shara88

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Anew Clean Arctisztító Balzsam

Avon Anew Clean Arctisztító Balzsam
2019. szeptember 7.

Nagyon könnyen leviszi a sminket, az erősebbet is. Kellemes illata van, én benzin szagot nem érzek, csak eukaliptuszt, ami nzugtató hatással van a bőrre elalvás előtt. Szerintem tökéletes termék.

Avon Planet Spa Arctic Lingonberry Hidratáló Éjszakai Krém

Avon Planet Spa Arctic Lingonberry Hidratáló Éjszakai Krém
2019. július 27.

Nem értem miért ez az alábbi sok negatív vélemény, én nagyon meg vagyok vele elégedve... beszívódik, nem hagy zsíros, "párnán is marad" érzetet a bőrön, friss illata van és nem tolakodó szerintem, tlán épp a gyümölcsös antiokszidáns érződik rajta. Nappalra szép, kisimult, hidratált lesz tőle a bőröm, Szerintem egy szuper termék!

Avon Hámlasztó Lábpakolás Glikolsavval és Aloe Verával

Avon Hámlasztó Lábpakolás Glikolsavval és Aloe Verával
2019. május 14.

Nekem bevált, nagyon szépen megpuhította és hidratálta a száraz lábfejem egyetlen használattól. Újravevős!

Farmasi VFX Pro Camera Ready Alapozó

Farmasi VFX Pro Camera Ready Alapozó
2019. május 11.

Ez az egyik legjobb alapozó, amit valaha használtam, csak ajánlani tudom. Nagyon szép a fedése, nem csillog a bőrön, az illata is nagyon kellemes

Farmasi Skintrends Micellás Arctisztító Víz

Farmasi Skintrends Micellás Arctisztító Víz
2019. május 11.

elég gyengének tartom, tisztít, de ragacsos érzetet hagy használat után az arcon. Szemsminket csak dörgölve szedi le, ezéert erre nem is használom. Van ettől jobb is

Remington Shine Therapy Hajkefe

Remington Shine Therapy Hajkefe
2019. május 6.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna meg az ára miatt. Strapabíró, emiatt nem lehet összehasonlítani az olcsóbb társaival a piacon, de röviden ennyit lehet róla elmondani. Szépen kifésólhető vele a hosszú haj.

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95
2019. május 6.

szerintem tökéletes arra amire kitalálták, nagyon praktikus a kis kesztyű amit hozzá adnak. Nagyon könnyű vele dolgozni és gyors. Praktikus, hogy magam birom rajta beállítani a hőfokot.

Rowenta Brush Activ Volume & Shine Meleglevegős Hajformázó

Rowenta Brush Activ Volume & Shine Meleglevegős Hajformázó
2019. május 6.

2011-ben vettem az elsőt, de már az első pár használat után nem működött a hideglevegő fújás, ezért csak melegített, ami nem lett volna gond, ha nem kapcsol ki magától a túlhevítettség miatt. 4 évre rá újat kellett vennem, mert már 2 perc használat után kikapcsolt. A másodikkal is ugyanígy jártam. Akkoriban csak ettől a márkától lehetett ilyen szárítót venni, és csak ezzel tudtam megzabolázni a rakoncátlan hajszálakat, ezért elégedettnek kellett vele lennem még így is. Tette a dolgát, amikor birta. Azóta mást használok, februárban beszereztem a Remingtonét, ami messzemenően meghaladja ennek a képességeit, ezért erre csak 2* jár

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2019. május 5.

Nálam újravevős kategória. Imádom az illatát, még télen is. Reggeli tusolásnál felfrissít és nagyon jól tisztít, nem szárítja ki a bőröm.

Avon Luxe Bőrfeszesítő Alapozó

Avon Luxe Bőrfeszesítő Alapozó
2019. május 5.

Ez valami rémes termék! Szeretni szoktam az avonos alapozókat és a luxe termékeket is, de ez nagyon nem jött be nekem. A felvietel könnyű ugyan, de sajnos közepes a fedése, legalábbis a szemem alatti erecskéket nem takarta el. A pórusaimat sem fedte el és a szemem környékén szemcsés maradt. Azon a részen más az arcbőr, de ez nem kellene, hogy gondot okozzon. Ott viszont szemcsés lett, hámlott le a festék, porosodott. Ezt mind úgy kendőztem el, hogy tettem rá egy réteg porpúdert, ami meg is oldotta a problémát egy két simítással, a nagyobb gondok viszont később mutatkoztak. Kb 10 percre rá a szemeim elkezdtek könnyezni, viszketni, csípni. Minden, ami a szemkörnyékemre felkerült az patakokban folyt végig az arcomon. Még jó, hogy nem munkába menet történt mindez, hanem egy otthonülős-lazulós szombat délutánon, amikor senki sem látott a férjemen kívül, aki megrémült azon, hogy sírok :D Ezt mind nyilván a bőrfeszesítő hatása okozhatta, de akkor sem kellene ilyennek lennie szerintem.