shatzy

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2013. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2013. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon
2019. október 14.

Meg kellett volna szagolnom, mielőtt megveszem, ez van. Elég erősen rózsás illat, pedig valahogy ebből az zöld csomagolásból nem jött le. Nincs gondom a rózsa illattal, ez viszont sztem nem az előnyös rózsa illat, kifejezett változást nem vettem észre, de az biztos, hogy a beology-nál jobb!

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2019. október 14.

Hát na! Iszonyat száraz szőkített hajvégemnek nagyon jó esett, pedig nem hagyom rajta hosszú percekig. Az különösen tetszett, hogy a balzsam maga iszonyat tömény, sűrű, így benne marad vizes hajban, nem folyik végig és masszírozza a lefolyót a hajam helyett, mint sok víz szerű társa. Nem vártam ilyen pozitívumot, szóval remélem, hogy 1 hónap múlva is elégedett leszek, nem pedig 3 napos csodáról van szó. Illata nem rossz, de nem is emlékszem már rá, mert nem tartós.Irritációt nem okozott.

L'Oreal Paris Flash Cat Eye Eyeliner

L'Oreal Paris Flash Cat Eye Eyeliner
2019. október 14.

Drug-store make up-hoz képest rendben van! Mélyfekete, rendesen engedi a festéket, gyorsan szárad, és mattra. Meglepően jó, pedig nem hallottam, hogy hypolták volna. Tartóssága gyengébb, töredezni hajlamos a nap végére. Eddig az ARTDECO high precision-t használtam, majd a MAC brushstroke-ot, és nem csüggedtem, jó! Leginkább az intenzív fekete színe lepett meg. Nem a legvékonyabb ecset, de hát ne nyomd rá:D Korrekt, és ésszerű árban van! A kupakja ugye sorvezetőként szolgálhat, úgy nem próbáltam, mert arra már nincs szükségem, de egyszer megnézem hátha világot megváltó ötlet…:D

MAC Brushstroke 24 Hour Liner Szemhéjtus

MAC Brushstroke 24 Hour Liner Szemhéjtus
2019. szeptember 19.

Az ecsetes vége miatt voltam ráizgulva, mivel hasonlított a régi L'Oreal tusra. Külföldről szereztem be, Amerikából egy kedves barátnőmön keresztül, mert itthon hiába kerestem. Picike! WTF? Lehet, hogy hozzá vagyok szokva az ARTDECO-hoz már túlzottan, de amikor kinyitottam mosolyogtam, hogy ok, de amilyen vékonyka, ezt egy hét alatt elhasználom, kizárt dolog, hogy ebben a kis műanyag vékony cuccban komolyabb mennyiség elfér. Igazam lett. Az ecsetes része dicséretet érdemel, precíz, szépen a pillák tövébe lehet vele dolgozni, de ha valaki preferálja a cicásabb oldalra kinyúló "winget", akkor készüljön fel a rajz órára, mert sokat kell töltögetni vele, és bizony gyorsan megadja magát, mert a kialakítása okán egyszerre kevés anyagot ad le. Ez is furcsa volt az Artcdeohoz képest, mert ott van benne, ilyen rázom és kattog cucc, itt semmi. A színe nem e legmélyebb fekete, jó, jó, de nem, akkor inkább maradok a KAT VON D-nél, és az ARTDECO-nál. Sajnálom azért. Lehet, hogy ha kifogy a zselés krémtust majd ezzel viszem fel :D.

Tarte Unleashed Eyeshadow Palette

Tarte Unleashed Eyeshadow Palette
2019. szeptember 19.

Úgy voltam vele, hogy kipróbálom a Tarte-ot, eddig csak más palettáját próbálgattam, de teljesen elszomorodtam, mert porzott, csillámlott, kiábrándítóan gyenge minőség volt. Adtam neki egy esélyt, eltelt pár év, gondoltam ezeken a gyerek hibákon azért lehet javítani. Javítottak! Egy kis porosodás itt is megfigyelhető a sötétebb, pláne csillámos színeknél, de végre pigmentált, és finom púderes lett a por. Illatosított, ezen meglepődtem, egyáltalán nem zavaró!
Nagyon előnyös, hogy cruelty free, tehát állatokon NEM tesztelt, ezért hajlandó vagyok "ilyen" drágább terméket is venni. Érdemes a Tarte facebook oldalát nézegetni, mert többször csinálnak free shipping napokat, így Magyarországra is elhozták rendkívül körültekintő csomagolásban a terméket, teljesen baráti áron. Tetszik a színösszeállítás is, van benne teljesen hétköznapi work safe színcsalád, de egy bulira, esküvőre is lehet velük szép sminket készíteni. Lehetne benne több világos árnyalat, de ez inkább az én preferenciám. Adtak hozzá egy kis utazó szempilla spirált is, amivel több, mint meg vagyok elégedve, erősen gondolkodom, hogy a rendes kiszerelésűt is megveszem, rég láttam ilyen korrekt, hosszabbító szempillaspirált. Mivel a drug store make up (L'Oreal, Maybelline, stb) hatványozottan gyengülnek mind minőségben, mind tartósságban, lehet, hogy ebbe az irányba (Tarte) veszem az irányt.

Essie Gel Couture Körömlakk

Essie Gel Couture Körömlakk
2019. július 3.

Francia körömhöz vettem. Első rétegben nem túl pigmentált, így mindenképpen szükséges 2 rétegben felvinni, viszont csíkoz, így gyorsan és nem sok áthúzással lehet csak vele szép eredményt elérni. A tartóssága tekintetében még csak 4 napnál járok, de eddig valid!

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. július 3.

Kis utazó kiszerelést vettem, mert ez volt elfogadható a Müllerben. Meglepődtem, hogy milyen jó íze van! Sokáig kitartott a frissesség a számban :), ami nem volt túl tolakodó, nem csíp, és nincs kesernyés utóíze! A fehérítésről nem tudok beszámolni, ilyen csodákban azért nem hiszek, de simán lecseréltem a kommersz ilyen-olyan white verziójú más márkákat!

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2019. július 3.

Eddig a sima Good Girl volt meg, az elfogyott, és mivel a Marionnaudban extrém kedvező volt a szett, testápolóval, ezért elhoztam ezt a verziót. IMÁDOM!
Nekem megmaradt az alapillat, amit kiegészít egy könnyed, légies gyümölcsös nyári szórás. Vagy én nem érzem magamon, vagy gyorsan elillan nem tudom, de azt még tesztelnem kell, mert így mintha az eredeti Good Girl mintha tartósabb lenne.

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2019. július 3.

Ez a 3. Urban Decay palettám, és ez az eddigi legjobb. Hype ide vagy oda, a Smokey, és a Naked 3 nem voltak elég pigmentáltak, és poroltak. Ez végre fog, nem porol, és a pirosas színek ellenére teljesen hordhatóak! Azt továbbra sem értem, hogy miért csak egy fehéres szín van a palettákban, mert az fogy el leghamarabb. Azt kenem szemöldökcsontra, szemzugba, és a mélyítőbe a színt, tehát a színek variálhatóak, de a fehéres "alap" mindig használva van, és így gyorsan elbúcsúzunk, mert elfogy. A színek erősek, de blendelhetőek. TETSZIK! Ajánlom. Nem éreztem olyat, hogy irritálná a szemem.

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2019. április 16.

3 féle színben volt a Müllerben, az 1-es a legvilágosabb, azzal úgy voltam, hogy lehet, hogy pandának néznék ki vele, ezért a 2 szín mellett döntöttem. Hiába próbáltam ott ki. Másnap, amikor a korrektorra ráapplikáltam sárga volt! MIAF…Sárga, narancssárga! Szóval majd ha nyáron durván sárgásra bronzosulok, akkor talán tudom használni. 3 féle színből annyira nincs opció így választani. Kérdeztem másokat, (már későn) akik megvették, ugyanezzel a problémával találkoztak...