Shea94

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2017. augusztus 6.

A lehető legjobb! Legalább egy éve használom, és semmi nem tudta még felülmúlni. Még hőségben sem kenődik fel a szemhéjamra, könnyű használni, nem szárad be. Nem hiába van ekkora felhajtás körülötte. 5*

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. augusztus 6.

Először szokatlan volt a bizsergés és az íz, de túl lehet lépni rajta. Vigyázni kell vele, mert ha túl sokat viszek fel belőle, akkor ragacsos lesz a végeredmény. Este szoktam használni leginkább, lefekvés előtt. A múltkor egy hétig nem volt nálam, és akkor vettem észre csak igazán, hogy mennyit jelent, ha minden nap legalább egyszer felkenem.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. augusztus 6.

Nekem bevált. Szépek a színek, különösen a pasztelles vonulat tetszik, de pl. a kedvenc burgundi körömlakkom is ebből a típusból való.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem több okból kifolyólag is: könnyű eloszlatni és építeni, a színe természetes, abszolút nem fényesedik át (ami nálam nagy szó). Egyedül a kiszerelésével nem vagyok kibékülve, a pumpás kivitelezés praktikusabb lenne. Próbálkoztam több alapozóval is mostanában, de azt hiszem visszatérek rá, amint találok a boltokban belőle...

Garnier Oil Beauty For Extra Dry Skin

Garnier Oil Beauty For Extra Dry Skin
2017. augusztus 6.

Számomra ennek a testápolónak az illata a nagybetűs illat. Soha nem volt még ennyire finom illatú termékem, ráadásul az idei évemnek egyik legszebb időszakára emlékeztet, mert akkor kezdtem el éppen használni. A bőrömön viszont nem vettem észre sok változást. Úgy érzem, hogy nem szívódik be eléggé. Van, amikor lefekvés előtt bekenem a lábam, és még reggel is ugyanúgy tapintható a bőrömön a krém. Ha újraveszem, akkor az az illat miatt lesz.

Swiss-O-Par Argánolajos Sampon

Swiss-O-Par Argánolajos Sampon
2017. január 4.

Nálam egyelőre befutó lett. Minden hajmosásnál kétszer samponozok vele, és így nagyon puha és selymes lesz az eredmény, amit más samponnal még nem tudtam elérni. Negatívum, hogy csak dupla samponozással biztosítja ezt a puhaságot, így aránylag gyorsan elfogy. Az illatát nem szeretem, de nem olyan szörnyű, hogy ne lehetne elviselni. És ami még nagyon fontos: nem irritálja a fejbőröm, mint a legtöbb sampon.

Több, mint egy év után update: Jelentem, még mindig ő az igazi és egyetlen!

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza
2016. december 20.

Hosszú ideje nem próbálkozom tussal, mert soha semmilyen termékkel nem sikerült még elfogadható tusvonalat rajzolnom. Ajándékba kaptam ezt a Catrice tust, és úgy döntöttem, adok neki egy esélyt. Iszonyúan megörültem, amikor szinte tökéletes tusvonalat sikerült vele produkálnom. Nagyon könnyű vele dolgozni, és a színe is elég pigmentált. DE! Sajnos még ki se léptem a lakásból, már szétkenődött az egész a szemhéjamon. Annyira kár érte! :(

Catrice Made To Stay Highlighter Pen

Catrice Made To Stay Highlighter Pen
2016. december 20.

A fehér árnyalatot vettem meg, és sajnos hasonló véleményen vagyok az előttem szólókkal. Kizárólag a szemzugokba használom, mert nagyon erőteljes fehér színe van, természetes hatásúra eldolgozni pedig lehetetlenség.

Catrice Better Than False Lashes Szempillaspirál Ultra Black

Catrice Better Than False Lashes Szempillaspirál Ultra Black
2016. május 20.

Többször is át kell vele fésülni a szempillákat, de szerintem ez egy szuper spirál. Egyelőre most nem veszem újra, mert mást is ki szeretnék próbálni, de legalább tudom, hogy ehhez bármikor nyúlhatok.

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2016. május 20.

Féláron vettem kuponnal próba-szerencse alapon. A legvilágosabb árnyalat való a bőrömre, csak sajnos rózsaszínes árnyalatú. Szerencsére nem üt el nagyon a bőrszínemtől,de egy sárgásabb tónus volna az igazi. Először nehezen tudtam eloszlatni a bőrömön, mert mindig csíkos maradt, de pár használat után sikerült kitapasztalni, hogyan kell bánni vele. Ami nagyon tetszik benne (és még semmilyen alapozónál nem éreztem) az az, hogy nagyjából észrevehetetlen, hogy egyáltalán van alapozó az arcomon, mert nem hagy nehéz, ragacsos érzést maga után. Fedése megfelelő, bár használok alá camouflage korrektort a piros pöttyekre, hegekre.