ShERAb

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Natics C-Booster

Natics C-Booster
2017. december 8.

Egyik rendelésem mellé kaptam egy mintát ebből a termékből. Illata és állaga is nagyon tetszett, és örömmel haszáltam el, általában valamelyik natics krémmel (inca, vagy fluid legere) keverve. Én így szerettem. :-) Következő rendelésnél azt hiszem felteszem a listára.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2017. december 8.

Nagyon jól eltalált krém: illat, állag, kenhetőség, hatás és ár szép harmóniában. Nekem igazi himalájai életérzés. Nagyon szeretem!

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25
2017. december 8.

Fantasztkusan jól védett az égető nap ellen ez a krém nyáron. Rövidnadrágban, tűző napon kerékpároztam órákat, és nem égtem le. Ami a hátránya, hogy kicsit nehéz elkenni, és a ruhát összefogja rendesen. Így inkább strandoláshoz tudom elképzelni, túrázáshoz sajnos kevésbé.

Natics Hydra-N Hialuron Szérum

Natics Hydra-N Hialuron Szérum
2017. október 25.

Nyár óta használom ezt a krémet a szemkörnyékápolóval együtt. Míg az utóbbit magában, ezt a krémet általában keverem vagy az Inca-val, vagy a Fluid Legere krémmel. Egy pumpa hyaluron esszencia, egy pumpa a másik krémből, tenyérben az ujjammal összekeverem és már mehet is az arcomra. Én így szeretem, de így aztán nagyon! Táplál, feszesít, szépen beszívódik, finom puha a bőröm tőle. Vegyétek, megéri! :-)

Natics Hydra-N Yeux Hialuron Eszencia

Natics Hydra-N Yeux Hialuron Eszencia
2017. október 25.

Nyáron kezdtem használni ezt a szemkörnyékápolót a hyaluron-os krémpárjával együtt, és nagyon elégedett vagyok vele. Szuperül felszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, mint az eddigi krémek. A bőröm pedig finom, puha tapitású lett a használattól. Szeretem a pumpás kiszerelést, nagyon gazdaságosan lehet adagolni vele az "anyagot" :-)

Natics Inca Soft Hialuron Arckrém

Natics Inca Soft Hialuron Arckrém
2017. szeptember 26.

Többféle natúr és bionom krémet kipróbáltam az egyébként normál bőrömre, ez a kedvenceim egyike. Én imádom az illatát, natúr, őserdős :-) A bőröm pedig imádja mindazt, ami ebben a krémben van. Nyáron többet használtam ugyan a Fluid Legere-t szintén a natics-tól, de ősztől újra ez kerül elő.
Könnyen és gyorsan beszívódik, nem kell hosszan masszírozni és eloszlatni is könnyű.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem! Szépen megpuhítja a szögegyenes hajamat, így nem alszom el már hajmosás másnapjára :-) Az adagolással még kísérletezek, azt hiszem eddig kicsit túladagoltam. De úgy látom jó sokáig elég lesz a 100 grammos kiszerelés.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2017. szeptember 23.

Erős szálú "drót"hajam van, amin sajnos ez a sampon sem segített. Ez nem biztos, hogy a sampon hibája, de tény, hogy bár bódító az illata, könnyű használni, amikor leöblítem a hajam, sokkal inkább érzem egy rosszul megrakott szénakazalnak, mint hajnak. Eddig is mindig használtam balzsamot, ehhez a samponhoz is vettem már eleve, így azért el is fogom használni együtt a kettőt.

Farfalla Hajbalzsam Vadrózsa

Farfalla Hajbalzsam Vadrózsa
2017. szeptember 23.

Erős szálú és egyenes hajam van, rövid frizura. Több balzsamot is kipróbáltam a "mentes" korszakom kezdetén, nekem ez vált be legjobban, mostmár évek óta ezt használom. Állaga, illata, eredménye nálam tökéletes.

Biola Herbal Baba sampon

Biola Herbal Baba sampon
2017. szeptember 23.

Évek óta használom ezt a sampont + hajkondicionálót mellé (változó, hogy melyiket). Létezik nála jobb termék, de ezt jó ár-érték arányúnak tartom. Szeretem az illatát és nagyon jól kezeli a drótegyenes hajszálaimat :-)