Sherka

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Saint Laurent Touche Éclat

Yves Saint Laurent Touche Éclat
2018. december 3.

A sminktáskám kedvenc eleme. Természetes ragyogást ad, tökéletesen kiegészíti a YSL Touche Eclat All in One Glow színezett hidratálókrémet. Visszafogott ragyogással tudom jellemezni. Tudom, hogy ez elsősorban nem korrektor, nem is a bőrhibák eltüntetésére lett kitalálva, ráadásul (szerencsére) az egyetlen problémám az arcomon a szem alatti karikák, de mióta egyszerűsíteni akartam a reggeli rutinomon, és kezdek megbarátkozni az adottságaimmal, ezt használom kifejezetten a szemem alá is, viszonylag szépen el is tünteti, amit kell, bár természetesen nem várok csodát a fedésben, mindenestre ez is számomra all in one termék és csinosnak érzem magam tőle, és azt hiszem ez is a célja. :) Ahová még használom: szemöldökcsont, pirosító fölé, száj köré, orrnyeregre és ahová csak tetszik, kedvemtől függően. :) Gyönyörű a csomagolása, nem is szeretném, hogy másmilyen legyen, csak hát zavar, hogy nem tudom mennyi van benne, és mindig izgulok, hogy ki ne fogyjon. :))

Balzsam Labor BHA Peeling Problémás Bőrre

Balzsam Labor BHA Peeling Problémás Bőrre
2018. december 3.

Először kb. 10 évvel ezelőtt, gimnazista koromban használtam a Balzsam Labor termékeit. Akkoriban annyira bevált, és helyrehozta az akkor még "tiniproblémákkal" küszködő arcbőrömet, hogy azóta is nagyon hálás vagyok, hogy ennek köszönhetően sosem voltak igazi bőrproblémáim. Mivel teljes mértékig márkahű vagyok, ezért őszintén szólva nincs összehasonlítási alapom más termékek alapján, de szerintem ez épp elég jelzésértékkel bír, mennyire remek termék ez. Az évek alatt megváltoztatták a formuláját, de a hatása miatt változatlanul kitartok mellette. És lehet, hogy ez sokaknak kevésbé fontos szempont, de örülök, hogy van egy olyan magyar termék, amit tiszta szívből támogathatok. :)

Marc Jacobs Air Blush Soft Glow Duo

Marc Jacobs Air Blush Soft Glow Duo
2018. december 3.

Végre, végre, végre nem kell számolni a másodperceket, hogy mennyi ideig kell dörzsölni az ecsetet a pirosítóba, hogy felvegyen egy kis színt, na meg, hogy az arcomra is kerüljön belőle valami úgy, hogy nem kell 20x végighúzni az arcomon. És ezzel le is írtam a legnagyobb pozitívumát: olyan finom szemcsékből áll, hogy elég egy légies oda-vissza mozdulatot tenni a pirosító felszínén, máris pont tökéletes mennyiség kerül fel az eszközre, és úgy olvad el az arcon, akár a vaj :)) A Kink and Kisses árnyalatot használom. A drapingelést őszintén szólva nem nagyon próbáltam ki vele (my bad), de nekem a 2 színt eloszlatva maga a tökély, az egyszerűségre törekszem amúgy is, és ami úgy jó, ahogy van, azon nem kell változtatni. :) Nagyon odavagyok Marc Jacobsért, ezért úgy éreztem, hogy a sminkkészletem nem lehet teljes, ha nincs benne valami, ami MJ. Örülök, hogy erre a termékre esett a választásom, mert nagyon bevált, és amúgy is minden másból már nagyjából megvan a HG. A doboza egyszerre vagány és mesés, masszív nehéz kis doboz, gyönyörű erős csattal. Egy Sephorás kommentben olvastam, hogy vigyázni kell utazásnál, mert könnyebben eltörhet maga a púder, ezért tanácsos megőrizni a műanyag '"papírkáját". Amit kifejezetten szeretek még ebben a termékben, hogy 8 mg (!!!) -os a kiszerelése, ami nem is tudom, nekem 2-3 évig biztosan elég lesz, pedig néha túlzásba szoktam esni. Ritka, hogy egy pirosítóban, ennyi anyag van (pl. Nars Orgasm limitált kiadás), tehát ár-érték arányban megéri. Kár, hogy a tartósságát nem lehet külön pontozni, mert szívesen adnék arra is egy külön 5*-öst! :)