Shiori

Regisztráció dátuma: 2015. március 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rival de Loop Aktiv-Kohle Peeling-Gel

Rival de Loop Aktiv-Kohle Peeling-Gel
2017. január 28.

Nagyon jól hangzott elsőre az aktív szén (hatni azonban nem hatott ),szerintem kevés benne a radírozó szemcse és a gél állaga miatt annyira nem is hatékony. Valahogy elhasználom azért mivel nagyon kis vicces ez a fekete gél, de újra nem fogom venni az biztos

SYOSS Cellular Hair Restore 10in1 Essential Wonder Hajpakolás

SYOSS Cellular Hair Restore 10in1 Essential Wonder Hajpakolás
2016. február 28.

Pozitívum: fényesebb lesz tőle a hajam és miután megszáradt az illata is fincsi, töredezettség megelőzésére jó lehet
Negatívum:amíg viszont nem addig fullasztóan édes illatú, néhány helyen mintha ragadt volna a hajam és picit nehezítette is, úgyhogy elhasználom de nem hiszem hogy újra meg fogom venni

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2016. február 18.

Sárga. Nagyon. Pedig a világosabbat vettem meg direkt. És nem is a leghófehérebb a bőröm bár tény hogy világos. Megpróbáltam nyáron is akkor már nem annyira sötét de sárga. De az állaga sem az igazi. Nagyon folyik, felvinni is bonyulult. Szerintem ki lesz dobva :l

Frottee Szárazsampon

Frottee Szárazsampon
2015. december 23.

Nehéz kifésülni és szúnyogirtó szaga van amúgy más baja nincs de egy kettesre elég :/

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok
2015. július 18.

Drága, szinte semmit se szed ki, nem jön le rólad a rózsaszín ragacs DE fincsi gyümis rágó illata van

Variocom Kókuszolaj

Variocom Kókuszolaj
2015. április 4.

Tescoban vettem az 500gos kiszerelését 890 Ft-ért. Kb másfél óráig volt a kicsit nedves, törölközőszáraz hajamon. 2 samponozással tökéletesen lejött, a hajam puhább, dúsabb, fényesebb, egyenesebb és nem is zsírosodik, pedig a teljes hajhosszra felvittem. Ráadásul alig fogyott egy kevés a termékből, ezért jár az 5*.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2015. április 3.

Imádom.Szépen kitisztítja a pórusaimat, szépen össze is húzza és kevésbbé zsírosodik tőle a bőröm . Első használatkor kicsit csípett de mostanában már nem.Sajnos a varázsa nem sokáig tart, de azért a bőröm a ludas. Hidratálni viszont kell utána.

SYOSS Repair Therapy Sampon

SYOSS Repair Therapy Sampon
2015. április 3.

Nekem hatott. Az előző samponom nagyon kiszárította a hajam, de ez a kis ügyes egész jól rendbehozta és a félbodri hajamat is segít egyenesbe hozni, bár azért nem csodaszer, az 1000Ft-ot kicsit sokallom érte, úgyhogy ez most egy négyeske

SYOSS Repair Therapy Hajbalzsam

SYOSS Repair Therapy Hajbalzsam
2015. április 3.

Nekem is sok kell belőle, hogy hasson, de úgy működik.Újravenni nem fogom, mert nekem túl sűrű és mást is kipróbálnék még

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2015. április 3.

Használhatatlan.Nem tudom hogy csináltam, de valahogy nekem különvált a kupak és az ecset (kupak lejön,ecset bennmarad).Miután kivettem az ecsetet is és felkentem elképesztően buborékos lett és olyan furcsa fóliaszrű bevonatot képezett nekem.Amúgy a fénye szép, de így sokat nem ér.Bár legalább olcsó volt.