silcarebolt

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2019. október 16.

Nem csökkentette a hajhullást, az illata sem tetszik, bár elviselném, ha használna, de sajnos nekem pénzkidobás volt.

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2019. október 16.

Az itteni véleményeket olvasva vettem egyet, mert amit használni szoktam már nem kapható. Nekem igzából nem jött be, bár csak a saját szivacsával használtam és lehet egy másikkal jobban működne, de ezzel a szivaccsal nem tudom szépen eldolgozni és nagyon csúnyán beleül a pórusokba.
UPDATE:
más szivaccsal nagyon jól működik, azóta is csak ezt (illetve a kék színű párját) használom.

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. június 18.

Először arcmaszkként próbáltam ki, nagyjából 10 percig hagytam az arcomon. Nem okozott semmilyen irritációt, lemosás után friss és matt lett az arcbőröm. Hetente kétszer használom maszkként.

Arcradírként is nagyon bevált, pont elég erősek a radírozó szemcsék ahhoz, hogy érezzem a radírozást, de nem annyira erősek, hogy karcolják a bőrömet. Pont az ilyen radírokat szeretem. Nagyon jól eltávolítja az elhalt hámsejteket, a mattító hatása radírként is tapasztalható. Mivel annyira nem dúrvák a radírozó szemcsék, hetente többször is használható.

Arclemosóként ritkábban használom, jobban szeretek több időt adni arra, hogy kifejtse a hatását. Arclemosóként nem éreztem maximálisan tisztának a bőrömet utána.
5/4 csillagot adok az arctisztítónak, mert a mattító hatása tarthatna tovább, illetve a fekete színe miatt, amit nehezebb lemosni.

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies
2018. május 17.

A maszk mérete pont megfelelő, nagyon gazdagon van átitatva krémmel. Az anyaga elég vastag, nem szakad, pont jók a kivágások az szemeknél, orrnál és szájnál. Kicsit nehéz széthajtogatni, de ez legyen a legnagyobb baja.
Azt gondolom, hogy a pattanásokat nem szünteti meg, de használat után tény, hogy sokkal tisztább a bőröm, nyugtatja és enyhíti a pirosságot. Nem hagy ragacsos réteget a bőrön. Csodát nem kell tőle várni, de egy 15-20 perces relaxáláshoz szerintem pont jó.

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2018. május 17.

A hétvégén nagyon megégtem a napon, az arcom teljesen kiszáradt, piros lett és idővel elkezdett hámlani is. Ez a maszk rengeteget segített az arcomon, 15-20 perc alatt teljesen feltöltötte energiával és remekül hidratálta. Kellemesen hűsített, viszont a 15-20 perc nem volt elég arra, hogy a bőröm teljesen beszívja, ez amiatt lehet, mert sokkal jobban át van itatva a krémmel mint pl. az aktív szenes maszk, még a tasakban is rengeteg krém maradt.

Nem kifejezetten én vagyok ennek a maszknak a célközönsége, elsősegélyként extrém esetekben jól tudom használni, de nem ez a megfelelő a bőrtípusomnak.

Balea Vital Tuchmaske (régi)

Balea Vital Tuchmaske (régi)
2018. május 17.

Szerencsére kevés ráncom van és azok sem túl mélyek, ezért az én bőrömön elég látványos volt a hatása, mert a pici ráncok szinte teljesen eltüntek. Hihetetlen, hogy 300Ft-ért ilyen jól működő maszkot lehet kapni. Nem tocsog a krémben, ezért pont elég a mennyisége egy alkalomra, amúgy sem higiénikus ezeket a maszkokat többször felhasználni, hiába marad nedves.

Eveline Cosmetics New AquaHybrid Könnyed Mattító Hidrogél

Eveline Cosmetics New AquaHybrid Könnyed Mattító Hidrogél
2018. május 17.

Ez az első gél állagú arckrémem, ezért nem tudtam mire számítsak, kicsit féltem is, hogy ragadni fog a gél állaga miatt. Hamar kiderült, hogy tévedtem, mert ha kicsivel több gélt viszek fel az arcomra, akkor sem hagy ragadós réteget. Nagyon gyorsan beszívódik és mattítja az arcomat. Az illata is kellemes, nem tolakodó és nem erős. Smink alá is jól használható mert hamar beszívódik.

Balea Waschgel mit Aktivkohle

Balea Waschgel mit Aktivkohle
2018. április 16.

Ez valami borzalom. Abszolut nem habzik, darabokban lehet lemosni. Az arcom kipirosodott es eg tole.

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő

Baba Tej és Gyümölcsillat Kényeztető Tusfürdő
2018. március 21.

Balea tusfurdorol valtottam, mert arban nagyjabol hasonlo viszont minosegben nalam sokkal jobban bevallt. Kremes, illatos, szuperul habzik, nem szarit.

Garnier Pure Active Pattanás-csökkentő Tonik

Garnier Pure Active Pattanás-csökkentő Tonik
2018. január 10.

Reggel-este hasznalom, egy het utan latvanyos a javulas, szinte nem is latszanak a porusaim, alig jon elo 1-2 pattanas. Teljesen bevalt.