sildi

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Mivolis Karotin Étrend-kiegészítő Kapszula

Mivolis Karotin Étrend-kiegészítő Kapszula
2022. augusztus 17.

Ahogy sokan másoknak, nekem is rémesen hullott a hajam tőle.... És majdnem az egész dobozt végigszedtem, mire rájöttem, hogy ez okozta :( Úgyhogy most próbálhatom visszadúsítani, mert nagyon sok kihullott....

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2022. augusztus 12.

Egy pici dobozt használtam el, egész sokáig elég volt, pedig először drágának éreztem. Nekem határozottan segített gyorsabban megszabadulni a kialakuló pattiktól, szebb bőrképet eredményezett.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. augusztus 12.

Sminklemosásra annyira nem alkalmas magában, de mivel ritkán sminkelek, esti lemosónak én nagyon szeretem. Nem bántja a bőrömet, tiszta érzetet ad, nagyon sokáig elég egy tubus, úgyhogy szinte hibátlan.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash
2022. augusztus 11.

Kellemes az illata, de nem tartós, jól habzik, engem nem szárított, de nem is hidratált.

Solanie So Fine Kollagénes Bőrfeszesítő Krém

Solanie So Fine Kollagénes Bőrfeszesítő Krém
2022. augusztus 2.

Én is anno a KM boxból jutottam hozzá, apránként használgatom. Nem egy nagy durranás, kellemes az illata, van némi hidratáló hatása, de nekem elég lassan szívódik be és bőrfeszesítő hatást sem igazán láttam nála. Magamtól nem venném meg, de elhasználom.

Yodeyma Luxor EDP

Yodeyma Luxor EDP
2022. augusztus 2.

Egy újabb szuper Yodeyma parfüm, jó dupe jó áron, közepes tartóssággal. Nekem is leszáradás után tetszik a leginkább, fújás után 1-2 órával enyhül az édessége.

Yodeyma Acqua Woman

Yodeyma Acqua Woman
2022. július 29.

Nekem nagyon hozza az Acqua di gioia illatát, szerintem szuperül sikerült kis replika ez. Ár-érték arányban nagyon ütős, a tartóssága is meglepően jó.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2022. július 29.

Enyhébb, mint azok a barnítók, amiket eddig használtam, de én pont ezt szeretem benne. Nem leszek foltos, nem kopik csúnyán, az idővel előbújó barnítószag is enyhébb, úgyhogy nekem nagyon bevált.

Herbária Bano-féle Calcium-Kovaföld Kapszula

Herbária Bano-féle Calcium-Kovaföld Kapszula
2022. július 28.

Nagy reményeim voltak felé a sok jó értékelés miatt, de én teljesen kicsattogtam a szedésétől. Amikor rájöttem, hogy ez okozza, lecsökkentettem napi 1 szemre, ilyen kísérletezgetéssel fogyott el a fél doboz, de sajnos a pattanások maradtak. Abbahagytam és szépen elmúltak, úgyhogy biztosan ez volt.

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA
2022. július 15.

Nna ezt nagyon szeretem. Testre használom esténként, arcra nem esik jól felvinni, mert elég olajos az állaga. Simább a bőröm, frissebb, nem hámlik, mintha másnap a testápoló is jobban beszívódna. Szuper cucc!