silentmobiusvox

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Color Trend Körömmatrica

Avon Color Trend Körömmatrica
2012. augusztus 23.

Először a kolléganőm ajándékozta nekem a fekete színű matricásat, és bevallom, nem vagyok nagy körömmatrica-párti, de ez nagyon bejött. Mindig körömlakkal használom, plusz fedőlakk, így nagyon tartós. Leárazásokkor mindig berendelek párat :D

Avon Surreal EDT

Avon Surreal EDT
2012. augusztus 23.

Ez volt a kedvenc Avonos parfümöm, nagyon sajnálom, hogy megszüntették :( Kivételes darab volt, nyilván nem kell a leírást komolyan venni, de én valóban elvarázsolódtam minden alkalomkor, mikor használtam. Kérem vissza! :(

Avon Color Trend Varázstus

Avon Color Trend Varázstus
2012. augusztus 23.

Imádom a színes tusvonalakat, ezzel pedig egyszerűen lehet még szivárványszínű vonalat is alkotni, ennyi pénzért pedig bőven megéri, én nagyon jól elszórakozom vele :)

Avon Foot Works Foot Works 2-in-1 Foot Smoothing Scrub & Soak

Avon Foot Works Foot Works 2-in-1 Foot Smoothing Scrub & Soak
2012. augusztus 23.

A nyári papucsos szezonra szereztem be a tanácsadónőmtől ezt a krémet, remekül szuperál, azonnal puhítja a talpam igénybe vett és nagyon száraz bőrét, így az illata innentől kezdve (nekem) mellékes. Ami miatt egyelőre négy csillagot érdemel részemről, az az, hogy nem érzem tartósnak a hidratáltságot, de elképzelhető, hogy csak a nyári strapa mellett nem tud teljesíteni :)

Maybelline Eye Studio Duo Szemhéjpúder

Maybelline Eye Studio Duo Szemhéjpúder
2012. augusztus 23.

Egyetértek az előttem szólóval, nagyon szépen fedő szemhéjpúder, nekem a képen szereplő darab (Pink & Mauve 106) gyarapítja a gyűjteményem. Selymesen fénylik, a színek enyhén irizálnak, alappal tökéletesen egyben marad egész nap. Ez az egyik kedvenc szemhéjpúderem :) A barátomtól kaptam ajándékba, már ez is dob az értékén ^^

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval
2012. július 5.

Kellemes illatú, frissítésre alkalmas termék, de egy-egy jobb minőségű szappan sokkal jobban tisztít.

Max Factor Lipfinity Lip Tint Ajakfilc

Max Factor Lipfinity Lip Tint Ajakfilc
2012. július 5.

A mezei rúzsoknál sokkal tovább kitart a számon, nálam pedig ez nagy szó, általában maximum két órát bír az ajkaimon bármelyik rúzs :) Ajakápolóval és szájfény nélkül szoktam használni, én a klasszikus, "dög" vörös árnyalatot vettem meg. Csókállónak nem mondanám :D Ettől függetlenül imádom, és biztosan újravásárolom :)

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2012. július 5.

Nem használtam még ennél jobb púdert - igaz, a drágább márkák közül púdert még nem próbáltam. Nincs maszkos hatás, nem szárít, én a színskálával is elégedett vagyok. Átlagos napokon egyszer kell újrapúdereznem. Szerintem alapdarab :)

Manhattan M♥ Cherry Lips Csillogó Szájfény

Manhattan M♥ Cherry Lips Csillogó Szájfény
2012. május 21.

Édes illatú, szép árnyalatú szájfények. Ami a tartósságukat illeti, nálam más szájfény se marad fenn tovább, mint a Cherry Lips :) Szerintem érdemes beruházni rá :)

Manhattan X-Treme Last & Shine Tartós Ajakrúzs

Manhattan X-Treme Last & Shine Tartós Ajakrúzs
2012. május 21.

A leárazások miatt már jó sokat sikerült levadásznom belőlük :) Én nem vettem észre szárító hatást (igaz, én minden rúzst ajakápoló fölé használok), csak a nagyon szép és intenzív színeket. Tartósságról nem nyilatkozom, én a rúzsfilcet is hamar lekoptatom :D