silentmobiusvox

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alaya Fahéjas Kecsketej Szappan

Alaya Fahéjas Kecsketej Szappan
2012. december 5.

Az első natúr szappanok között volt, amit kipróbáltam, többek között ez a termék vitt el a kézműves szappanok világába, ezért örök hála neki :) Kellemes volt fürdeni vele, nem szárította a bőröm (többek között a szárító hatásuk miatt mondtam le a tusfürdőkről). Sajnos ami az állagát illeti, ugyanazt el tudom mondani, amit az előző kommentelő, nagyon hamar el kezd puhulni, a vége már csak birkatürelemmel használható el.

Nadler Indiai Citromfüves Zöldteás Kecsketejszappan

Nadler Indiai Citromfüves Zöldteás Kecsketejszappan
2012. december 5.

Frissítő illata miatt nekem ő kimondottan nyári szappan, kánikulaidőben felér egy aromaterápiával. Amit ígér, bevált, a bőröm ápolt és hidratált. A sok dobogós helyezett között ez az egyik legkedvencebb szappanom :)

Nadler Narancsvirágolajos Kecsketejszappan Sárgabarackmag Olajjal

Nadler Narancsvirágolajos Kecsketejszappan Sárgabarackmag Olajjal
2012. december 5.

Olyan, mintha krémezném magam fürdés közben, abszolút érezhető a hidratáló hatása, imádom ezt a szappant :) Ezzel szoktam eltávolítani a smink, vagy a pakolás nyomait (ez igazi szappan, tehát lúgot tartalmaz, szemre nagyon kell vigyázni), puhának és tömörnek érzem a bőröm tőle, az illata pedig csodás :)

Nadler Szenes Arctisztító Krém

Nadler Szenes Arctisztító Krém
2012. december 5.

Hetente kétszer használom, arcradír gyanánt, csak ismételni tudom a termékleírást, új életre kel a bőröm tőle, eltávolítja az elhalt hámsejteket, sima és puha tapintású lesz tőle az arcbőröm. A felvitellel a hosszú körmök miatt kicsit megszenvedek, ezzel nem árt vigyázni, elég nehéz kiszedni a köröm alól ^^" Én papírtörlővel távolítom el a krém látható részét, utána szappannal lemosom az olajos maradványt, nem okoz gondot a használata.

Nadler Bio Zöldteás-Rhassoulos Kecsketejes Samponszappan Makadámiaolajjal

Nadler Bio Zöldteás-Rhassoulos Kecsketejes Samponszappan Makadámiaolajjal
2012. december 5.

Minden Nadler samponszappan kipróbálása után kijelentem, ennél jobb nincs! :D De ennél tényleg nincs ^^ Legalábbis a számomra :) Az általam próbáltak közül ennek a legjobb a habzása, a problémás fejbőrömmel csodát művel, és ami a legfontosabb, nem szárítja sem a hajam, se a bőröm. Nagyon könnyen kimosható a hajból (pedig nekem sűrű, derékig érő hajam van), nincs nehéz utóérzés, vagy nehéz szappanszag, csak csillogó, egészséges hajzat :)

Nadler Mézes-Zabos Kecsketejszappan

Nadler Mézes-Zabos Kecsketejszappan
2012. december 5.

Nadler szappanjai a legeslegjobbak a kézműves szappanok között, rengetegfélét kipróbáltam már, ez az egyik kedvencem, csodásan habzik, gyengéden radíroz, finom az illata és valóban hidratál, ellentétben sok más készítő szappanjaival. Csak ajánlani tudom a készítőt, és első próbára ezt a szappant!

Alverde Kéz- és Körömápoló Krém Bio Körömvirággal és Bio Aloe Verával

Alverde Kéz- és Körömápoló Krém Bio Körömvirággal és Bio Aloe Verával
2012. december 1.

Hamar beszívódik a bőrbe, azonnal hidratál, a "védőréteg", ami a használata után kesztyűbe burkolja a kezem, engem nem zavar, nem érzem zsírosnak, viszont gyakran kell elővenni, nem csodaszer, de az általam kipróbált kézkrémekhez képest még mindig dobogós.

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)
2012. november 30.

Mikor kijött ez a kiadása az Avonnak, lecsaptam a Mystery palettájára, és milyen jól tettem :D Az első Avonos termékem, amiben pozitívan csalódtam ^^ Még az elsőre gyengének tartott, rózsaszínes levendula is remekül passzol a paletta többi színéhez. A kétféle barackszín se tér el minőségben egymástól, a legerősebben pigmentált szokásosan a legsötétebb szín, a fenséges aranykakaó. Minden szín selyemfényű, apró szemcséjű, arany csillámokkal. Az állaguk, tartósságuk is messze túlszárnyalta az elvárásaim, nem porolnak, könnyű velük satírozni. Csudacucc' :)

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2012. november 30.

Sok éves keresgélés után végre...! A körömlakk lemosó, ami
- nem büdös
- nem igényel percekig tartó dörgölést
- vitamentesen leszedi a csillámos-glitteres lakkokat
- nem teszi tönkre a körmöket
- nem szárít, nem mar

Alapdarab!

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)
2012. november 30.

Messze a legváltozatosabb árnyalatokkal rendelkező drogériás márka, most hogy utánatúrtam a lakkos dobozomban, meglepő, hogy csak ötféle szín van a birtokomban a Catrice-től, a Just Berried! (az igazi magenta), Sold Out For Ever (elragadó "tündérzöld"), Genius In The Bottle (a Dior látomásának megfizethető verziója), Be My Millionaire (fagyos-jeges szürke), I Sea You! (vadkacsazöld:D). A fedésük sajnos nem kiszámítható, mindenképp több réteg kell mindegyik színnél, de ilyen színek mellett ez engem bizony nem érdekel :)