silentmobiusvox

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Pigment

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Pigment
2012. november 30.

Az Alice had a visiont és Piece forevert vettem meg, ahogy megláttam, hogy az Essence állvány nélküli DM-ben is van. Az aranyszínű tökéletes, telitalálat, viszont a lilában nagyítóval kell keresni a csillámokat a sminkben. Mindkettő erősen pigmentált, nem pereg, könnyű velük dolgozni, és jól is tapadnak. Barátkozok a lilával, hátha lesz még öt csillag is :)

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Körömlakk

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Körömlakk
2012. november 30.

Nem vagyok elájulva :l a Jacob's protection, Alice had a visoin- again, A piece of forever színekbe ruháztam be. Túl sokat vesz fel az ecset, és nagyon sűrű az állaga, lassan (nagyon lassan :l) száradnak. A Jacob's protection örökre leszerepelt nálam, több réteg kell a normális fedéshez, úgy pedig reflektorfényben is feketének látszik. A másik kettő viszont tényleg nagyon szép színű (csak ezért a három csillag), de itt a vége a pozitívumnak.

Crystal Nails Defender Gyorsszárító Lakk

Crystal Nails Defender Gyorsszárító Lakk
2012. november 30.

Szerintem mindenkinek érdemes beruházni rá, a legreménytelenebb körömlakkokon is nagyon sokat dob! :)

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2012. november 30.

Mostanság ezt használom, amíg el nem fogy, korábban nagyon szerettem, mert szinte tökéletesen fed (bár épp emiatt kell vele óvakodni a maszkolódás miatt), de az utóbbi időben nagyon nehéznek érzem a bőrömön, mindenképp más megoldás után kell néznem.

Manhattan High Shine Ajakfény

Manhattan High Shine Ajakfény
2012. november 30.

Nagyon kellemes az illata, szépek a színei, magasfényű, kicsit ragadós a vizes hatású leíráshoz képest, de a rövid, szőrös kis ecset miatt az egyik kedvencem :)

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2012. november 30.

A barnát vásároltam meg, nagyon elégedett vagyok vele, nem csomósít, az első spirál, ami bevált a hosszú és sűrű szempilláimra, nincs rovarláb-effekt :) Tartós, nem pereg, ezzel szemben nagyon könnyű lemosni, az alsó pillákat könnyű vele kifesteni. Ha akarom, erős, ha akarom, nude... Imádom :)

Dita Von Teese EDP

Dita Von Teese EDP
2012. szeptember 17.

Azért fun, hogy egy-egy illat mennyire megosztja a közönséget :D Előre bocsátom: én csak Dita miatt kerestem ezt a parfümöt, drogériában kipróbáltam, bejövős, hazajött velem. Hiába kedvelem ezt az illatot, vintage, nőies, nagyon tartós, de... Csalódott vagyok! Hol van itt a pikantéria? Hol van a Dita-féle elegáns közönségesség, amivel beharangozták? Magamon pár óra múlva már csak a rózsaillatot érzem. Nincs bajom ezzel a parfümmel, de nem ezért az élményért vettem meg :l

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2012. szeptember 13.

A második tubussal fogyasztom :) Tavaly nyáron, mikor beindult a BB őrület, gondoltam én is beruházok egybe, hátha megoldja a nyári bőrproblémáimat (percek alatt szénné égek a Napon :( ). Nyilván nem véletlenül vettem meg másodszorra is :D
Már a csomagolása is elsőre megfogott, majd mikor először kipróbáltam csak a kézfejemen, egészen ledöbbentem a krém finom, szinte hűsítően selymes tapintásától, ehhez az érzéshez képest minden korábbi alapozóm pasztának/sajtkrémnek tűnik. A leégés és a hosszan elhúzódó bőrpír az összes bőrproblémám, pattanásom életem során talán 5 darab, ha volt, így nekem legfeljebb még a téli szárazsággal kell megküzdenie a Perfect Covernek az arcomon, így nem tudok szembetűnő változásokról és bőrminőség-javulásról beszámolni, hacsak azt nem vesszük annak, hogy azóta egyetlen egyszer esem égtem téglavörösre :D. Sőt, elmondhatom, hogy a leégésekre (habár úgy azért kicsit drága mulatság) is gyógyírként funkcionál, hűsít, gyógyít, és meglepően jól elfedi a bőr vörösségét.
A fedése pörfikt, valóban olyan, mintha ott se lenne az arcomon, a hibákat mégis leplezi, de nem úgy, mint egy alapozó. Ha valamit nem kendőz el megfelelően (pl karikák), arra korrektor kerül, befejezésképp pedig púder. Ami szerintem kiemelendő: nem tudom, mekkora bőrfelülete van azoknak, akik szerint egy "borsónyi mennyiség" elég, de ezt ne vegye be senki :D Lehet, nekem extra méretű a fejem, de szinte minden bloggernél azt olvastam, hogy az alapozóhoz hasonló mennyiségű krémet szoktak felvinni.
Alapozó azóta is csak nagy ritkán, kivételesebb alkalmakra kerül elő, mikor erősebb fedésre van szükségem. Megjegyzem semmilyen alapozót nem tudok, talán nem is vagyok hajlandó (:D) BB nélkül használni, mindig a Perfect Covert viszem fel bázisnak, mert egyszerűen nem tudok megfeledkezni arról, hogy alapozó van rajtam, folyamatosan érzem.
Engem a gyártó ezzel a termékkel elfogult rajongóvá tett. :)

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál
2012. szeptember 13.

Ajándékba kaptam, de örülök, hogy így ki tudtam próbálni, egyébként nem szeretnék pénzt fektetni a vásárlásába. Nekem sűrű és hosszú szempilláim vannak, de higgyétek el, ez is problémás tud lenni :D Ez a spirál sűrű páncélt csinál a szempilláimból, összetapasztja őket, fokozott óvatossággal tudok csak festegetni vele, ráadásul a fedése is hagy némi kivetnivalót maga után. Ami pozitívat viszont el tudok róla mondani: megemeli a szempillasort. Ámde, mivel a barátnőim elégedettek vele, és az én szempillám valóban nehéz eset, megérdemel három csillagot.

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál
2012. szeptember 13.

Ez volt az első szempillaspirálom, lehet az évek megszépítették már az emlékeimet vele kapcsolatban, de azóta sem futottam bele ehhez hasonló árfekvésű, jó spirálba. Mindent betartott, amit ígért :) Fekete pillák (de tényleg fekete :D), nem csomósít, nem nehezít. Magam sem értem, miért kísérletezgetem folyton, ahelyett, hogy ezt vásárolnám újra.