silentmobiusvox

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Smooth Mineral Eyeshadow Duo

Avon Smooth Mineral Eyeshadow Duo
2012. szeptember 13.

Ajándékba kaptam a Plumastic elnevezésű párosítást egy Avonos kolléganőtől. A szokásos minőség, a szokásos problémával: a duó világosabb, mályva árnyalata jóval gyengébben pigmentált, mint a lila társa, ez így elsőre nekem mindig problémát okoz a próbasminknél... Ettől eltekintve nagyon kellemes, egymást szépen átfedő árnyalatokat lehet kihozni belőle, nekem négy csillagot megér :)

Essence @holografics.com Krémes Szemhéjpúder

Essence @holografics.com Krémes Szemhéjpúder
2012. augusztus 23.

Ugyanúgy jártam, mint UnVraiAnge, elolvastam minden tesztet, megnéztem a swatchokat, és úgy döntöttem, ebből én se maradhatok ki, és megvettem a Prismatic white árnyalatot. Mai napig nem sajátítottam el a használatát, egyedül highlighterként tudom teljesen kihasználni, úgy tényleg különleges és szép. Én nagyon morzsálódónak érzem, sokszor csak gurigálom a darabkáit a bőrömön. Persze lehet, csak én vagyok béna, de nekem csalódás volt ez a termék, és az egész trendkiadás.

Essence @holografics.com Folyékony Szemhéjtus

Essence @holografics.com Folyékony Szemhéjtus
2012. augusztus 23.

Nekem a kék tus van meg, a színéért nagyon szeretem, az ecsetével is könnyen boldogulok, sajnos azonban könnyen le lehet dörgölni (tudom, nagylányok nem dörzsölik a szemüket, ha ki vannak festve, de én könnyen belenyúlok a "cicafarokba"), és nem én vagyok a ritka kivétel, nekem is nagyon csípi a szemhéjam száradás előtt :(

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2012. augusztus 23.

Nekem is ez az első szemhéjalapozóm, így nincs tapasztalatom, milyen extrát nyújthat más bázis :) Amit én tapasztaltam az I ♥ Stage-el: minimálisan, de valóban élénkíti a szemhéjpúderek színét, tartós - de nekem a sima korrektor+púder kombó ugyanezt a tartósságot nyújtja. Korrektorként, szem alatti karikákra viszont tökéletes! :) Kellőképp világos, és hibátlanul fed, ha másért nem, de emiatt érdemes beruházni rá :)

Essence Vampire’s Love Körömlakk

Essence Vampire’s Love Körömlakk
2012. augusztus 23.

A "gold old buffy" árnyalatot szereztem be, két rétegben tökéletesen fed, az üvegben jobban tetszett, sötétebb, mint vártam, ettől függetlenül szép, komor színe van, ami nekem nem tetszik, hogy kicsit nyúlósnak érzem a lakk textúráját.

Essence Studio Nails Körömmatrica

Essence Studio Nails Körömmatrica
2012. augusztus 23.

Akciósan beszereztem pár darabot, eddig csak egy mintánál fordult elő, hogy sehogy sem akart normálisan a körmömhöz tapadni, gyűrődött és másnap már szakadozott :/ Viszont a többi alkalommal sikerült olyan manikűrt alkotnom, amiről mindenki azt hitte, szakember festette meg nagy műgonddal :D Szerintem semmi gond nincs ezekkel a matricákkal, csak türelmesen kell dolgozni velük, alap- és fedőlakkal nagyon látványos hatást lehet elérni vele! :)

Avon Extra Lasting Extratartós Szemhéjtus

Avon Extra Lasting Extratartós Szemhéjtus
2012. augusztus 23.

Életem első szemhéjtusa, és az egyik legnagyobb csalódása volt :( Lefelé tárolva, enyhén vagy durván rázogatva, hegyével erősen-gyengén dolgozva is vizes állagú, szürke löttyel húzogattam a vonalat, többször átfuttatva legfeljebb egy halvány, csíkos sötétszürke, fakó árnyalatot kaptam. A tartósságát bármilyen meglepő, inkább nem tesztelgettem, pár próbálkozás után a kukában landolt :/

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Pórustisztító Arcmaszk

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Pórustisztító Arcmaszk
2012. augusztus 23.

Ritkán használom, de a nagy "generálnál" mindig előkerül. hogy miért, rejtély, én nem érzem a használatával puhábbnak a bőröm, mint egy jó radírozás és hidratálás után ugyanezt (ha nem jobb és látványosabb) az eredményt érem el. Biztosan azért használom, mert fun nézegetni a tükörben, mikor szárad meg végre teljesen :D

Avon Senses Mistique Tusolózselé

Avon Senses Mistique Tusolózselé
2012. augusztus 23.

Pont ez volt az utolsó tusfürdő, amit elhasználtam, mielőtt teljesen átálltam volna a kézműves szappanokra :) Minden pozitívumot igazolni tudok, amit az előttem szólok leírtak, az illata finom és tartós, megfelelően habzik, de ahogy a legtöbb tusfürdő, nekem ez is szárította a bőröm, de még így is jár a négy csillag az illata miatt :)

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2012. augusztus 23.

Ritkán rendelek körömlakkot az Avontól, korábban sokszor megtévesztettek a katalógusban látható színek, viszont a Coral Reefnek nem tudtam ellenállni... Sajnos ez sem olyan, amire számítottam (korallnak túl rózsaszínes nekem), ettől függetlenül nagyon szép színe van, és nagyon tartós, alap- és fedőlakkal 5-6 napot simán kibír.