Silver66

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Victoria's Secret Pink Warm And Cozy

Victoria's Secret Pink Warm And Cozy
2018. augusztus 4.

Indnmvlszl,ha gondolod,Nèmetorszàgbol betudom neked szerezni,es mikor Magyarorszagon vagyok,akkor ott postàra adom neked,irj a kovacsildiko46@freemail.hu cimre😊

The Body Shop Banános Testvaj (régi)

The Body Shop Banános Testvaj (régi)
2018. július 4.

Ez jo nagy àtverès,ebben hol szerepel a banànpurè,mint összetevő??Sehol..az illata jo,az igaz,de ez banànt sose làtott..

Douglas Mono Szemhéjpúder

Douglas Mono Szemhéjpúder
2018. március 7.

A 27-es fehèr van meg,a szokasos tortènet,kèzfejen szèpen mutat,van egy kis fènye,persze szemhèjon semmi nem latszik belole....ugy gagyi ahogy van..eddig se vettem a markàtol semmit,ezutàn mèg ennyit se fogok.10 euro volt,es nulla🤐🤐

Stila Stay All Day Alapozó és Korrektor

Stila Stay All Day Alapozó és Korrektor
2018. március 2.

Hogy èn milyen szerencsès vagyok,hogy van a vàrosomba(Nèmetorsz.)Tkkmax,fillèrekèrt veszek olyan màrkàkat,mint Nars,Stila,Mac,stb.,mint ma is,ezt a kis cukisàgot konkrètan 4 euroert😊Imadom ezt a màrkàtmost sem csalodtam,ez a kis korrektor a tetejèn gyonyoruen fed,a kis ecset hozza pont passzol,az alapozo meg mondanom sem kell,ahogy meg van irva!Fair2 van meg,vilagos,matt,mesès az èn 50 eves bőrömön.Ez 10 csillagos!

Collistar Nourishing Anti-Age Oil Milk Olajos Testápoló Tej

Collistar Nourishing Anti-Age Oil Milk Olajos Testápoló Tej
2018. január 23.

Csak mintat probàltam,konkreten en semmi illatot sem èreztem a bőrömön utàna,naa joo,egy icipicit...de kozel se azt,amit vàrtam.Innentol kezdve szamomra èrdektelen,pedig jo kis akcios àra volt,de nem vettem meg.

Collistar Talasso-Scrub Anti-Etá

Collistar Talasso-Scrub Anti-Etá
2018. január 23.

Mai szerzemèny,a màsikkal,a mentolossal egyutt,egy dobozban volt a kettő,15 euroert.Màr règota szerettem volna kiprobalni,igy le is csaptam rögtön.Haza èrve rogton ki is probaltam,es tènyleg nagyon szuperek,isteni sima,baba puha bőr marad utàna,azota is itt simogatom magam,nem tudok vele betelni😊😊

Essence Metal Chrome Blush

Essence Metal Chrome Blush
2017. augusztus 5.

Èn csak egy szint talaltam,de megnèzem mègegyszer,hatha csak nem vettem èszre.Jol mutat,nem tul eros,van egy kis fènye,pont amennyi elèg.Jo kis cucc.

Essence Metal Shock Nail Powder

Essence Metal Shock Nail Powder
2017. augusztus 5.

Ma megvettem mind a 3 szint,de nem körömre,hanem sminknek...brutalus kis cucc..imadok mindent ami metalos,es irizàlo.Szemoldok ala tettem egy icipicit,es a ruzsra..el vagyok ajulva tőle!

Essence Totally Me Eyeshadow Topcoat

Essence Totally Me Eyeshadow Topcoat
2017. augusztus 4.

Na ez a kis cucc eleg jo.Mindent megveszek ami pigment,vagy glitter,ez a gyenge pontom.Es gyakran nyulok èrte,pedig van Mac,UD,ABH,Nyx pigmentem es glitterem is.Fillerekbe kerul,boven megèri foleg az ilyen megszàllottaknak,mint èn.

Essence Awesometallics Be Kissed By The Moon Eye & Face Palette

Essence Awesometallics Be Kissed By The Moon Eye & Face Palette
2017. augusztus 4.

A 4 szemhèjfestèk egèsz jo,a highlighter is ,a pirositoja nulla...de ennyit megèrt.