Simona

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2017. szeptember 25.

Nekem nem jött be. Rövid pilláim vannak, csak befesti őket, ennél azért csináljon már többet egy szempillaspirál. Lemosni is macerás.

Aura Absolute Matte Lip Folyékony Rúzs

Aura Absolute Matte Lip Folyékony Rúzs
2017. szeptember 25.

Az örök rúzs. Nekem a 614-es árnyalat a legszebb és az áll a legjobban, Nincs olyan nap amikor felteszem, hogy ne kérdeznék meg tőlem a rúzs nevét. Nekem az abszolute rúzs fogalma hozzá kötődik.

Oriflame Sminkalap

Oriflame Sminkalap
2017. szeptember 25.

Nagyon jól hidratál, néha csak ezt használom egész nap, nekem a tág pórusokat is optikailag kicsinyíti. A szilikon hatása miatt puha és síma bőrt kapok.

Decoderm Hydra Mat Compact Alapozó

Decoderm Hydra Mat Compact Alapozó
2016. december 21.

Nagyon kellemes hidratáló kőpúder. Száraz bőröm van és eleve kerülöm azokat a termékeket, amelyek még jobban szárítják, ilyenek a kőpúderek, de ez más. Ovális sűrű ecsettel viszem fel az arcomra. Azonnal mattít és szépen egységesíti a bőrszínt. Nagyon kellemes a viselete, nem nehezít el, nincs maszkos hatása és nálam poros sem. Viszont valószínüleg mert "hydra" 1-2 órán belül kifényesedik. Engem nem zavar, mert szép fényt kap az arcom, nem lesz zsíros hatású. A 01-es és 02-es árnyalat van meg. Nincs számottevő különbség közöttük. Mindkettőt használom. Érdekes termék, egyszer megéri kipróbálni, bár zsíros bőrűeknek nem ajánlom.

Oriflame Aqua-Rhythm Színezett Hidratálókrém

Oriflame Aqua-Rhythm Színezett Hidratálókrém
2016. december 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve és sajnálom, hogy nem tudom többet beszerezni. Hidratáló krém fölé használom mindennap. Szépen egységesíti a bőrszínt és szép fénye van tőle az arcomnak. Egész nap rajtam marad és könnyű viselet.

Paese Long Cover Fluid Alapozó

Paese Long Cover Fluid Alapozó
2016. július 20.

Meg vagyok vele elégedve én és a klienseim is. Nagyon szépen egységesíti a bőrszínt, szép természetes fedést biztosít. Nincs maszk hatása, Két árnyalatom van a 00ás levilágosabb és a 04es a legsötétebb, így keverem a színeket. Jó temék. Már több üveggel elhasználtam és újra fogom vásárolni.

Decoderm Rossetto Hydra Volume Rúzs

Decoderm Rossetto Hydra Volume Rúzs
2015. május 9.

Már régóta ki szerettem volna próbálni, de az ára visszatartott. Akciósan vettem a Make Up Plázában és most rendelem a következő színeket is. :) Nagyon meg vagyok vele elégedve. Pigmentált, hidratál... csak a legjobbakat tudom mondani róla. Ilyen jó rúzsom még soha nem volt.

Oriflame Beauty Perfect Arcpirosító

Oriflame Beauty Perfect Arcpirosító
2011. május 23.

Intenzív színt csak többszöri ecsetelés során lehet kapni, épp ezért halvány arcpírhez tökéletes.

Oriflame Antioxidáns Hatású Lehúzható Arcmaszk Szőlőmagkivonattal

Oriflame Antioxidáns Hatású Lehúzható Arcmaszk Szőlőmagkivonattal
2011. március 23.

Nekem az illata kicsit erős, továbbá az ehhez hasonló maszkok pár percig "megsiratnak" :). Könnyű lehúzni, egyszerű használni.

Oriflame Oxigénes Alapozó - Oxygen Boost Foundation

Oriflame Oxigénes Alapozó - Oxygen Boost Foundation
2011. március 23.

Nagyon jó, frissítő, jól fedő, szép színű.