SimonKrisztike

Regisztráció dátuma: 2015. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Gyöngyvirág Parfüm Tusfürdő

Yves Rocher Gyöngyvirág Parfüm Tusfürdő
2021. május 22.

Megvettem Mamám nèvnapjára,mert imádja az igazi intenzív gyöngyvirág illatot. Nagyot csalódtam mikor otthon kibontották és megszagoltam! Èpp,hogy van illata, nem erre számítottam egy parfümös tusfürdőnèl amit ennyi pènzèrt (2000ft) megvásárol az ember...

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Kondicionáló Igénybevett Hajra

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Kondicionáló Igénybevett Hajra
2021. március 20.

Szeretem.
Samponjával együtt használom, elèg jól hidratál tènyleg, sokkal jobb mint a drogèriás balzsamok! Ès kb. negyed annyi kell belőle, mert tènyleg sokkal sűrűbb az állaga.

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra
2021. március 20.

Nekem ez "A sampon"..
Nagyon jól habzik, nem kell belőle sok,tènyleg ápolja a hajat,nem nehezíti el,és pihe puha használat után a vèheredmèny!
Nekem nincs agyonkezelve a hajam, 3 havonta egy kötelező festès, ès ennyi,nem tudom durvább , v rosszabb minőségű hajon mit tud, de nekem bevált!
Saját balzsamjával együtt használom, ami sűrűbb egy átlagos hajbalzsamnál, így jobban is táplál így sokkal tovább elèg!

Bourjois Air Mat Alapozó

Bourjois Air Mat Alapozó
2021. március 17.

Èletem legrosszabb alapozója,viccen kívül!
A BB krèmjèt a Bourjois_nak szerettem,de mivel T vonalban csillogó a bőröm,így gondoltam, hogy ez jobb lesz a bőrtípusomhoz..
Alig vártam, hogy kipróbálhassam, hát èrdekes.._olyan száraz lesz tőle az arcom,mint a sivatag, hiába az aláhidratálás, közben pedig fèl óra múlva csillogó az arcom , olyan mintha bezsíroztam volna az egész fejemet, szóval nem működik sehogy sem. Ráncokat és a pórusokat nagyon kiemeli,_ nem hogy nem szèpít,jobb ha inkább nem ken fel semmit magára az ember fia,mert ez maga a borzalom!!

Dontodent Shiny Gold Fogkrém

Dontodent Shiny Gold Fogkrém
2021. március 16.

Szerintem ez a fogkrém alul van èrtèkelve, nagyon sok márkásabb fogkrèmnèl jobb a minősège. A párom dohányzik és állítása szerint már pár használat után fehèrebbek lettek a fogai tőle.
Kellemes az íze, használat után tényleg azt èrzi az ember,H "csikorgósra" tisztította,amit èn nagyon szeretek.Szèpek az összetevők ès imádom az arany csillámos színèt is!!😍😍

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Jaaaaaaaaj..
Sokkal többet vártam tőle!
Vegyes bőrre vettem, mèg tinikènt használtam az affiniton társát ,amit akkor nagyon szerettem,de mostmár nem használnám, kinőttünk belőle..
Nah hát ez mèginkább nem jó semmire, kiszárítja és kiemeli a száraz részeket a T vonal meg egy óra alatt fènylik..
Soha többé... kategória.
Sok a videó róla, gondoltam egy próbát megér,de nagyon megbántam.

Terra Naturi Botanic Aloe Vera Arckrém

Terra Naturi Botanic Aloe Vera Arckrém
2021. február 24.

Nagyon nagyon sok arckrémet próbáltam a vegyes bőrömre, vègre valami igazán jót találtam!!
Vettem drágát, vettem már professzionálisat, vettem patikai kencèt,sensitivet, nem sensitivet legutóbbi probalkozásom a Ziaja több termèkcsaládjával volt mikor már vègleg feladtam_
Erre a krèmre már csak úgy random esett a valasztásom,napok óta nem hiszem el,hogy vègre megvan számomra való arckrém, pont elég a hidratálása,kellemes èrzès,nincs száraz bőrfelületet sem túl zsíros,beszivódik ès enyhe kellemes illata van.

Aveo Szappan Körömvirág Kivonattal

Aveo Szappan Körömvirág Kivonattal
2021. február 24.

Ár - èrtèk alapján a legjobb, èn szeretem arcmosásra is használni nem az a tipikus szappan,ami jól kiszárítja az ember bőrèt .. Lehet használatkor èrezni, hogy olaj tartalmú, az illata visszafogott, nem tudok rá rosszat mondani! Imádás💕

Baba Natura Tápláló Tusfürdő Kamillaolajjal

Baba Natura Tápláló Tusfürdő Kamillaolajjal
2021. február 15.

Nekem nem vált be, vártam a csodás kamillaillatot amit úgy imádok,nem habgzik,nincs szinte illata nem nyújt semmi pluszt amièrt újravennèm..
Jobbak a règi klasszik Baba tusfürdők..

Ziaja Kasmír és Amaránt Olaj Erősítő Hajpakolás

Ziaja Kasmír és Amaránt Olaj Erősítő Hajpakolás
2020. december 30.

Eddigi legjobb hajpakolás, vettem már sokkal drágábban, de nekem ez vált be a legjobban.
Hidratál,de nem nehezíti el a hajam. Nincs túlparfümözve, könnyen kezelhető fènyes a rengeteg hajam! Kipróbálom majd a többi Ziajás hajpakolást, de most ő a BEST!