simpe_dora

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Dercos Nutrients Detox Sampon

Vichy Dercos Nutrients Detox Sampon
2020. július 27.

Nagyon gubancolódik a hajam mikor ezzel a samponnal mosok hajat, hiába kenek rá balzsamot. A zsírosságon segített a sampon, de nagyon száraz és ilyen seprűszerű a hajam, mikor ezzel mosom meg. Az illata gyógynövény szagú, illetve jól habzik is.

Lee Stafford CoCo LoCo CoConut Mask

Lee Stafford CoCo LoCo CoConut Mask
2020. július 27.

Egyszerűen fantasztikus! Festett, szőkített hajam van, ezért kb 2 hetente szoktam ezt a hajmaszkot használni és hihetetlen puha és fényes, ápolt lesz tőle a hajam. A hajtövemre nem teszek, mert elég sűrű az állaga és zsírosodásra hajlamos a hajam, ezért csak a végén, illetve hátul simítom bele a hajamba, majd kb 5 perc után kimosom.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2020. július 8.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Már fél éve használom, minden este Paula's Choice arclemosóval tisztítom meg az arcom (sminklemosás után). Ezáltal mindig pihe-puha a bőröm, kevesebb gyulladt pattanásom van, szépen rendben tartja az arcom. Ritkán kell tölteni, ez plusz pont.

St. Moriz Fast Tanning Mousse

St. Moriz Fast Tanning Mousse
2020. május 17.

Eddig csak testápoló és spray önbarnítót használtam de nekem ez a hab tetszik a legjobban. 3 óráig hagyom magamon kb hetente használom mert kikopik. Egységes lesz a bőröm színe, nagyon szeretem!

Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask

Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask
2020. május 5.

Nem régóta használom, de eddig nagyon jól teljesít. Kellemes érzetet hagy maga után, teljesen megtisztítja az arcom, talán a zsírosságát is visszaveszi.

Lee Stafford Bleach Blondes Shampoo

Lee Stafford Bleach Blondes Shampoo
2020. május 5.

Nem hittem volna, hogy más az első használatnál lehet látni a hatását, de ledöbbentem.
Balayage technikával van festve a hajam szőkével és már egy ideje elkezdett sárgulni a hajam vége, de ez a sampon csodát tett vele, gyönyörű lett ismét a színe!
A Coco Loco hajmaszkot használtam a sampon után, ami pedig nagyon jól hidratálja a hajat és ez a két termék együtt nagyon bevált nekem. És nem száll tőle a hajam se.
Eddig két naponta kellett hajat mosnom és már az is necces volt, de ezzel 3 napig simán bírta, ami számomra nagy dolog! Vékonyszálú, zsírosodó hajam van.

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon
2020. május 5.

Már régóta keresem a tökéletes sampont, de mindig belenyugodtam hogy az én hajam sose lesz szép, dús és csillogó. Vékonyszálú és hamar zsírosodó a hajam, két naponta kell mosnom, most viszont van hogy három napig is bírja!! Nekem ez megváltás :D Együtt használom egy Gliss Kur hajspray-vel, ami szintén dúsító hatású, a kettő együtt csodát művel a hajammal. Egy próbát megér!

Update: Megint elővettem ezt a sampont és sajnos mégsem vált be :( Száll tőle a hajam és a második napra olyan zsíros lesz a hajtövem, hogy össze kell fognom a hajam :(

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. május 5.

Egyszerűen imádom!! Kb 1 hónapja használom, azelőtt nem volt semmilyen szérumom. Reggel és este használom arctisztítás után, krémezés előtt.
Hajlamos a bőröm egy-egy gyulladt pattanásra, de ez a kis csoda megnyugtatja a bőröm és 1-2 nap alatt teljesen leszárítja a pattanást, utána pedig mintha ott sem lett volna. Az arcom pedig azóta egyáltalán nem fénylik, bár előtte is csak nap végére volt gondom, de mostmár este is teljesen matt az arcom :)
Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, kellemes állaga van.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. május 5.

Vegyes érzésem van ezzel a termékkel kapcsolatban. Pár hónapja már használom, de nem igazán látom az eredményt még, lehet nem elég a heti 2 alkalom a bőrömnek. Tág pórusaim vannak az orromon, állon és homlokomon, talán egy pici hatást látok eddig csak.
Az állaga sűrű, az illata szerintem borzasztó, de mindent a szépségért :)

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Kombinált/Zsíros Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Cleanser Kombinált/Zsíros Bőrre
2020. május 5.

Imádom! Minden este ezzel mosom le az arcomat és hihetetlenül tiszta lesz tőle a bőröm. Nagyon könnyű állaga van, kevés is elég belőle, már féléve használom, de kb még félig van a tubus. Kombinált a bőröm, így van mit lemosni nap végén az arcomról, de ez a lemosó tökéletes rá. Nem hagy zsíros érzetet maga után, hanem kellően tisztít és nyugtat.