Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2016. október 21.

4 csillag de csak azért, mert ez egy nagyon nagyon szuper termék, de komolyan, csak kár h elemes és KÁR hogy 1 éven belül megadta magát, mert beszivárgott valamennyire víz bármennyire vigyáztam rá és leragasztottam az elemfedelet.
Mostmár a vízálló Remington készülékét használom, de bármennyire is jó, mégis sokszor gondolok a kis Jimjamsra.

Police The Sinner Forbidden For Woman

Police The Sinner Forbidden For Woman
2016. október 10.

Nagyon erős, és tartós illat, viszont azért 4 csillag, mert ennek ellenére félek, hogy azt hiszik h autoillatosító lötyit kentem magamra, mert totál olyan.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2016. október 10.

Tartós az nem kétség. Nem ül bele a szem redőibe, még este is a helyén van, ezért 5 csillag.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2016. október 9.

Hűha, nagyon finom illat!!! Viszont már csak teszter volt a müllerben glamour napokon, de nekem még kedvezménnyel is nagyon meggondolandó h megvenném e.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2016. október 8.

Már 2 db boldog tulajdonosa vagyok. Először a catrice ápoló rúzsával ismertem meg, ezért figyeltem fel erre a termékre. ( sajnos a catrice rúzst leváltotta egy ocsmány, viselhetetlen matt rúzsceruza) Az elegant nude színt megvettem de a sírás kerülhetett mert egy matt árnyalat volt pedig a krémes ápoló hatás miatt szerettem meg. Szerintem nagyon sötét,így a helyébe lépett a hug me csodaszép babás, aranylóan csillogó árnyalata. Szerelem

Miyo Water Conscious Foundation SPF15

Miyo Water Conscious Foundation SPF15
2016. október 7.

Nekem 5 csillag mert nagyon kellemes viselni nem maszkos hanem egy közepes fedésű krém ami egységessé és ragyogóan egészséges bőrt eredményez
A nude szín tökéletesen passzol.

Update: Abszolút kedvenc.
A fedése nem 100%, hanem inkább egy egészségesen ragyogó, mégis mattosan selymes bőrt eredményez nekem. Nem oxidálódik napközben, és este bőven van mit lemosni. Pattit nem okozott igy közel 1 honap után

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező
2016. október 5.

Ha lehetne mínuszt adnék!!!!!!! Szörnyű viselni arra az 1 percre is amig le nem törlöm. Borzalom. Húz, szárít, es olyan barázdát csinál amilyet még sose láttam 😵

Avon Luxe Alapozóecset

Avon Luxe Alapozóecset
2016. szeptember 9.

Én nem szeretem, és a mai nap észrevettem, hogy bár alig használom, mégis lekopott róla az arany bevonat....

Inkább 1 csillag. ...... borzadály

Aussie shine kombóval csodaszer

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2016. augusztus 24.

Imádom az illatát és nem szárít