Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Pure Active Wasabi Arctisztitó

Garnier Pure Active Wasabi Arctisztitó
2015. április 8.

Nagyon nagyon jó arcradír. Kellően habzik és kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. Nem irritál. Csak szebb tőle a bőröm. Holnap veszem a 3. tubussal

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Balzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Balzsam
2015. április 8.

Semmi extra. Ha felkenem és várok, majd lemosom, olyan, mintha telesen kimostam volna a hajamból. Attól jobb, mintha semmit nem tettem volna a hajamra, de összességében nem érzem, hogy akkor hidratálná. Ezután a szérumot és BB krémjét használom. Azoktól nagyon puha lesz a hajam.

Avon Planet Spa Bali Botanica Testolaj

Avon Planet Spa Bali Botanica Testolaj
2015. március 28.

A krémet használtam, de sajnos nem vagyok kibékülve az illatával. Megrendeltem az összes termékcsaládját, de tovább szeretném adni. ( testradír, és olaj) akit érdekel írjon :)

Avon Planet Spa Bali Botanica Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Bali Botanica Testápoló Balzsam
2015. március 28.

Nagyon jól hidratál, viszont az illatát nem bírom sajnos elviselni. És persze, hogy másnap is érzem még az illatát magamon..... Megvettem teljes szettben, de továbbadnám a testradírját és a testápoló olaját. A krémet megtartom, mert használtam belőle. Esetleg bekeverek majd valami plusz illatot a krémbe, amikor használom, hogy teljesen kibéküljünk. :)

Avon Naturals Magyal és Shea Vaj Ragyogást Adó Testápoló

Avon Naturals Magyal és Shea Vaj Ragyogást Adó Testápoló
2015. március 26.

Ezt nem fogja elhinni most nekem senki: Karácsony környékén megvásároltam a terméket, amit eltudtam róla mondani az az, hogy nagyon jól hidratált és finom volt az illata. A csillámlás nekem kicsit túlzás volt, de azért elszórakoztam vele,de feltűnt, hogy apró csomókba állt néhol a krém, mintha kicsit ,, göbös,, lenne itt ott de nem foglalkoztam vele. Kb 5-6 alkalommal használtam, de valamiért feledésbe merült. Ma újra elővettem, és elkezdtem kenegetni a lábam. Kinyomtam egy hatalmas adagot, gondolván hadd fogyjon! Azon vettem észre magam, hogy valami apró valamik szinte karcolnak. Nézem, erre látom, hogy apró fehér kövecskék, olyan, mint amilyen a sóderben van. Csak pillogtam és néztem magam elé, hogy lehet, hogy már eleve a lábamon lettek volna, ezért megtörölgettem a kezem, és egy felületre nyomtam ismét egy nagy adag krémet. Már akkor láttam, hogy a krémben kidudorodnak a kis szemcsék, de az ujjaimmal elkezdtem elegyengetni. Bőven volt ebben is a fehér apró szemcsés mini kövecske! Nem tudom hova tenni a dolgot. Két lehetőség van: Kémiailag a csillámokból valahogy összekövesedtek az anyagok, vagy készítéskor belehullott valahonnan egy rakás minikő! Senki nem nyúlt a krémemhez, úgy lapult a szekrényem mélyén ahogyan hagytam. ( Tegyük fel ami lehetetlen: ha a környezetemben valaki megkattant és szerzett valahonnan egy rakás apró fehér kissé áttetsző követ, és ha beleszórta volna a tubusba, akkor sem tudott volna elkeveredni a krémben. Ha esetleg egy pálcikával elkeveredett volna, akkor szintén nem megvalósítható, mert akkor a két szín elkeveredett volna, ez pedig szépen egymással párhuzamosan jön ki a tubusból. )Mindenesetre nem fogom ezt hagyni, írok a cégnek, hogy derítse ki mi ez!

Comus Műszempilla

Comus Műszempilla

a leg jobb műszempilla 747L

Update: Életem legjobb szempillája, Életem részévé vált, viszont sajnos már nem forgalmazzák ugyanilyen formában. Sajnos kapott egy új köntöst, ami szebb, a ragasztója is másabb, de sajnos a benne lévő pilla is. Nincs meg úgy az íve és a sűrűsége. Sokkal vékonyabb és egyenesebb az íve :(
Kérlek szépen titeket, ha valahol tudtok még a képen lévő tipusbol 747/l-est akkor szóljatok nekem

Kallos Love Szemöldök Kontúr Filc

Kallos Love Szemöldök Kontúr Filc
2015. március 26.

Erről miért nem szólt senki óriásplakátokon, hogy ilyen tökéletes. Végre egy olyan termék, amivel olyan hatást lehet kelteni, mintha frissen lenne festve a szemöldök. Szerintem örök szerelem lesz a miénk.
Update: Beszereztem másnap a világosabb színt. Az is tökéletes. Hétvégén buliztam, nem kell mondanom hogy nézhettem ki :D Megtettem hazaérve azt, amit TILOS sajnos... véletlenül elaludtam sminkben :(
Reggel felkelek és mit látok? A szemöldököm tökéletes állapotban volt!!! (?)(!) Szóval szuper termék. Bárcsak korábban megtaláltam volna.

Skinray Acne Removing Instrument Pattanás Elleni Készülék

Skinray Acne Removing Instrument Pattanás Elleni Készülék
2015. március 3.

Nekem külföldről hozták, sajnos itt nem kapható. Hihetetlen, de tényleg nagyon szépen lehúzza a gyulladt bőrt. Azt hiszem kb 300 szor lehet használni, bekapcsoláskor van benne egy időzítő, amitől kb 3 perc múlva kikapcsol. Nekem több éve megvan, és még mindig a zöld tartományban van ( ha piros lesz akkor már nem sok alkalom maradt benne). Komolyan lehúzza a gyulladást. Nem az egész arcomon használom, hanem azt a 3 percet a gyulladáson simítgatom és szépen lelohad a pukli

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair & Moisture Hajregeneráló Szérum Pakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair & Moisture Hajregeneráló Szérum Pakolás
2015. március 2.

Pár napja használom, a 2-3 csepp helyett 5-6 ot is használok. Nagyon puha a hajam ilyen rövid idő alatt. Az illata isteni!

Gliss Kur Total Repair Azonnali Ápoló Folyékony Hajpakolás

Gliss Kur Total Repair Azonnali Ápoló Folyékony Hajpakolás
2015. február 26.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, ígyhát ezt sem tudtam ott hagyni. Könnyebb lesz kifésülni a hajat, valamilyen szinten ápolja is, de ne csodaszer