Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Taft Instant Volume Powder

Taft Instant Volume Powder
2015. február 26.

Tudni kellene használni, és tudni kellene mire jó, mielőtt mindenki sírva fakad, mert nem tudja használni. Nagyon nagyon picikét kell tenni a tövekre, és úgy tupírozni, vagy formálni. Nagyon jó tartást ad, és strapabíró, nem úgy mint a hajlakk. 4 csillag csak azért, mert valóban furcsa érzetűvé teszi a hajat, ill. nehéz kimosni ha rátupírozunk, de ez ezzel jár!

L'Oreal Skin Perfection Micellás Szemfesték Lemosó Gél

L'Oreal Skin Perfection Micellás Szemfesték Lemosó Gél
2015. február 25.

Nem, tiszta pamaccsal használtam. Viszont ma ismét egy meglepetés: Újra kristálytiszta lett a színe... :))

eBay Hordható Körömlakklemosó Ujjázató

eBay Hordható Körömlakklemosó Ujjázató
2015. február 18.

Sajnos a tipoldó-géllakk oldóval nem kompatibilis. A szilikon részt teljesen szétmarja és kettécsattan, elszakad. :( A műanyag része bírná. Sajnos a kukába kell dobnom, bár nem volt szívem. Én inkább pl citromos áztatásra vagy krémekkel valo áztatáshoz használnám.
Egyébként utána továbbfejlesztett verzióval próbálkoztam, ami még ép maradt. ( vattára tettem az oldószert rácsavartam a géllakkra es ugy tettem be)

Mitesszer Eltávolító Pálca

Mitesszer Eltávolító Pálca
2015. február 18.

Nekem a kis tű és a hurok fejű van meg. Imádom! Örök társam marad. Sajnos nagyon mitis az orrom mindig, pedig nagyon igényesen mindig kiszedegetem, de akkor sem 100 % os hanem csak 70% ban tudom kitisztítani gőzölés után. Ezzel a szerkentyűvel szépen ki lehet szedegetni, de kézzel is rásegítek.
Azt vettem észre ha kézzel tisztítom az orrom akkor mindig hámlik, de ezzel soha. Nem is látszik másnap reggel, hogy hozzányúltam.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2015. február 18.

Szerintem nagyon rossz alapozó.... nagyon érdekes tapintása lesz utána a bőrömnek, barátnőmnek adtam, nem szóltam neki róla, és ugyanúgy beszámolt erről a negatív hatásról

nem vennék újra soha. nem tudom h csak a kezdő szériában-e de annyira szörnyű volt h soha többé

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték
2015. február 12.

Nagyon szuper termék, főleg ennyiért. Nagyon finom illata van, semmi szúrós szag, vagy hasonló. A szemöldökömet festettem be, amikor a hatóidő letelte után leöblítettem nagyon tetszett a barna árnyalata. Befestettem egyúttal a szempillámat is, bár saját magamnak minden reggel teszek fel műszempillát, csak gondoltam este legyen kontúrosabb a tekintetem, mert világosbarna a szempillám. Szép lett, de megakarom venni holnap a fekete árnyalatot is, de csak a szempillám miatt. :) Eltelt 4-5 nap a festés óta, és most az tűnt fel ahogy megdörzsöltem a szemem, hogy sokkal vastagabbnak és hosszabbnak érződik a pillám. Hirtelen azt hittem magamon hagytam a pillát O.o

Duo Ecsetes Műszempilla Ragasztó

Duo Ecsetes Műszempilla Ragasztó
2015. február 4.

Nagyon nagyon jó ragasztó. Annyi, hogy én visszaérek a tubusos verzióhoz, mert az aplikátorral nem tudok olyan sok ragasztót felvinni mint a tubussal, ezért eladásra kínálom ezt a verziót :) Feltöltöm a termékoldalra

Nem adtam el végül. Valahogy sikerült annyi mennyiséget rárakni a pillára, amennyit akartam. Szerintem ez a verzió gyorsabban ragad, nem kell várni, hogy kicsit megkössön a ragasztó, mielőtt felteszem, viszont nekem ettől volt, hogy viszketett a szemem. Érdekes, h ez az antiallergén, ahhoz képest a másik fajtával kompatibilisebb a szemem

Naomi Campbell At Night

Naomi Campbell At Night
2015. február 4.

10 évente 1 szer találok olyan illatot, ami mélyen megfog, megszeretek és nem unom meg. Nos... 23 éves vagyok, és sikerült megtalálnom egy nagyon finom és tartós illatú parfümöt a nevében :)

Avon Foot Works Makadámdió Hidratáló Lábkrém

Avon Foot Works Makadámdió Hidratáló Lábkrém
2015. február 4.

Az illata öröm szerelem!!! A hatása ezek után nem érdekel. Én a kezemre szoktam kenegetni és szippantgatom

Pearlac One Step Color Géllakk

Pearlac One Step Color Géllakk
2015. január 7.

Nem olyan árnyalatot/színt kaptam, mint amilyen a színskálán ill. a csomagolásán állt. Üde, babarózsaszín helyett egy szinte világító sötét, erőteljes neonpinket kaptam.
Az állaga kicsit furcsa volt, az ecsete szörnyű, ezért a Diamon Nails ecsetjét használtam. Furcsán csíkos volt, ezért 3 réteget kellett felvinnem.
Nem tudom, hogy a többi milyen. A csomagolása cuki.
Egyébként tartós volt, nem tört, nem vált fel, a színét is tartotta.