Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pearlac One Step Color Géllakk

Pearlac One Step Color Géllakk
2015. január 7.

Nem olyan árnyalatot/színt kaptam, mint amilyen a színskálán ill. a csomagolásán állt. Üde, babarózsaszín helyett egy szinte világító sötét, erőteljes neonpinket kaptam.
Az állaga kicsit furcsa volt, az ecsete szörnyű, ezért a Diamon Nails ecsetjét használtam. Furcsán csíkos volt, ezért 3 réteget kellett felvinnem.
Nem tudom, hogy a többi milyen. A csomagolása cuki.
Egyébként tartós volt, nem tört, nem vált fel, a színét is tartotta.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Nappali Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Nappali Krém
2015. január 7.

Anyunak vettem, de egy kicsit beleloppintottam, nem bírtam megállni, hogy kipróbáljam bár 23 éves vagyok. Pihe puha lett az arcom tőle, beitta pár másodperc alatt a bőröm, most pedig folyamatosan tapizom, olyan selymes *.*
Rendszeresen nem merném használni, nehogy ellustuljon a bőröm, hisz úgy látom nem csak természetes alapanyag van benne.
Mindenesetre alkalmanként biztos, hogy picit felviszek a bőrömre *.*

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe

Oral-B Vitality Elektromos Fogkefe
2015. január 7.

Párommal közösen van egy ilyenünk, de van hogy hazautazok,és már régóta szerettem volna otthonra is, ezért ma lecsaptam rá 3400 Ft ért a DM ben :) Ráadásul rózsaszín <3.<3

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. december 15.

Bourjoival kezdtem, nagyon szerettem.
Loreal micellással folytattam, őt is nagyon szerettem.
Kipróbáltam őt, őt pedig nagyon nagyon szeretem. Gyönyörűen leszedi a műszempillaragasztó és tusmaradványt dörzsölés nélkül.
Kötelező darab :)

Update: tavasz óta volt társam, bár néha kiegészítésként használtam egy kis Garnier szőlős szemfestéklemosót, csak hogy sokáig kitartson mellettem :))Így belegondolva nagyon megéri az árát, hiszen rengeteg van benne

Pearl Nails Magic Block Polírozó

Pearl Nails Magic Block Polírozó
2014. december 11.

1 hete próbáltam ki a lábujjaimon, és még mindig olyan gyönyörűen csillog, hogy néha még én is elgondolkozom, hogy mikor húztam rá fénylakkot? Nagyon jó!!

Avon Skin So Soft Testápoló Olajspray Jojobaolajjal

Avon Skin So Soft Testápoló Olajspray Jojobaolajjal
2014. december 11.

Most próbáltam ki először, így a hosszútávú hatást még nem tudom. Kifújáskor ijesztő alkohol illata van, de pillanatok alatt beszívódik, és puhább lesz a bőr enyhe, finom illatot hagyva maga után.

Update... nem vagyok elragadtatva, kipróbálni jó volt, de nincs kedvem használni mert semmi extra...

s.Oliver Prime League Women

s.Oliver Prime League Women
2014. november 24.

Fincsike illat, most a Dm -ben akciós úgyhogy sietek megvenni ^^

Fructis Goodbye Damage Instant Hajpakolás (régi)

Fructis Goodbye Damage Instant Hajpakolás (régi)
2014. november 13.

Nekem semmi különös tapasztalatom nincs. + Balzsammal használom, mert nekem ez túl híg, nem hidratál eléggé + az olajat használom. ( Az olaj viszont nagyon jó)

Garnier Fructis Densify Hajvastagító Sampon (régi)

Garnier Fructis Densify Hajvastagító Sampon (régi)
2014. november 12.

Még csak 3* használtam, de semmi hajszálvastagítást nem tapasztaltam. Sőt... én eddig lengébbnek, könnyebbnek érzem a hajam -.-
Az illata finom, tisztít, de a hatásáról majd később updatelek. A balzsamjával együtt használom

Nivea Powder Touch Deo Spray

Nivea Powder Touch Deo Spray
2014. október 29.

Nekem tetszik, nem voltam még egyszer sem rossz illatú a nap végére, sőt, betegen lázasan feküdve is néha csak a finom púder illat csapott meg :)

Update: Ma újravásároltam, mert nagyon megszerettem.