Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2014. október 23.

Ma vásároltam, így először is 5 csillagot szeretnék neki adni. Hosszútávú használat után updatelek. Tetszik, hogy parabénmentes a termék. Használat után valóban nem szárította ki a bőröm, puha maradt :)

Update: Az illata egyébként a kellemes illatú hajfestékre emlékezetet :) Nem szárítja a bőröm az biztoz.

Alverde Mangós-Articsókás Testápoló

Alverde Mangós-Articsókás Testápoló
2014. október 19.

A dm-kedvencek dobozában találtam rá, egyébként valószínű. hogy az üzletben észre sem vettem volna, viszont örülök h megismerhettem. Nagyon kellemes illata van, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után.
Nyami nyami :)

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2014. október 15.

Fürdés utána használtam, nem fűztem hozzá nagy reményeket,de negyed óra elteltével legalább 20 bigyót tépett ki..... elég undi így közölni, de elég jónak tűnt, pedig most elég tiszta volt az orrom ahhoz képest h milyen szokott lenni.... A másik pozitív tapasztalat, hogy utána kozmetikai miti eltávolító tű/hurokkal gyönyörűen kitudtam szedni azt ami benne maradt :) Ezt a tűt egyébként mindenkinek ajánlom

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal
2014. október 14.

33% os akcióval vettem a Glamour napokon. Érdekes, de kellemes illata van :) Valóban nem lesz zsíros a haj, hamar beszívja.

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel
2014. október 10.

Nagyon jó illatú, folyamatosan illatolgattam miután megkaparintottam. Az ajkaimra használtam ill a körömágbőrömre kenegettem :) Az illatát szeretem az biztos,ill kárt még nem csinált :) A kivitelezése lehetne kicsit praktikusabb, pl egy cuki kis ecsettel.

L'Oreal Mat' Magique Mattifying Alapozó

L'Oreal Mat' Magique Mattifying Alapozó
2014. szeptember 30.

Egész jó. Nem is gondoltam volna. Szépen el lehet oszlatni, és nagyon érdekes, puha, selymes bőrt kölcsönöz. És ami a legszembetűnőbb számomra, hogy életemben először nem kellett sűrűn púderezni, mert nagyon jól bírta. Más alapozónál már szinte 1-2 óra utána púdereznem kell, ennél viszont 4-5 óránként megszokásból ill a biztonság kedvéért púdereztem. :) Ma napközben véletlenül elaludtam benne, és mikor felkeltem, a helyén volt :) Az aluminum származék miatt adok 4 csillagot, de majd Updatelek

Egye fene 5 csillag. Életem első alapozója, amit nem kell folyamatosan púderezni és valóban matt lesz, sőt azóta sminklemosás után is nagyon puha a bőröm. Hmmm érdekes... :) Sőt... ma betoppantunk egy edzőterembe és kicsit vizes lett az arcom, de amint megszáradt szintén matt volt :O na de után alaposan lemostam :) ( ne bántsatok h már előtte is le kellett volna mosni , vegyünk úgy h teszteltem) ;)

Update2: Nagyon szeretem :) Mióta ezt használom/használtam ( sajnos már nem találok 3 as árnyalatot, véletlenül egy 02 est hoztam haza) azóta nem is ömlöttem fel soha, pattim is alig van. :)

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2014. szeptember 29.

1.5 milis mini mintát vettem, gondoltam így barátkozunk össze..... ma felidézés szempontjából fújtam egy kicsit a csuklómra, azóta rosszul vagyok... :( felfordult a gyomrom :(

Telviran

Telviran
2014. szeptember 23.

Ha nagyon beteg vagyok olyankor a sok orrdörzsöléstől az orromon jön ki az a fertelmes herpesz. Most brutális fájdalommal belül az orromban, középen és kívül lent jöttek elő a nagyon nagyon fájdalmas hólyagok. Nagyon mérges voltam, gondoltam megölöm! Legyilkoltam mindennel a szövetem amivel csak lehetséges. Jégkockával fagyasztottam le először, alkoholos szalicilsavat is kentem rá, hyperolt, aloe verát, valamint egy kicsit régebbi herpeszkrémet, mert nem volt otthon más. Aztán ez a gyilkolás nem volt igazán sikeres, a hólyagok ugyanúgy nőttek, néhol terjedtek. Aztán a 2. nap végén a szüleimet megkértem, hogy hozzanak egy Telvirant. Már amikor rákentem, akkor éreztem, hogy kissé kellemesebb ( mert a sok maró gyilkosságtól már húzódott a bőröm). Másnapra nagyon nagyon sokat javult, a herpesz meghalt, visszahúzódott és elkezdett hámlani. Ma ( 4. nap ) már emberek között is voltam :) Tettem a sebre nagyon sok korrektort és annyira nem is volt észrevehető :)
Mindenkinek ajánlom!

Neogranormon Piros Családi Kenőcs

Neogranormon Piros Családi Kenőcs
2014. szeptember 22.

Egész jó :)
Most pl. a két napja kijött (szemétláda) herpeszt gyilkoltam minden praktikával, és most 2. napra elkezdett hámlani és sebesedni. Bekentem vele, és egész jó. :)

Garnier Fructis Citrus Mint Fresh Sampon

Garnier Fructis Citrus Mint Fresh Sampon
2014. szeptember 17.

Zsíros a hajam alapból, de nekem ez frissé, könnyen kifésülhetővé puhává tette és nem zsírosodik olyan hamar. Pl nekem a BABA sampon a katasztrófa.