Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel
2021. január 8.

Semmi extrát nem nyújtott ez a termék... Semmilyen változást nem tapasztaltam.

Balea Apple and Plum Geschenkset Zucker-Öl-Peeling Plum Crumble Cukorradír

Balea Apple and Plum Geschenkset Zucker-Öl-Peeling Plum Crumble Cukorradír
2020. március 11.

Hihetetlenül finom illatú a szilvás 😍 igazi élmény. Azt hittem, hogy ragacsos lesz, de egyáltalán nem. Kismama pocakom masszírozom vele fürdés közben. Imádom

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. október 9.

Akkor láttam meg a hatását igazán, amikor elfogyott. Sokkal szebb lett a bőröm, kellemesen hidratál, nagyon finom az illata

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2019. szeptember 24.

Úgy gondolom, hogy sokat javított a bőröm állapotán. Igaz, körülbelül bő 1-2 hónap után lett változás, de szerintem ez a termék okozta. Mellette a vichy normaderm phytosolution ami új termék volt a bőrápolásomban, így sajnos nem tudom 100%ra hogy melyik segített igazán

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15
2019. szeptember 20.

KM szerzemény, de még csak most avattam fel. Egy kis csoda. Kellemes a bizsergető, hűsítő érzés. Most a náthától kidörzsölt, ilyenkor herpeszre hajlamos orrom is bekentem vele az ujjaimmal és valami fantasztikus

BlanX White Shock Treatment

BlanX White Shock Treatment
2019. június 23.

2 hete használom, és igen! Fehéredtek a fogaim. Akciós volt a rossmannban (3400 körül) de 1 héttel később vettem észre,hogy az euro familyben 1500! Ft
Annyiért pláne érdemes kipróbálni

Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum

Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum
2019. június 12.

Km szerzemény, nekem szimpatikus, de a pumpa miatt nem tudom használni. Lenne kedves valaki megnézni, hogy neki kitekerve a pumpa részén van e úgy, mint minden normális pumpás terméknél az a kis,, szívószál,, szerű pálcika? Én nyomtattam legalább 50x, utána szereltem szét, és semmi nincs, csak a pumpafej

Garnier Pure Active Stick Mitesszerek Ellen Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Stick Mitesszerek Ellen Aktív Szénnel
2019. június 8.

Első próbára nagyon kellemes a használata. Szépen frissít, tisztít. Nemsokára updatelek

My Hsin-Ni Arctisztító Hab

My Hsin-Ni Arctisztító Hab
2019. június 7.

Teljesen korrekt kis arclemosó. Finoman habzik, szépen tisztít, nem irritál és nem szárít

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. május 16.

1 hete használom, egyenlőre nagyon szeretem. Kombinált bőröm nem szárítja ki,pedig naponta 2-3x használom. Szeretem az illatát is, szépen tisztít, a bőr nem húzódik tőle.

Update :hamar fogy..... Hiszen imádom használni! :)