Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Fructis Grapefruit Tonic Sampon

Fructis Grapefruit Tonic Sampon
2014. szeptember 17.

Nekem nagyon jól frissíti a hajam. Alapból zsírosodásra hajlamos, de ezzel még a második nap is tűrhető :)

Nivea Powder Touch Golyós Deo

Nivea Powder Touch Golyós Deo
2014. szeptember 15.

Eddig egész jó. Kellemes illatú, nem vizesedtem át / bár sajnos van benne aluminium ami miatt le kell 1 csillagot vonnom,viszont, ha nem lenne benne, előfordulna, hogy nem maradnék szárazon/. Most a Dmben 629 Ft és ajándékba lehet hozzá választani egy tusit. Kihagyhatatlan ajánlat ;)

Balea Med Ultra Sensitive Waschschaum

Balea Med Ultra Sensitive Waschschaum
2014. szeptember 14.

Én is 99 Ft ért vettem a mini terméket, kipróbálásnak tökéletes. Hiába illatanyag mentes, nekem olyan mintha egy könnyed tejes habkrémet kennék az arcomra, ezért nekem nagyon tetszik :)

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2014. szeptember 11.

Én szeretem :) Tartós, finom illatú

Head & Shoulders Hajápoló Spray

Head & Shoulders Hajápoló Spray
2014. szeptember 7.

Eddig adok egy 5 öst a hozzá fűzött reményem miatt.
Kellemesen hűsíti a fejbőrt a mentolnak köszönhetően. Nem mondanám, hogy azonnal dús lett a hajam, de elvileg ez a készítmény nem hosszú távra akar hatni?

Moyra Körömágy Ápoló Olaj

Moyra Körömágy Ápoló Olaj
2014. szeptember 2.

Nekem a blu sky vanília illat van meg. Gyorsan ki is próbáltam, kellemes illatú, nekem autóillatosítóra emlékeztetett. A csoportban van egy pasi is ( nem, nem langyi) de tudom h szereti a kence ficéket. Mondtam neki próbálja ki. Elájult az illatától annyira tetszett neki, és tőlem nem hallotta, de ő is mondta h autóillatosító illatú :D Viszonylag hamar beszívta a bőröm, a kezem is bedörzsöltem vele, és nagyon finom puha lett a kezem :)

Parma Zinci Aquosa

Parma Zinci Aquosa
2014. szeptember 2.

Gyulladásos pattikra is tökéletes. Nagyon szeretem. Kötelező, hogy legyen itthon. Kellemesen hűsít a mentának köszönhetően, ami nyugtatja is a gyulladt bőrt 5*

Diamond Nails Base Zselé Lakk

Diamond Nails Base Zselé Lakk
2014. augusztus 27.

Nagyon jó géllak, alulra, illetve fedésre is ezt használom :)

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2014. augusztus 27.

Ezt használom már több mint féléve. 3-4 szín van nekem, kicsit már unom, de nagyon tartós, és nem válik fel. Van egy erős pink ebből a fajtából, ami így nyáron érdekes módon 1-2 ét alatt átváltozik babarózsaszínre. Szerintem az Uv sugárzás szívja ki a színét, de ettől függetlenül tetszik a pluszba kapott szín, csak addigra már van egy kis lenövésem :)

Alverde Coverstick Korrektor Ceruza

Alverde Coverstick Korrektor Ceruza
2014. augusztus 26.

Nincs problémám vele, de nem szoktam gyakran használni, ettől függetlenül jó termék :)