Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oral-B Pro-Expert Pulsar Fogkefe

Oral-B Pro-Expert Pulsar Fogkefe
2014. augusztus 26.

Kap tőlem egy 5 öst, mert a sima manuális fogkefétől érezhetőbben jobban tisztít, viszont gyengébb az elektromostól ( ez egyértelmű végülis) viszont kíméletesebb. Örülök h rátaláltam, az ára viszonylag kedvező ( én 1400 ért vettem)

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2014. augusztus 24.

1 hete használom, enyhén kreol bőrömön az 52 es vanília árnyalat volt a jó, pedig azt hittem túlságosan világos lesz, de még szerencse h ezt választottam.
Nem rossz. Kellemes illatú, nagyon finom puha textúrájú.

Nivea Sensitive Intim Mosakodógél

Nivea Sensitive Intim Mosakodógél
2014. augusztus 19.

Kellemes illatú, nem irritál. :)

Syrene Kamillás Babahintőpor

Syrene Kamillás Babahintőpor
2014. augusztus 18.

A kupakot csak el kell tekerni így hordozható...
Nagyon jó termék, nem gondoltam volna, hogy egy százasban ilyen jó terméket találok, amit merek is használni összetevői alapján.
Kellemes illatú, nem szárít. :)

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Tonik

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Tonik
2014. június 24.

Még csak második alkalommal használom, kellemesen tisztít, remélem ez is lesz olyan jó mint a lemosó :)

Avon Cellu-Break 5D Narancsbőr Elleni Krém

Avon Cellu-Break 5D Narancsbőr Elleni Krém
2014. június 23.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Már lassan 4-5 tubussal elhasználtam belőle. Simább a bőröm, ami az AHA savnak köszönhető, viszont mellette edzek is mostmár rendszeresen, ill szedem a Cellustop kapszulát. :) Így nem tudom h a picike eredmény melyiknek tudható be a legjobban. Egyedül az illatát nem szeretem.

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Arcradír

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Arcradír
2014. június 23.

Most próbáltam először. Először a kézfejemen próbáltam, mert nem birtam magammal. Kellemesen hűsített. Most kipróbálva az arcomon, egész jónak tűnik. Azért vettem meg a szettet, mert az arclemosója nagyon jó. Ritkán találok rá, ilyen ( mű ) kozmetikai termékre, ami valóban hatásos. Az arclemosóból kb 5. et használom.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2014. június 1.

Nem rossz, annyira nem ragad mint egyéb társai, viszont azért nem kap 5 csillagot, mert egyszer a nővérem által használtam egy nagyobb pumpás fertőtlenítőt, és az puhává is tette a kezem, nem ragadt és illata is jó volt, de sajnos nem tudom a nevét

Avon Perceive Dew EDT

Avon Perceive Dew EDT
2014. május 16.

Pozitív csalódás. Nagyon finom az illata. Ritkán tetszik meg valami. Egy kellemes,lágy virágos illat. Tartossága miatt nem kap 5 csillagot,nem egy Versace amia szekrényben pihenő ruhán hetekig érzik,bár az ára sem azon a szinten mozog

Update:

többen is megdicsérték a jelenlétemben, hogy mi ez a kellemes illat :))) NANÁ HOGY ÉN :)))

Most a katalogus árhoz képest megtudom rendelni 30% akcióban
Akit érdekel irjon :)

Avon Aero Volume Szempillaspirál

Avon Aero Volume Szempillaspirál
2014. április 26.

Ajándékba kaptam, műszempillát hordok, ritkán használok rá spirált,mert fájni szokott némelyiktől a fejem. Tegnap kipróbáltam, könnyed, szépen szétválasztott pillát eredményezett. Updatelek ha sima pillán kipróbáltam. 5 öt adok,mert nem irritált