Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Herve Leger Femme

Avon Herve Leger Femme
2014. március 31.

Kb 2 üveggel használtam el, nagyon kellemes illatú, tartós parfüm :)

Varga Hajerősítő Cseppek Kimerült, Töredezett Hajra

Varga Hajerősítő Cseppek Kimerült, Töredezett Hajra
2014. március 25.

A hajhullás ellenivel együtt használtam, összetevőjét tekintve azonos, csak gondolom más mértékben tartalmaz ebből abból. Én nagyon szerettem, nagyon sok baba hajam lett tőle, és már kevésbé hullik.

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen
2014. március 25.

3 hónapig használtam, nagyon sok babahajam lett tőle és már minimálisan hullik. Abbahagytam 1-2 hónapig, most újra elkezdtem használni. Érzem ahogy a fejbőröm csak úgy issza :))

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2014. március 20.

Nagyon régi kiadás, de nem is tudom miért feledkeztem meg róla. Nekem mindigis pozitív tapasztalataim voltak vele, nagyon szerettem. Most ajándékba kaptam egy ilyet, és az emlékek feltörtek :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. március 19.

szörnyűűű.... az itteni vélemények alapján vettem meg....ne haragudjatok, de vagy ti nem használtok még szuperjó spirált, vagy épp az én ,,példányomnak,, volt kedve maszatolódni, lefolyni, összecsomósodni, és allergizálni

Update: Undormány!

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2014. március 19.

Szuperül tisztít, és szerintem sokkal javult azr arcbőröm állapota. Teafa és uborka illatú. A piros pöttyöket is szépen leviszi. Csodálkozok h bevált végre egy avon termék.

Update: már körülbelül 3 tubusnyit használtam el, visszatérő termék :)

Avon Citrus Burst Testpermet

Avon Citrus Burst Testpermet
2014. március 19.

5 csillagot akartam adni, de az összetevőknél lévő piros pötty miatt most kicsit lelombozódtam. Az illata nagyon nagyon finom, kellemes és frissítő, egyszerűen imádom. Enyhén hidratál, de én a frissítő illatába bolondulok bele :)

Avon Senses Tropics Testradír

Avon Senses Tropics Testradír
2014. február 22.

Alkalmanként leradírozom vele a bőröm. Nagyon erős szemcsék vannak benne, aminek a segítségével nagyon szépen le lehet radírozni a bőrt. :) Kellemes illata van

Borza Kókuszvaj

Borza Kókuszvaj
2014. február 22.

Nagyon imádom. Egészséges minden tekintetben. Nem csupán a szépségápolásban, hanem a konyhában is :)

Avon Skin So Soft Skindisiac Testápoló Olajspray

Avon Skin So Soft Skindisiac Testápoló Olajspray
2014. február 20.

Szerelmes vagyok!!! Én már most tudom, hogy örökké tartó szerelemről beszélek :)

Van törzsszámom, szívesen segitek bárkinek hozzájutni-ingyen postával, postaponton-