Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs
2014. február 5.

Nagyon szeretem, nátha esetén életmentő Nózival és orrsprayel kiegészítve.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2014. január 28.

Szerintem nem rossz alapozó. Nagyon jó sűrű, jó vele dolgozni. :)

Essence Pure Skin Pattanástalanító Kompakt Púder

Essence Pure Skin Pattanástalanító Kompakt Púder
2014. január 28.

eléggé szerettem ezt a púdert, már kb 2-3 szor vettem újra. nem mondom hogy a világ legjobb pudere, de hébe hoba használtam, nagyon jól mattít

Essence Mattifying Kompakt Púder

Essence Mattifying Kompakt Púder

Essence csalódás!

Imádom ezt a márkát, sokszor a max factort is kiüti, de ezzel nagyon mellé nyúltam. rettenetesen poros, a bőrön pihésen porzik, és nagyon hamar lejön és átfénylik a bőröm... nem szeretem :((

Max Factor Whipped Crème Alapozó

Max Factor Whipped Crème Alapozó
2014. január 24.

Mintát próbáltam, gyönyörűen el lehet dolgozni,egységes,szép bőrt eredmenyez. :)

Best White Fogfehérítő Toll

Best White Fogfehérítő Toll
2014. január 24.

Szerintem nem rossz, elég szép eredményt lehet elérni vele kitartó használat mellett, viszont a whitestrips a number one <3

Aldo Vandini Aroma Roll-on Levendula és Bergamott

Aldo Vandini Aroma Roll-on Levendula és Bergamott
2014. január 15.

Nagyon kellemes, és erős kis illatocska. A levendula nyugtató hatása amúgy is fantasztikus

Dr. Dolhay Femifit Intim Mosakodó Habtej

Dr. Dolhay Femifit Intim Mosakodó Habtej
2014. január 14.

A pumpa használhatatlan, nem működik, lecsavarva használtam néha néha, de utána mindig allergiaszerű tünetek jelentkeztek, nem szeretném részletezni! Érdekes mindig akkor, amikor használom. Szörnyű... eleve az, hogy tele van mindenféle káros , allergén anyaggal.... miért kell bele parfum? És ezt egy ,, orvos, promótálja.... hát szörnyű

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. január 8.

Nővéremét próbáltam ki, megtetszett,majd az itteni pozitív vélemények miatt az első adandó alkalommal megvettem.
Tetszik,jol tisztít,frissít :)

Fair & Lovely Daily Fairness Expert Bőrfehérítő Hidratáló Advanced Multi Vitamin

2014. január 8.

Én indiából rendeltem és kb két hét alatt megérkezett.Tudok segíteni ha gondolod.
Érdekes,de nagyon jo krém. Kellemes illat,felkenve azonnal beszívódik és extra matt bőrt eredményez fenylő bőrömön.