Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Bio Détox Organic Perfecting Powder

Bourjois Bio Détox Organic Perfecting Powder
2014. január 6.

Nagyon sajnálom, hogy le kell pontoznom. A hozzászólások miatt vettem meg. Először a vanilla árnyalatot, ami nagyon világos lett, és azt barátnőmnek adtam, majd megvettem a beige árnyalatot.
A púder legfelső rétegét a szivaccsal leszedtem mert elég fényesnek tűnt a kezemen. Hiába szedegetem a felső réteget, nekem annyira fénylik, olyan highlighter hatású. De ez a kezemen is megbizonyosodik, hogyha ebből tesztelek , és egy olcsóbb pl essences, catrices púdert kenek a kezemre, sokkal jobban megállja a helyét az olcsóbb.
Ez az egyetlen púder, amit a barátom is észrevesz rajtam! Komolyan mondom már szégyellem használni, pedig nagyon vékonyan , szinte csak egy leheletnyit teszek fel.
Nagyot csalódtam a fényes pigmentek miatt....

Isana Tusoló Olaj

Isana Tusoló Olaj
2014. január 3.

Sokan írják,h kellemetlen az illata. Valószínűleg azóta más illattal dolgoznak,mert kimondottan egy szolid, babaolajos viragos illata van. Tetszik ahogy a borre simulva kremes habbá változik, borotvalkozáshoz pedig pazar!! Ujra veszem!

Kék-Lukács Kék Kenőcs

Kék-Lukács Kék Kenőcs
2013. december 24.

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)
2013. december 24.

Már legalább 5* vetten meg,nagyon szeretem. Új csomagolása van, mostanában eléggé égeti a bőröm, de ez lehet azért van,mert elvéknyodott a bőröm(?)
Szépen felszivja a zsírt, lehuzza a piros gyuladást. Kötelező sos darab

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2013. december 5.

Incsi fincsi krémes kokuszt érzek én is,csodás kellemes viragos,gyümölcsös noies illattal. Nyamiii

Aldo Vandini Peel&Care Ajakradír

Aldo Vandini Peel&Care Ajakradír
2013. november 21.

Finom,szépen ápol,nem ragad

Update: rendelesen csak ezt használtam,és szörnyen cserepes lett az ajkam. Szét is repedt. Sose történt még ilyen.

SYOSS Repair Therapy Hajbalzsam

SYOSS Repair Therapy Hajbalzsam
2013. október 18.

nekem is fényes, ápolt lesz a hajam

Max Factor Smoky Eye Effect Eyeshadow

Max Factor Smoky Eye Effect Eyeshadow
2013. október 12.

Egyszer használta, a fehér- ezüstöt, HATALMAS CSALÓDÁS
1-2óra, és csíkos lett :O Mi a fene ?:O szerintem még egy 100 ft os cucc is többet ér :O

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2013. október 6.

Kb már 10 et elhasznaltam belole. Nagyon szeretem,tartós,olcsó. 2000 ert vettem egy maxfactor tust,de szörnyű.... Itt is látszik h sokszor az olcsóbb jobb

Update: MÉG MINDIG MESSZE A LEGJOBB

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. augusztus 28.

Egy nagy marhaság..szerencsére csak avon boltban próbáltam elsők között,de röhejes az egész.