Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2013. augusztus 13.

Én is a gyógyszertári árakhoz viszonyítottam,valamint a webshopokhoz,valamint az összeghez mért szuper hatása miatt,mert sztem minden pénzt megér + vidéki vagyok,nehogy azt gondoljátok hogy itt szembetapsol bármilyen biobolt.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2013. július 13.

Elég jó termék

Avon Rare Pearls

Avon Rare Pearls
2013. július 10.

Sajnos nem az én illatom. Akit érdekel 2500 ft ért, ajánlott postával 2800 ft ért elküldeném. sindy1991lol@freemail.hu

Crest 3D Whitestrips Vivid Teeth Whitening System

Crest 3D Whitestrips Vivid Teeth Whitening System
2013. július 9.

A világ legszuperebb fehérítője!

Il Makiage Szemhéjpúder

Il Makiage Szemhéjpúder
2013. július 8.

Semmimondó szinpalettái vannak- szinte egyik sem tetszik. Nem éri meg az árát.... ,de annyi h valóban nem ül meg a szem redőiben,de szerintem a nap végére halványodik a szin

Body&Soul Alapozóecset

Body&Soul Alapozóecset
2013. július 5.

Szuper és olcsó ecset. Nagyon jó puha

Avon Far Away

Avon Far Away
2013. július 4.

Bocsánat,de hányni tudok tőle

Il Makiage Folyékony Alapozó

Il Makiage Folyékony Alapozó
2013. július 4.

Gusztustalan!!!!! És még meg akartá vetetni....fú.... Engem is éjjel nappal hívtak, de amugy is elmentem volna, mert kíváncsi voltam egy ,,profi,, mit hoz ki belőlem. Volt egy kis patti seb az államon, gondoltam tuti lefedi. Odamenet azért lefedtem teljesen,egyébként sminkmanias vagyok. Babakendővel leszedte,majd az olajos gusztustalan zsírt rákente az amúgy is kombinált bőromre. Így még sose látszott a rancom / ami nincs is ,22 évesen/ á á á majd tukmálták rámfele. A 8000 es szemhélyfestékrol az volt a véleményem h a százasban különbet vennék/. / Ahol persze sose vennék/ gusztustalan rikito hullalila ruzst kent rám. Kimentem, leszedtem, lepúdereztem magam ,majd a müllerben a tükörben valamivel tényleg szebb voltam

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. július 2.

Nagyon zsíros szerintem, eég jól fed de szerintem könnyen oxidálódik

Duo Műszempilla Ragasztó

Duo Műszempilla Ragasztó
2013. július 2.

A világ legszuperebb, legkényelmesebb, legkímélőbb, LEGJOBB műszempilla ragasztója. Ezzel mindent elmondtam