Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon TTA Amour EDP

Avon TTA Amour EDP
2013. április 21.

Nagyon szeretem, de nem igazán tartós.

Szerintem nincs jázmin, gyöngyvirág illata, máskülönben nem szeretném. :) Nem tudom mihez hasonlitai. Nekem elegáns illat

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. április 21.

Szép, aranyos, de rettentően erős a színe. Nagyon keveset viszek fel belőle.

bebe Young Care Mattító Hidratálókrém

bebe Young Care Mattító Hidratálókrém
2013. április 20.

Imádom a bebe relax krémjét, ennek a szerelemnek hatásaként vettem meg ezt, de ez nagy csalódás volt a másikhoz képest. Nekem ragacsos, fénylő lett tőle az arcom. Nem értem, hisz erre a bőrtipusra van.

Bebe Young Care Relaxing Care Day&Night Arckrém

Bebe Young Care Relaxing Care Day&Night Arckrém
2013. április 20.

Imádom, már az első alkalommal puhává vaázsolja a bőrt. Nem zsírosodik, nem fénylik a bőr, és fantasztikus illatú. Éjszakai krémként nagyon mélyen lehet tőle aludni

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló
2013. április 20.

Még nem tudom , mennyire hat a narancsbőrre, mert nekem szörnyen csúnya, de az biztos h kőkeményen hidratál. Kihagytam egy napot és másik nap is érezhetően puhább, hidratáltabb volt a bőröm, viszont az illatától hányni tudnék. Nekem olyan zöld romlott szúrós nem is tudm milyen szagú, de ahogy olvasom sokaknak tetszik. Pedig nem vall rám kritizálni a krémek illatát. Emiatt a szag miatt kap tőlem 4 csillagot, mert magamnak nem bírom bekenni, ezért a barátomat gyötröm vele , akinek persze nincs baja az illatával .... ki érti?

Dabur Vatika Hajkondícionáló Olaj

Dabur Vatika Hajkondícionáló Olaj
2013. április 20.

Nagyon imádom az illatát, nagyon jól hidratál, és én amikor kimosoma hajamból, utána is kenek rá még egy kicsit az illatfelhő miatt. Legszívesebben megenném. Nekem olyan citromos -kókuszis, pina colada illatú. Am... amióta ezt használom úgy tűnik, hogy ahogyan lenő a hajam, mintha az eredeti hajszínem is sötétedett volna. Szerintetek vagy én vaksizok?

2013. április 11.

010 es árnyalatból van kicsivel több mint fél üveggel. Akit érdekel írjon, nekem nem vált be a színe.
sindy1991lol@freemail.hu

2013. április 4.

Nagyon szerettem, azt hittem megtaláltam a csodajó alapozot, de1 hónap használat után, apró piros pattogzasaim lettek. Azt hittem nincss hozzá köze, de abbahagytam és azóta megint szép a bőröm

2013. március 4.

Szeretem, de szerintem ettől pattogzok :O

Dove Selymesen Sima Hajbalzsam

Dove Selymesen Sima Hajbalzsam
2013. március 4.

Dm kuponnal vettem 300 ftert gondoltam kipróbálom. Szerelmes lettem az illatába,puha lett a hajam. Rohanok felvásárolni egy egész polccal