Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra
2019. május 15.

Hatása közepes, illatával nincs gond. Sűrű, tápláló krém

Old Spice Foxcrest Deo Stift

Old Spice Foxcrest Deo Stift
2019. május 5.

finom friss citrus unisex illat :) Örülök nincs benne aluminium, de sok káros anyag van benne :(

Wilkinson Intuition Fab Női Borotva

Wilkinson Intuition Fab Női Borotva
2019. április 29.

Dm box szerzemény. Örültem neki, de szerintem nem igazán vág. Valóban szuper lenne az elgondolás, de olyan vastag rajta a zselé, hogy a penge nem éri el... Egyébként egyáltalán nem irritálja a bőrt, de körülbelül semmit nem ér.

Natics C20 C-Vitamin Szérum - Régi

Natics C20 C-Vitamin Szérum - Régi
2019. április 26.

Update: sajnos nem váltotta be a hozzá fűződő reményeket. Nem halványította a foltokat ezért abbahagytam a használatát 1 hét után, most a hűtőben van szegény. Egyébként jó, csak nekem nem halványított

Már az első használat után azt mondtam, hogy imádom! Gyorsan beszívódik, és nagyon sok reményt fűzök hozzá. Működnie kell! Kicsit egyenletesebb a már régóta pattanások utáni foltos arcom. Videókon látom, hogy sugárzik az arcom. Ha ez így megy tovább, még az alapozót is lehet elhagyom. legalábbis remélem.

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. április 9.

Update: pontosan egy hónap használat után kijelentem, hogy ez a termék az én problémámra egy csoda! Rengeteg terméket használtam, de nem segített semmi, volt ami rontott is a bőröm állapotán. Tudtam, hogy nagy változások történtek, de igazából tegnap döbbentem a mértékére, amikor elkészült az,, utána,, kép és a kiindulási fázissal összehasonlítottam. A változás hatalmas mértékű, ráadásul egészségtől ragyogó és egyáltalán nem komedogén, pedig nagyon hajlamos vagyok rá. Úgy gondolom, hogy egy ilyen termékért az ára nagyon kedvező, úgyhogy bátran ajánlom azoknak, akik egyenetlen tónusú, pigmentfoltos bőrrel rendelkeznek.

2 hete használom és eddig csak pozitív tapasztalatom van a termékkel kapcsolatban. Trnd által kaptam én is, de a véleményem teljesen őszinte, semmi befolyással nem bír, hogy kaptam.
Az én bőrhibám a rossz kozmetika hámlasztás után okozott barna elváltozás,ami az állam vonalában a legfeltűnőbb. Illetve a pattanások utáni barna foltok mostmár legalább fél évig rajtam vannak, és egyre gyakrabban.
A termék egy nagyon sűrű gazdag krém, ami nekem a naptejre hasonlított először, ezért megijedtem, hogy egész nap diszkógömb lesz az arcom. Hát nem lett az! Nagyon szépen beszívódott, ráadásul primerként is tökéletes. Hajlamos vagyok krémektől pattis lenni, de ez egyáltalán nem okozott! A bőröm színe egységesebb, a foltok nagyon nagyon sokat halványodtak, alapozóval már jelentéktelenül alig látszik, ami pedig új folt volt, nem barnult be úgy, ahogyan barnult volna krém nélkül.
Eddig az én problémámra ez egy csoda

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. február 6.

Nem ragad, nem okozott irritációt. Minimálisan töltötte a bőröm

Crest 3D White Luxe Supreme Flexfit

Crest 3D White Luxe Supreme Flexfit
2018. november 11.

Már 1. Alkalommal fehérebb lett a fogam. Korábban a professional effectet használtam, több évig fehér volt tőle a fogam, mindenki dícsérte. Hosszas dilemma után kezdtem ezt próbálni, de már 4 nap után gyönyörű fehér a fogam. Kár hogy nem lehet fényképet csatolni itt. Alapból nem volt sárga a fogam, de körülbelül 1 éve kávézgatok és ennek akartam a nyomait eltűntetni. Körülbelül 10 - 12 napos kúrát tervezek, de szerintem vakító fehér lesz, ha így haladok. Imádom a Crest - et!!!!!! Féltem hogy fájni fog a fogam az 1 órás hatóidő miatt, de vagy nincs, vagy kevésbé érzékeny.

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2018. szeptember 17.

Eddig nagyon jó! Frissít, üdít, nem hagy zsíros érzetet. 1 hónapja használom.Ha hosszútávon nem lenne nagy hatása, akkor is újravevősnek érzem

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. július 18.

Olvastam itt 2-3 negatív véleményt, és ez elég volt hogy sokáig ne vegyem meg. Aztán tegnap 1500 ért mégsem hagytam ott. A banán a hajon annyira finom cukorkás hogy már ezért megérte.

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2018. július 15.

Pillanatok alatt teszi amit tenni kell, csak ne lenne az a szörnyű elviselhetetlen légyirtó citrus illata