Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2018. július 15.

Update: le kell pontoznom, mert nem fer hogy a lush arcpakolásom is 5 csillag. Nem üdít fel, szerintem sok benne a parfüm is.

Én mindhárom terméket megvettem, mert nagyon kíváncsi vagyok. Nem értek egyet azzal, hogy túl van árazva, mivel ha a kisebb tasakos pakolásokat nézzük, szinte ugyanott vagyunk árban, és ez többnyire garantált szuper érzést és hatást nyújt.
Nekem is megjelennek a pórusok körül a pakoláson keresztül kis pöttyök, ami azt sejteti h kiszívja a faggyút a pórusból és mintha ott a maszk nem tudna megszáradni a faggyúfelesleg miatt. Körülbelül így tudom elképzelni.
Pozitiv hatása ellenére mégis megválnék mind3-tól, mert megpróbálok maradni a 100% natur termékeknél :)

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2018. június 15.

Első lush termékem, ráadásul kremmania nélkül vettem, mert nem volt időm. ( már semmit se veszek úgy, h előtte ne nézzem meg)

Megörültem, hogy van parabénmentes is, ezért jött velem. Ez egy csoda. Annyira kellemes használni, nagyon finoman hűsít, nem csíp. A méztől táplál, a pattanások pedig szépen eltűnnek.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 10.

Eddigi legszuperebb micellás víz! Nem csíp, nem ragad, és gyönyörűen letisztítja a sminket. Emiatt az összes beraktározott kedvenc vizem a 2. Helyre került. Kíméletes és gyors a sminklemosás.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. június 2.

Update: SZERELEM 💕 SZERELEM 😍 SZERELEM 💃 ez a csodálatos illat hihetetlen hatással bír rám. Egy szomorú és álmos reggelen amint megérzem az illatát azonnal mosolygok, a szemem pedig felcsillan

A világ legfinomabb sminkcsodája. Az illatába egyenesen szerelmes vagyok. Az állaga fantasztikusan puha, és kellemes. Imádom! Először drágának tartottam, de minden pénzt megér ez az arcparfüm 😁

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. május 29.

Update2: Körülbelül 4 hónapja nem használtam, viszont most esedékes lett a használata, és sajnos nekem is zöldes árnyalatú lett. Nem tudom mi befolyásolhatta.

Update1: Nagyon szeretem, szuper úszáshoz stb, nagyon szép barna a medium brown, és tartós 2-3 napig.

Bár még szemöldökön nem próbáltam, csak kézfejen egy pici csíkot, fél óra után leszedtem, majd alaposan lemostam, dörzsöltem szappannal, és azóta eltelt 3 nap, de még mindig ott van a barna csík halványan a kézfejemen(!) amit naponta több tucatszor megmosok

Update: Hűha! Igazi kis csodakence. Nagyon szép tartós, nekem smink nélkül még a 4. Nap is keretet ad a szememnek. Médium brown van meg. Szép, de én jobban örülnék egy picikét világosabbnak

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2018. május 18.

Majdnem 1 évig csak ezt használtam, aztán lecseréltem most a p. formula alapozójára és most jöttem rá, hogy nekem ez a termék okozta a pattanásokat. Amióta abbahagytam sokkal tisztább a bőröm. Ez nagyon egyénfüggő, mert tesómnak pedig gyönyörűvé tette a bőrét.

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation
2018. május 18.

Közel egy hónap használat után mondatom, hogy legalább van 8 féle alapozóm és BB krémem, de miatta átkerültek a kevésbé, vagy ritkán használt sminkbőröndbe. Az arcom egy hónap használat után sokkal tisztább, tehát valóban nem komedogén. Közepesen erős a fedése, egy egy foltra mindenképp szükséges korrektor. A csomagolása is szerintem nagyon szép. A hozzá kapott ecset viszont abszolút alkalmatlan az alapozó eldolgozására, de a szem körüli korrektorpzáshoz kimondottan tökéletes. Ilyen ecsettel még nem találkoztam korábban

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk
2018. május 13.

Nekem sem csinált semmit a bőrömmel. Szerencsére csak utazó kiszerelésem van belőle. kellemes illatú, de azon kívül semmi

Got2b #OhMyNude Szelíd Puhaság Hajkisimító Olajos Spray

Got2b #OhMyNude Szelíd Puhaság Hajkisimító Olajos Spray
2018. április 23.

Csodaszép, ragyogó fényes hajat ad másodpercek alatt, és abszolút nem nehezíti el a hajat.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. március 25.

Update 2 hét használat után:
Imádom!!!! Tökéletesen radíroz, kellemes a használata, frissít. Mindenképp újraveszem. Tökéletes kombinált bőrre

Nekem az illata is, kivitelezése, a cukorszemcsék nagysága,és hatása is megfelelő. Nagyon kellemes bőrradír. Száraz bőrre vittem fel, és szépen dörzsölgetve az egyébként Borsónyi mennyiséget,a cukor elolvadt :) a dm ben 30 pontért -50%, így 1500 Ft ért szerintem abszolút megérte. Teljes áron nem mertem megvenni, mert a pure clay maszkokat amikor megvettem, utána szintén hatalmas akciók voltak, amiért majdnem elsírtam magam,így reménykedtem hogy lesz akció, vagy esetleg termékminta.