Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2018. március 17.

Megelőlegezek neki 4 csillagot, bár még csak 2 hete használom. Először amikor megmostam vele a hajam, már másnap olyan volt a hajam, hogy látszott, hogy megint meg kellene mosni, nem beszélve arról h nagyon viszketett a fejbőröm. Ezért úgy használom azóta, hogy előmosom a hajam és utána felhabosítom ezt és rajta hagyom kicsit hogy hasson. Eddig kitudtam tolni a hajmosást 3 napra, de most így kétnaponta mosnom kell, mert elég hamar bezsírosodik a hajam. Ezt nem veszem feltétlenül negatívnak, lehet, hogy most tolja kifele a sok fagyút és egyéb anyagokat, és csak így tudna kijönni ( ezt csak remélni merem :) ) Pozitív reményeket fűzök a termékhez a gombaellenes hatása miatt, mert lehet, hogy sok esetben az okozza a zsírosodást, ami elzárja a hajhagymák elől az oxigént és tápanyagot, mert visszacsordul a zsír.

Update: még mindig nagyon zsíros lesz a hajam mar 1-2 nap alatt.

Update: Nagyon régen használtam, már el is felejtettem, hogy miért nem használtam. Egyértelműen viszket tőle a fejbőröm. Sajnos valamelyik komponenssel nem lehetek kivékülve

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2018. március 6.

Külföldről vettem, elég olcsón, ezért semmi reményt nem is fűztem hozzá. Az illata nekem majdhogynem semleges, használata közben nem is érzek semmi bizsergetőt, mint ahogyan más írta.
Közel másfél hónapja használom rendszeresen ( 2-3 naponta) és először fel sem tűnt, hogy neki tudhatom be, hogy sokkal gyorsabban nő a hajam, ami nálam csoda... Szinte egyik pillanatról a másikra nőtt a hajam legalább 4 centit. Szerintem töredezésre is jó, mert lehet nekem ez a problémám h visszatörik a hajam.

Update. Újra elkezdtem használni + biotech multivitamin nőknek + helia d koffeines esszenciát. 2 hét használat után erősödött a hajam ezektől a kombóktól, viszont valamiért kissé szárítja valamelyik termék a hajvégem. Van split end hajvégvágó gépem, így nagy baj nincs, viszont az lenne a kérdésem, hogy köztetek van -e olyan, akinek hasonlóan szárította e a haját ez a termék ( vagy vádoljam e meg a hajtő esszenciát)

Yves Rocher Matt Hatású Prémium Rúzs

Yves Rocher Matt Hatású Prémium Rúzs
2018. március 3.

Csajok! Most nőnap alkalmából 3990 Ft helyett 1390 Ft. Nekem a 150 es árnyalat van meg, szerintem nagyon szép és valóban kényelmes viselet. Egyáltalán nem húz, az olajnak köszönhetően

Yves Rocher Kombinálható Radírozó Por Arcra

Yves Rocher Kombinálható Radírozó Por Arcra
2018. február 17.

Nagyon jó az ötlet. Sokáig nem vettem meg, mert ugy voltam vele, hogyha annyira szeretném én szabályozni a bőrradír mennyiségét, akkor készítenék cukorból, vagy sóból. Kicsit sokalltam az árát, nem is használom régóta, hogy azt mondjam, hogy a teljes árát is megéri -e ( akciósan vettem 1900 ért ) viszont nekem pozitívum ez a termék minden téren. Nekem az illata is tetszik, a kamillát érzem a legjobban, és úgy gondolom, hogy picit a bőrön hagyva talán ezeknek az őrleményeknek is felszívódik valamennyi pozitív tulajdonság

Yves Rocher Ragyogó Fiatalság Highlighter Duó

Yves Rocher Ragyogó Fiatalság Highlighter Duó
2018. február 17.

Csodaszépen pigmentált, nagyon nagyon apró csillámok vannak benne, ami rendkívül tartós a bőrön. Én sokszor a szemhéjamra is teszek alapként. Csodaszép kis darab

Yves Rocher Noix de Coco EDT

Yves Rocher Noix de Coco EDT
2018. február 17.

Nagyon finom kókusz illat. Nekem a pici kiszerelés van, mert féltem h nagyon mű illata lesz, de nem! Napközben is érzem, illetve napokig a ruhámon van az illata.
Negatívum: Nem csak az illat, de sajnos a parfüm foltja is a ruhámon maradt, ezzel mindenki vigyázzon, aki szintén nem rendeltetésszerűen használja esetleg a parfümöt. Tudom, hogy én vagyok a hibás, és nem lenne szabad ruhára is fújni, de még soha nem tapasztaltam parfüm foltot sehol. Ezt úgy kell elképzelni, hogy egy hatalmas sárga paca jelenik meg ott, ahol közelebbről fújtam...

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula
2018. január 27.

Szerintem is csoda ez a fogkrém. Egyrészt nekem Malibu íze van kicsit, másrészt valóban szépen tisztít, és fehérít! Én pár nap után láttam már változást, az alapból fehér fogaimon

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon
2018. január 6.

Nagyon finom spa gyógynövény illata van, mosás közben éreztem h szárít, a hajam pedig 1 nap után nagyon zsíros lett. Olvasom h viszket sokak fejbőre. Így belegondolva én is eléggé vakartam a fejbőröm. Előnye h nincs benne szilikon, de én biztos passzolom.

Yves Rocher Flawless Skin Nyom Nélküli Púder

Yves Rocher Flawless Skin Nyom Nélküli Púder
2018. január 3.

A csomagolása gyönyörű.
Ami negatívum, hogy a hozzá adott ecset gyakran hullott, igy 3 centis szálakat kellett mindig leszednem az arcomról.
Szerintem nagyon porzik, nem túl finom a végeredmény sem.
Mattító hatása nem tart 2-3 óránál több ideig

Rapid White Fogfehérítő Tapasz

Rapid White Fogfehérítő Tapasz
2017. december 26.

Fehérítő hatása minimális, ugyanakkor nem szeretem használni, mert nehéz az aktivátort adagolni, a tapasz pedig azonnal elolvad. Nyitott szájjal képtelenség használni, csukva pedig addig nem nyelhetek. Szerintem borzasztó