Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Got2b Fresh It Up Tropical Száraz Sampon

Got2b Fresh It Up Tropical Száraz Sampon
2017. szeptember 20.

Az eddigi legjobb szárazsampon. Nem csupán estig tolja ki a hajmosást és túlélést, hanem még másnap is szép, illatos és dús hajat varázsol. Az ára is fantasztikus.

Update: furcsa, hogy rajtam kívül mindenki lepontozta. Én tavasz óta kB 5-6 szor vettem újra a csokissal felváltva. Azt tapasztaltam, hogy volt olyan termék, ami kevésbé teljesített,de még így sem volt rossz.
Használtam már batiste száraz sampont, tony&guy t is, tehát a jobb minőség között is nekem favorit maradt. Az illatát is nagyon szeretem

Bourjois Rouge Laque

Bourjois Rouge Laque
2017. augusztus 24.

Update: nem tartós, és hamar kopik,illetve furcsa avas ízt érzek a használatánál. Körülbelül 2 hónapja van a birtokomban. Csillagvonás...

Nagyon kényelmes, tömör, jól pigmentált mattszerű de mégis kényelmesen, mégis egészséges fénnyel. Másképp nem tudom leírni. Kézfejről alig lehetett lemosni a swatchot. Amit megfigyeltem h száradás után sötétebb lett a színe. Nekem a 2 es szín van meg

Tartóssága miatt levonok egy csillagot, illetve nekem elég furcsán kopik

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On
2017. augusztus 23.

Azonnal látható a hatása,egy igazi kis csodaszer. Esténként is használom, így reggelente sokkal kipihentebb a tekintetem

Sundance Sport Napozás Utáni Átlátszó Spray

Sundance Sport Napozás Utáni Átlátszó Spray
2017. július 13.

Férfias illat, nagyon kicsit hűsít. Kidobott pénz

Sundance Après Fluid Mit Kokosduft

Sundance Après Fluid Mit Kokosduft
2017. július 13.

Ragad, alkoholos műkókusz. Sajnos nagyot csalódtam

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra
2017. június 10.

Nagyon szuper! Már a másodikat használom, és az illata!!! Sokan írják hogy fog.... Nekem egyáltalán nem, mi lehet az oka? Én a kékkel váltogatom talán az erősebb, de az illatuk fantasztikus

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2017. április 29.

Épp természetes szemkörnyék ápolót kerestem, mert azért 26 évesen sajnos el kell kezdeni a prevenciót 🙄 kikötésém a keresgélésben a természetes termékek voltak. Sajnos nagyon korlátozott ez a kínálat, de erre a termékre rátaláltam. Ára teljesen korrekt, ha hatásos és védi a bőrt, erre megtalálom a boxban 😍 2 hét használat után még nagy eredményeket nem látok, de érzem h szükségem van rá, kellemes állagú, nem zsírosító krém.

Neobio 3in1 Micellás Víz

Neobio 3in1 Micellás Víz
2017. április 15.

Sajnos nem szerettem meg. Többnyire már sosem használom, ha pedig igen, akkor,, elő mosásnak,, nem tisztít túl jól és még ragacsos is nekem tőle a bőröm

Yves Rocher Blush Brush Pirosító Ecset

Yves Rocher Blush Brush Pirosító Ecset
2017. április 15.

Én elégedett vagyok vele. Akcióban vettem alapozó mellé 750 Ft ért. Nem hullik a szőre, szépen lehet vele pirosítani. Egyetlen negatívum, hogy a sörték nem símogatóan puhák

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2017. április 14.

Sajnos elég volt két alkalom arra, hogy megtudjam milyen bőrirritációt okoz. Nekem apró felömléseket okozott nap végére, főleg az egyik anyajegyem körül kB 3 cm-es körvonalban. Sajnálom, de legalább észhez térít, hogy folytassam a természetes kozmetikumok használatát. Én buta......

Legyen inkább 1 csillag. Eddig bele sem gondoltam, hogy ettől fáj két napja a szemem görcsös fájdalmától. Nem tudom mi okozhat ilyet, de a felkelést követően hiába elkerültem a szemkörnyéket, valahogyan mégis irritálta a szemem, égett, könnyezett, ezt követően görcsösen elkezdett fájni. Ennyi pénzt kiadni egy ilyen krémért....