Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2017. április 14.

Csodaszép színek, hihetetlen kényelmes viselet. 5 csillagot adnék, de tartóssága nem a legjobb. Csupán ezért adok fájó szívvel 4 csillagot. Ha nem írná, hogy tartós, akkor megérdemelné a maximálisat. Nekem a 11 es árnyalat van meg ami csodaszép

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)
2017. április 8.

Annyira megszerettem, hogy most a pumpás, nagy kiszerelést is megvettem. Frissít, imádom az illatát, nem okoz irritációt

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó
2017. április 7.

Nagyon örülök h rátaláltam! Elsősorban hatalmas élmény ezzel a finom illattal sminkelni. A fedése nem maszkos, nem problémás bőr esetén tökéletes fedést biztosít egészséges, ragyogó bőrt kölcsönözve. A nap végén nagyon sok anyag van a sminklemosó korongon, de szemmel látható , hogy a helyén marad a smink. Előnyös a pirosítóval is, mert az eddigi catrice arcpírom nem volt még ennyire tartós

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2017. április 7.

- szépen hidratál
- könnyű kimosni a hajból
- nem zsírosít

Dolce Light Blue illata van, csak kevésbé tartós

La Roche-Posay Kerium DS Sampon

La Roche-Posay Kerium DS Sampon
2017. február 20.

Örülök hogy nem vettem meg, hanem mintát használva jöhettem rá, h nekem nem kompatibilis. Annyira de annyira viszket, hogy hatalmas korpadarabokat kaparok fel, annyira viselhetetlen ( egyébként nagyon enyhe korpám van, többnyire a zsíros hajra kaptam) hosszútávon lehet felszedné a korpat, de nem bírnám végig vinni,annyira viszket és irritál.
Pozitívum h kellemesen és alaposan tisztít hajmosás közben

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló
2017. február 6.

Ajándékba kaptam termék mellé ( képeslapon kaptam az akció kupont) több órája próbáltam ki a kezemen, és meg mindig érzem a vaníliát. Érdekes, mert még ilyen tartós testápolóval nem találkoztam még. Szinte a parfümöt is felülmúlja

Én inkább parfüm testápolónak hívnám. Nagyon tartós parfümös illat, nap végén is bőven érezni. Egy parfüm is alig tud ilyet, hogy bőrön eddig maradjon, viszont nem igazán hidratál.

Betty Barclay Pure Style

Betty Barclay Pure Style
2017. január 11.

Oh de kis finom, letisztult, elegáns nőies illat. Hétköznapra tökéletes, nem tolakodó, nem erős karakteres, hanem lágy illat. Olyan illatú, mint egy tejes testápoló

Update végre egy illat amit nem utáltam meg 2 hét alatt!!! Annyira jó érzés viselni, mintha most léptem volna ki a zuhanyból és egy kellemes tiszta testápoló illata áradna belőlem + finom, kellemesen nőies aurát ad

Toni & Guy Glamour Sky High Volume Dry Shampoo

Toni & Guy Glamour Sky High Volume Dry Shampoo
2017. január 3.

Az eddigi legjobb száraz samponom, és főleg az imádnivaló illata miatt. Felér egy jó kis parfümmel, annyira intenzív.

5 *

Szerintem ettől jobb száraz sampon nincs, ráadásul folyamatosan érzem a parfüm illatát napközben. Van aki dicséri a,, parfümöt,, :D

For Your Beauty Bőrradírozó Szivacs

For Your Beauty Bőrradírozó Szivacs
2016. december 31.

Engem nem radíroz igazán, hiába tele van kis gyöngyökkel. A használata elején van egy illata, ami biztos a bambusz kivonatnak köszönhető.