Sindy6

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2016. december 31.

Nagyon kellemes, nőies illat. Tartóssága is megfelelő, bár ilyen árkategóriában vannak tartósabbak is, ettől függetlenül 5

Stella Vio Készülék Kézi ST-P-02

Stella Vio Készülék Kézi ST-P-02
2016. december 9.

Én itthon használom. Szerintem nagyon jó készülék. Ha egy két pórustisztításra van szükség ez az eszköz fertőtleníti és összehuzza és gyorsabban gyógyul. Bizarr a hangja,de károkat nem okoz, viszont vigyázni kell h száraz legyen a kezelendő terület es a szemkörnyékét hagyjuk ki

Miyo White Maniac Eyeliner Pencil

Miyo White Maniac Eyeliner Pencil
2016. december 9.

Valóban nagyon pigmentált, tökéletesen puha es tartós. Estig bírta úgy h nem maszatolódott

Miyo CC Krém Mangó és Gránátalma Kivonattal

Miyo CC Krém Mangó és Gránátalma Kivonattal
2016. november 21.

Nekem nagyon érdekes ez a CC krém, mivel az arcomhoz érve egy furcsa jelenséget produkál. Olyan mintha matt szeretne lenni így hagy egy érdekes réteget az arcon. Ezt leírni és kifejezni nem tudom, de ettől függetlenül szép bőrt eredményez és nekem az illata is tetszik, de én Primerként használom

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2016. november 18.

Ez egy fantasztikus krém számomra. Pakolasként használom, mert krémként azt érezném h nem levegőzik a bőr, mert hagy egy matt filmréteget. gyorsabban gyógyul a bőr kozmetikai tisztítás utan

L.O.V Evenelixir Serum Foundation SPF20

L.O.V Evenelixir Serum Foundation SPF20
2016. november 15.

Ma vettem meg ezt a kis érdekességet. Nem bírtam ki, hazaérve azonnal kipróbaltam. Üde bőrt eredményezett, de lemostam mert az új neobio micis vizet is teszteltem :) Remélem jo lesz, mert annyira nem olcsó

Update: valóban gyönyörű bőrt eredményez közel 1 ho használat utan,, viszont negatívum h sokkal barnább lesz mint a teszter próbájánál. Erre figyeljetek nagyon

doBrasil Natural & Fresh Copaiba Dezodor

doBrasil Natural & Fresh Copaiba Dezodor
2016. november 8.

Update: Mivel szórófejes, így anyunak adtam. Nem mondtam neki h mit tapasztaltam. Számára is fontos h kevésbé legyen káros egy higiéniai termék.
Épp vásároltunk, a használata után 2. órában voltunk amikor konkrétan megijedt, h ki ilyen büdi , de nem volt mellette senki így egy tágra nyílt pupillával és ijedt fejjel megszagolta magát. Igen. Ő volt.... Sose volt még büdi azt mondja. Nem tudom mit csinál a cucc, de ha ez kell az átálláshoz akkor köszi, nem...

1 hete használom, de még a dezodoráló hatását nem mutatta meg, sőt..
Nem szoktam izzadni, vagy vizes lenni, de ettől nyirkos, ráadásul napközben is amikor ellenőriztem a terméket, nem fogadott egy kellemes illat, pedig ha 2-3 napig nem fujom be magam semmivel akkor sem szokott gond lenni.
Én arra gondolok, hogy lehet h rövidtávon büdiséget kell elviselni, de lehet h ez egy idő után amikor átáll a test akkor jó lenne

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2016. november 8.

Első használatra is friss,üde gyorsan beszívódó krém. Oh és az illata 💕
Update 1: hosszútávon is fantasztikus, ragyogó bőrt eredményez, nem okozott irritációt. Az illata egy élmény

Avon Clearskin Pórustisztító Arclemosó Gél

Avon Clearskin Pórustisztító Arclemosó Gél
2016. november 8.

Csajok!! Én is bőrradírt rendeltem és ez jött. A központban bakiztak irtó mérges voltam. Vissza akartam küldeni de ma 1 honap utan végül kipróbaltam. Majd updatelek

Update: kellemes és frissítő. Nem okozott további pattikat, nekem szépen letisztította a bőröm

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék
2016. november 7.

Sajnos még 4 csillag, mert nekem érdekes, hogy a Sensitive fej szúr. Nem érzékeny a bőröm, de a sensitivet használtam, mert a jimjamsnél nekem az volt a megfelelő, de ennél kimondottan szúr nekem :( tapasztalt valaki ilyet? Viszont ma próbáltam a normál fejet és sokkal kellemesebb használni.
Meg nekem problémás, hogy 1 perc után kikapcsolt. Nekem legalább 2 perc kell egy alapos tisztításhoz.
A masszázs fej fantasztikus. Ott háromszor is újra indítom a gépet, azért lenne jo ha belehetne állítani h megállás nélkül is működjön

Update 1:+1* mert vizálló, mert fantasztikus a masszirozófej, és jol tisztit a normal fej. Érdekes h sokkal kellemesebb mint a sensitive