sinmo88

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bee Natural Coco Nilla Lip Balm

Bee Natural Coco Nilla Lip Balm
2018. november 23.

Imádom, a hatása 100%, az illata pedig a finom ráadás :)

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2018. november 23.

Nem is tudom mit mondjak róla. A szaga elég kellemetlen, és ha véletlenül rákerül az ajkamra irritálja. Hatását nem igazán vettem észre. Persze tudom én is, hogy a hasonló termékek használatának általában hosszútávon mutatkozik meg az eredménye, úgyhogy elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. november 23.

Alapvetően szeretem. Úgy veszem észre, mintha a zsírosodást kicsit mérsékelné, és egyenletesebb lesz a bőröm a használata után, viszont az orrom két oldalán párszor csúnyán kimarta a bőröm, oda már nem kenem.

Tesori d'Oriente Byzantium

Tesori d'Oriente Byzantium
2018. november 23.

Hideg időben az egyik kedvencem. Rajtam nagyon tartós.

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2018. november 23.

Nagyon ritkán sminkelek, de akkor őt szoktam használni vagy alapozó fölé, vagy akár magában, mivel nagy bőrhibám nincs, csak a homlokom és orrom csillogásán szeretnék segíteni. Kellemes viselet, szépen illeszkedik a bőrömhöz, persze a kritikus részek így is átfényesednek pár óra alatt, de már megszoktam, hogy ezzel kell együtt élnem :D Nem csodaszer, de amikor kell, akkor arra a pár órára tényleg segít.

Batiste Cool & Crisp Fresh Szárazsampon

Batiste Cool & Crisp Fresh Szárazsampon
2018. november 23.

Nem is tudom mióta használom a Batistet, amióta megismertem nem vagyok hajlandó más márkát venni :D A Batistek közül pedig ennek a legjobb a hatása szerintem, és az illata is. Sötétbarna hajam van, így jobban kell figyelni az eldolgozására, mint a színezett testvérénél, de akkor is ezt szoktam venni, mert valahogy frissebbnek érzem utána a hajamat, mint a többi változatánál.

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. november 22.

Évek óta a táskám kötelező eleme ősztől tavaszig. A hidegtől kipirosodó, kiszáradó kezeimre ez vált be a legjobban, elég napi 1-2szer kenni, tartósan hidratál. Az illatát is nagyon szeretem.

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Intensive Repair Balzsam
2018. november 22.

Pár hónapja találtam rá, azóta nem vagyok hajlandó mást használni. Minden hajmosásnál használom, és nekem 100%-ban hozza, amit ígér. Az illatát is nagyon szeretem, hajmosás után is enyhén érezhető.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Olaj Vadmályvával

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Olaj Vadmályvával
2018. november 22.

Kb. 2 hete használom (mióta tudomást szereztem a várandósságomról) felváltva a testápolójával. Ez az első testápoló olaj, amit használok, furcsa volt megszokni, hogy óvatosan kell kenni, mert folyik :D Jól hidratál, de nem érzem, hogy többet tenne a bőrömért, mint egy sima krém, viszont nekem macerásabb a használata, mint a krémeknek. Ha elfogy nem biztos, hogy újraveszem, lehet inkább maradok a krémeknél.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2018. november 22.

Kb. 2 hete használom (mióta tudomást szereztem a várandósságomról) felváltva az olajával. Nekem könnyen beszívódik, igaz nem kenek olyan sokat. Az illata elmegy, nem a legfinomabb a számomra, de nem is kellemetlen. Úgy érzem jól hidratál, én a lábszáramra, karomra is szoktam kenni, amikor kicsit szárazabbnak érzem, szerintem sima testápolónak is megfelel. A terhességi csíkok elleni hatásáról nem tudok még nyilatkozni, remélem, valamit azért fog segíteni.