SiriusRed

Regisztráció dátuma: 2021. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2022. május 19.

Tesztert használtam néhányszor. Nagyon kellemes a könnyű állaga, és bár egy pár percig kissé sápadtabbnak láttam magamat, de ez gyorsan eltűnt. Használtam magában és aláalapozva hidratáló krémmel is. Az utóbbi esetben vártam vagy 10 percet a két termék között, a Photoderm teljesen kompatibilis volt a hidratálómmal. Rajtam abszolút nem fénylett, valóban matt, természetes hatású lett tőle a bőröm, bár nekem inkább száraz bőröm van. A szememet nem irritálta. Kimondottan erős napsugárzásnál nem teszteltem, úgyhogy erről nem nyilatkozom.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2021. június 23.

Kedvelem az illatát, nekem ez a legjobb benne. Mint testápoló nekem kicsit túl sűrű, és nem szeretem a fényességét, bár tényleg puha lesz tőle az ember bőre.

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír
2021. június 14.

Nagyon jól működik. Az illatába pedig legszívesebben beleharapnék.

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Arckrém

Himalaya Herbals Energizáló Nappali Arckrém
2021. június 13.

Mivel a Himalaya éjszakai verzióját már hosszú ideje nagy megelégedéssel használom, vettem egyet a nappaliból is. Nem csalódtam. Nagyon kellemes érzés a bőrömnek, gyorsan beszívódik, kellemesen hidratált, egészséges hatást kelt a bőrömöna használata és az illatát is szeretem. Az egyetlen dolog, amivel gondom van, hogy bár az INCI-jében számos napvédő összetevő szerepel, nincs meghatározott SPF faktora, emiatt napfényesebb napokon mindenképpen kombinálom más napvédővel is.

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50
2021. június 13.

Sajnos lettek pigmentfoltjaim, amik hatványozottan barnulnak, úgyhogy mostanra lehetőleg komoly napvédő faktorral megáldott nappali krémeket használok v. napvédőt. A Nivea Q10 könnyen beszívódik, nem hagy fehér filmet maga után és kellemes az illata. Valóban úgy látszik, hogy meggátolja a pigmentfoltok további barnulását. Immáron két éve használom, bár a tavalyi nyár nem mérvadó - mert nem sok időt töltöttem a természetben. Viszont, ahogy más is írta, órák múltán nem árt egy kis utánpótlás belőle, és jobb, ha kerüli az ember a szemközeli alkalmazást.

Trend It Up Lip Volumizer Ajakdúsító Szájfény

Trend It Up Lip Volumizer Ajakdúsító Szájfény
2021. április 20.

Nagyon bevált. Olyan "saját ajkam, csak szebb" típusú hatása van. Kellemes a textúrája, és finoman bizserget. Növeli a vérbőséget az ember ajkaiban, amitől valamennyire teltebbnek látszik és a saját színe is erősebb. Egészen halványan színezett is, de szerintem nem ettől lett kellemesen rózsaszínesebb a szám. Nagyon jó kis termék.

No7 BB Lips

No7 BB Lips
2021. április 11.

Szerettem a színeit és az állagát. Szépen ápolja az ajkat. Nagy-Britanniában sem számít a legolcsóbb terméknek, viszont a magyar viszonylatban kimondottan drága.

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó
2021. április 11.

Ritkán dobok ki féldoboznyi terméket, de ennek sikerült a kukában landolnia. Az első fájdalmas élmény után még próbálkoztam néhányszor, de nagyon csípett. Egy idő után elmúlik, de addig nekem pokol volt.

Balea Schönheitsgeheimnisse Olajos Testradír Holt-Tengeri Sóval

Balea Schönheitsgeheimnisse Olajos Testradír Holt-Tengeri Sóval
2021. április 11.

Nagyon szeretem, már a többedik dobozt használom. Használat előtt ugyan nem árt megkeverni, mert egy kicsit szétválik a dobozban. Garantáltan eltünteti az összes elhalt bőrt, és az olaj tartalma miatt nagyon selymes bőrt hagy maga után. Miután lezuhanyozom magamról, nem szoktam durván törölközni, csak nagyon finoman, hogy megmaradjon a film réteg a bőrömön. Vigyázat, a só csíp, ha friss sérülések vannak a bőrön!! Ár/ érték arányban is nagyon jó!

Isana Kamillás Kézkrém

Isana Kamillás Kézkrém
2021. április 11.

Az illata nálam nem nyerő, de különben egy kellemes kis krém. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, viszont a bőröm nagyon selymes utána, és az érzés még kitart egy ideig. Ár/érték arányban kiváló.