sisary

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Steam Pod

L'Oreal Paris Steam Pod
2017. február 14.

Nem bírtam tovább enélkül a csoda nélkül, hát megvettem. Nem csalódtam benne az én göndör hajamat gyönyörűen kivasalja 200 fokon és 4. napja szögegyenes hiába éri pára hiába megyek ki az utcára... hagyományos hajvasalóval vasalt hajammal kilépek az utcára és máris kezd az szögegyenes hajam tönkremenni, vállalhatatlan lesz!! Kipróbáltam a hajvasalót, mint göndörítő és gyönyörű tincseket tudtam varázsolni. Egyszerűen imádom!!!!!!

Matrix Oil Wonders Balzsam

Matrix Oil Wonders Balzsam
2017. január 16.

ilyen erős pacsuli illatú balzsamom még nem volt. nagyon tartós az illata, de nagyon jó balzsam ápol ahogyan kell. csak 4 csillag az illata miatt.

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon
2017. január 16.

Nagyon elégedett vagyok. ma mostam ki a hajam vele 1. és pihe puha lett hajam már érzetem hajmosás közben is hogy selymes nem az a durva tapintású lesz. korpa még nem múlt el tökéletesen de jobb mint volt :)

Astor Lash Beautifier Szempillaspirál

Astor Lash Beautifier Szempillaspirál
2017. január 16.

Szerencsére akciósan vettem, de még így is drága volt ahhoz képest hogy mennyire rossz. Nehezen szárad, nagyon sokáig kell vele szórakozni hogy egész szép pillákat csináljon... nem ívelt pillákat csinál egyenes marad a pillám. Kimondhatom hogy egyik legrosszabb spirál amit használtam. Külseje viszont gyönyörű de hát nem minden a külső :(

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. január 16.

Tökéletes! szép sűrű és hosszú pillákat varázsol az rövid pilláimból. Teljesen megvagyok vele elégedve nem úgy, mint az astor egyik szempillaspiráljával...

Profinails UV Lakkzselé

Profinails UV Lakkzselé
2016. szeptember 4.

Nekem valoszinuleg az uj csomagolasu 6 g os termek van. De egyszeruen imadom😍😍😍😍 10. Napja van a kormeimen a lakkzselé és hibatlan meg se pattant. Színei meg csodasak nem tudok valasztani annyira gyonyoruek ☝

Crystal Nails Xpress Led Ötujjas Led Lámpa

Crystal Nails Xpress Led Ötujjas Led Lámpa
2016. szeptember 4.

Féltem, hogy nem lesz elég jó... de egyszerűen tökéletes!!!! 30 mp alatt megköt alatta mind a CN mind a Perfect nailses gellakkok😍😍 gyors, praktikus a mérete miatt! Jol dontottem amikor nem a 20 ezres lampat valasztottam.