siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2019. december 23.

Nekem is már a sárga tubusos fajtája van meg. Többször üjravettem már,abszolút bevált. Nem irritálja a szemem,még soha nem maszatolódott el pedig pluszban szemüveges vagyok,érzékeny szemekkel. Először furcsa volt a nagy kefe,de hamar megszoktam. Vizes fülpiszkálóval könnyen korrigálható a bőrről.
Olcsó,ámde jó minőség. Csodát nem kell tőle várni,de ha jó az alapanyag akkor szép eredményt produkál.

Naturland Herbal Svédcseppes Sampon

Naturland Herbal Svédcseppes Sampon
2019. december 16.

2019. Oda fejlődtünk,hogy számomra ez A SAMPON! 3 éve használom,a nyáron volt pár hónap kihagyás,mert elcsábultam másra. Kár volt.
Megtaláltam benne az igazit,babahajakat növeszt,sűrít,nem hullik a hajam,fényes és szép színe van. Kevés kell belőle,mert először mással előmosok,így nálam egy flakon akár 5-6 hónapig is elég. Most kezdtem az 5. flakont. Imádom!
Akit nem zavar az összetétele és hajhullós,azoknak csak ajánlani tudom.

Még a tavasz legelején vettem (2016),használtam párszor,de valahogy nem szerettem és félreraktam.Október közepén megtaláltam a polcon,nyáron lejár majd a szavideje és gondoltam el kellene használni,ha már megvettem és picit drága is volt.Így a 2 és fél hónap alatt megkedveltem.Csomó aprócska hajam van tőle,főleg elöl látszik,hogy változott.Bár gyömbért is használok mellette,viszont még kevesebb hajszál marad a fésűben mosáskor mint eddig.Balzsam nekem kell mellé,anélkül nehezen bírom kifésülni.Puha,fényes tőle a hajam,nem is emlékszem mikor volt ilyen csillogó.Ami a legjobb,a zsírosodása is mérséklődött,most olyan normális szinten van az egész.Hogy a sampontól vagy a gyömbértől ezt pontosan nemtudom,de a kettő jól együttműködik és ez a lényeg.Éppen ezért újraveszem és maradok most ennél egy ideig.Halványbarna gél állagú sampon,kellemes illattal.Az összetevői engem nem zavarnak,semmilyen hátrányát nem érzek.Aztán hosszabb távon meglátjuk hová fejlődünk.

Pantene Pro-V Superfood Sampon

Pantene Pro-V Superfood Sampon
2019. december 16.

Elhasználtam egy 400 ml flakont belőle. Az illatát imádtam,könnyen habzott,kevés is elég volt belőle. Balzsam már nem is kellett. Viszont hagyott egy réteget a hajon bármennyire is öblítettem és hullott tőle. Erre utólag jöttem rá,hogy a sampon volt a bűnös. Visszatértem a beválthoz és megszűnt a probléma. Káros tanulólecke volt.
Egyébként az Intensive Repair társának dettó ugyanezek az összetevői. :D

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj
2019. december 15.

Százasban láttam meg,799 ft-ért. Nem ismertem a márkát,csak megtetszett a polcon a társaival együtt és erre esett a választás.
Nem gondoltam volna,de imádom! Összetevők szempontjából mindegyik társa ugyanazt tartalmazza,csak az olajok sorrendje más. Dobozban kapható,mely üveg kiszerelést rejt! Abszolút minőségi a csomagolás,a kupak matricával leragasztva,illetve a pumpa nyakánál is túlér a címke,hogy ne lehessen se kicsavarni,se a kupakot levéve szagolgatni.Kellemes amúgy,a szagos radír illatára hasonlít.Maga az olaj sárga színű,picit sűrűbb,zsíros érzetű. Nekem természetes barna hajam van,de nem világosítja ki vagy ilyesmi,csak mert sárga.
Igaz,hogy 30 ml,de játszva elhasználja az ember és így mindig frisset veszek,nem tud rám romlani.
A vékonyszálú hajamnál ki kellett tapasztalni a megfelelő mennyiséget,1-1pumpa elég mert most rövidebb és szárítás előtt használom csak. Száraz hajra én nem szeretek hajvégápolózni.A maradékot a kezem pikkpakk beszippantja. Puha,fényes és nem töredezik.Valóban nem szárító hajolaj,az Aussie pl szétcseszte a hajam.
Szintén csak ajánlani tudom,mint a többiek. Már a másodikat használom.

Prokudent Med Ultrasoft Fogkefe

Prokudent Med Ultrasoft Fogkefe
2019. november 2.

Annak ellenére,hogy puha sörtéi vannak,de elvékonyodnak a végei nekem vérzett tőle az ínyem,mert szúrta. Egyébként jól tisztított,kényelmes volt a nyele,bár csúszott.
Találtam jobbat.

Parodontax Gentle Clean Extra Soft Fogkefe

Parodontax Gentle Clean Extra Soft Fogkefe
2019. november 2.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes fogkefét. Nem szúrja az ínyem,puha sörtéi vannak,de mégsem túl puhák mint a Curaprox 5460. Tisztább érzetet hagy a szájban mint az.Ráadásul sokkal olcsóbb is. A feje mérete ugyanakkora,a széles,lapos nyele először furcsa volt,de hamar megszoktam. Sokkal jobban szeretem mint a Curaproxot.Amíg kapható addig ezt fogom venni. 990 ft-ért vettem,szuper termék.

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2019. október 14.

Fogalmam sincs miért és mitől,de nekem iszonyatosan szétszárította a hajamat. Se előtte,se azóta nincs olyan száraz a hajvégem mint ettől. Persze vágni is kellett miatta,meg letört egy csomó.
Az illata olyan autóillatosító szerű,nem tartós,én csak addig éreztem míg felkentem.Akciósan és kuponnal vettem szerencsére,mert sajnos nem vált be.

Cien Milk & Honey Habfürdő

Cien Milk & Honey Habfürdő
2019. július 2.

Tusfürdőnek használom. Finom illata van,hatalmas mennyiség és olcsó. Nem geil,nem tömény még ilyenkor sem.
Ráadásul azon ritkaságok egyike amelyik nem szárít. Hetek óta lusta vagyok testápolózni,mégsem vakarom magam,mert nem száraz a bőröm.

Fruit Passion Forest Strawberry Szappan

Fruit Passion Forest Strawberry Szappan
2019. február 9.

Hirtelen megszagolva valóban epres joghurt illata van,de társul mellé valami furcsa mellékillat. Ez egy picit elrontja,illetve hajlamos a mállásra,megrepedezik.
Egyébként jól habzik,krémes,könnyen olvad. Olcsó,összetevői is jók és nem szárít.

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor
2019. február 7.

Kb 20 éve Secretet használok,nekem ez a márka vált be. Ha kipróbáltam mást,a vége mindig az lett,hogy visszatértem hozzá. A Delicate illatot vettem mindig,legutóbb nem tudtam beszerezni és erre az új változatú Naturalra esett a választás. Illata igazából nincs,esetleg a tubusban olyan műanyag szaga van,de hónapjon abszolút nem érezni. Én nagyon izzadós vagyok,stresszhelyzetben,melegben ettől is izzadok,de a kellemetlen illatoktól azért véd. Ritka amikor bebüdösödök mellette,nyugisabb napokon az égvilágon semmi. Először furcsa volt,hogy illatmentes,de mára megszoktam. Majd váltogatom a kettőt,ha hiányzik az illat. Jó ez a minimál inci,alu nem zavar. Állagra picit sűrűbb mint a másik. Ha véletlen foltot hagy akkor mosással kijön. Nem sárgítja,nem zsírosítja a ruhát.Szeretem.