siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Argánolaj Tusfürdő

Isana Argánolaj Tusfürdő
2022. június 4.

Vattacukor,égetett cukor illatú. Nem keserű,nincs mellékillata,nagyon finom és nem tömény.
Először nem vettem meg,de annyira belefúrta magát az agyamba az illata,hogy visszamentem érte. :D
Milyen jól tettem,ugyanis imádom! Aztán az argánolaj felirat fogott meg,meg úgy egészében olyan guszta termék,nem?
Jól habzik,összetevői is jók. Nem szárít,nem húzódik tőle a bőröm. Néha kézmosáshoz is használom,utána jódarabig diszkréten érzem a fini édes illatát.
Új kedvenc,biztosan újraveszem.

Dove Anti-Stress Tusfürdő

Dove Anti-Stress Tusfürdő
2022. május 20.

Ez a púderes illat nekem nem jön be,teljesen másra számítottam. Ráadásul tartósnak bizonyul mert tusolás után is érzem és ki nem állhatom. Amúgy jól habzik,finom krémes állagú. Maga a tusfürdő nem rossz,az illat szubjektív ezért közepes.Továbbajándékozom olyannak akinek tetszik,mert ki nem dobom.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2022. január 9.

Kedvencem már régóta,a 400 ml-s nagy flakont szoktam venni. Az illata nagyon erős,ezt nehezen szoktam meg,de szárítás után a hajamban már csak finoman illatozik,sokáig úgysem marad meg. Én először samponozok,aztán balzsam és újra sampon. Az egész fejemre felkenem,igen,fejbőrre is és rajtahagyom egy kis ideig. Puha,könnyen fésülhető haj,szépen nő és babahajak vannak. Kevés,vékonyszálú hajam van,de semmivel nem zsírosodik jobban tőle mint nélküle. A HAJVÉGÁPOLÓMMAL együttesen tökéletes párost alkotnak.
A szempillaspirált is ezzel szedem le,a maradékkal pedig lemosom az arcom. A szemöldököm és szempilláim is ápolja közben. Pattanásokat,mitesszereket nem okoz nálam,ezzel szerencsére sosem volt problémám. Igazi multifunkci darab,imádom.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2022. január 8.

Kellemes illata van,pillanatok alatt nyom nélkül beszívódik. Megfelelően hidratál,többre nincs is szükségem. Bármelyik évszakban megállja a helyét.
Kézkrémnek és arcra is ezt használom. Sokszor újravettem már.

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj
2022. január 8.

2022.
A HAJVÉGÁPOLÓ azóta is,többedjére veszem újra. Imádom!

2018.
Százasban láttam meg,799 ft-ért. Nem ismertem a márkát,csak megtetszett a polcon a társaival együtt és erre esett a választás.
Nem gondoltam volna,de imádom! Összetevők szempontjából mindegyik társa ugyanazt tartalmazza,csak az olajok sorrendje más. Dobozban kapható,mely üveg kiszerelést rejt! Abszolút minőségi a csomagolás,a kupak matricával leragasztva,illetve a pumpa nyakánál is túlér a címke,hogy ne lehessen se kicsavarni,se a kupakot levéve szagolgatni.Finom illatú,olyasmi mint a szagos radír gyerekkorunkban.Maga az olaj sárga színű,picit sűrűbb,de nem zsírosít.Nekem természetes barna hajam van,de nem világosítja ki vagy ilyesmi,csak mert sárga.
Igaz,hogy csak 30 ml,de játszva elhasználja az ember és így mindig frisset veszek,nem tud rám romlani.
A vékonyszálú hajamnál ki kellett tapasztalni a megfelelő mennyiséget,1-1pumpa elég mert most rövidebb és szárítás előtt használom csak. Száraz hajra én nem szeretek hajvégápolózni.A maradékot a kezem pikkpakk beszippantja. Puha,fényes és mióta ezt használom nem töredezik.Valóban nem szárító hajolaj,az Aussie pl szétcseszte a hajam.
Szintén csak ajánlani tudom,mint a többiek!

Lovely Curling Pump Up Volume Black Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Volume Black Szempillaspirál
2021. október 24.

Első Lovely spirál amit próbáltam,de az utolsó is. Ennyire gagyi szempillaspirálom talán még sose volt. Legutóbb a Catrice liláját használtam,a keféje ennek is hasonló,de mégse. Most vagy a festék ennyire tré vagy nemtudom. Látszik,hogy bontatlan volt és mégse boldogulok vele. Százszor kell végighúzni a szempillákon,hogy valami kerüljön rá. Alig vesz fel festéket a kefe. Kenődni nem kenődött,de pluszban mintha még bántaná is a szemem. Én ezt kidobom azt hiszem.

Cien Kids 3 In 1 Sampon, Tusfürdő és Habfürdő Gyerekeknek - Cookies Ice Cream

Cien Kids 3 In 1 Sampon, Tusfürdő és Habfürdő Gyerekeknek - Cookies Ice Cream
2021. április 28.

Én a sárgát használom. A málnásnak és a banánosnak van a legjobb illata.
Fincsi érett banán illatú,jól habzik,selymes bőrérzetet ad. Sokszor kézmosásra is használom az illata miatt. Eskü,néha megenném. :D

Tom Tailor Be Mindful EDT

Tom Tailor Be Mindful EDT
2020. december 25.

Imádom az illatát,pedig egyáltalán nem vagyok parfümös. Elfújkáltam már belőle két 30ml-s üveggel,nemrég pedig megvettem az 50-ml darabot féláras akcióban. Szerencsére a gyöngyvirágot nem érzem ki,mert azt nem csípem. Nagyon fini,lágy nőies illat.
Nem tartós,frissíteni kell napközben,de nem zavar különösebben. A másik végletet sem kedvelem,ha valakin fojtogatóan erős a parfüm. Ez így tökéletes.

Aquafresh Fresh Mint Szájvíz

Aquafresh Fresh Mint Szájvíz
2020. november 29.

Kedvencem. Jóízű,színtelen szájvíz. Alkoholmentes ezáltal nem csíp,nem marja szét a számat és sokáig friss lehelletet biztosít. Sokszor újravettem már.

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2019. december 23.

Nekem is már a sárga tubusos fajtája van meg. Többször üjravettem már,abszolút bevált. Nem irritálja a szemem,még soha nem maszatolódott el pedig pluszban szemüveges vagyok,érzékeny szemekkel. Először furcsa volt a nagy kefe,de hamar megszoktam. Vizes fülpiszkálóval könnyen korrigálható a bőrről.
Olcsó,ámde jó minőség. Csodát nem kell tőle várni,de ha jó az alapanyag akkor szép eredményt produkál.