siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schauma Haj Aktiváló Stimuláló Sampon Koffeinnel

Schauma Haj Aktiváló Stimuláló Sampon Koffeinnel
2016. január 3.

Olcsóbb alternatíva koffeines samponra.Jól tisztít,kevés kell belőle mert jól habzik és frissítő érzés használni.Nincs az a vad férfias illata,hanem kifejezetten kellemes,friss illatú termék.
Balzsam se kell hozzá feltétlenül.Fényes,puha hajat eredményez.
Az én extrán vékonyszálú és kevéske hajam nagyon selyem lesz tőle és összelapul,csak emiatt nem lett a kedvencem.
Másnak viszont egy szuper sampon is lehet belőle,főleg hajnövesztősöknek.

Balea Fruity Cranberry Duschgel

Balea Fruity Cranberry Duschgel
2016. január 1.

Nem igazán tudom meghatározni az illatát,olyan citrusos,citromos.Hasonló a testápolóéval,de mégsem totál ugyanaz.Teljesen átlátszó zselés az állaga.Fürdés közben is harmatgyenge illat,pillanatok alatt tovaillan,a flakonban elmegy.
Csomagolása gusztusos,viszont az adagolása katasztrófa.Nemtudom,ez valami újítás-e,de a kupak nyílásának közepén van egy icipici lyuk és azon keresztül jön az anyag.Ki volt az a pihentagyú aki ezt kitalálta?Két kézzel kell erőszakolni míg kivarázsoljuk a mennyiséget.
A röhej,hogy a testápoló ugyanilyen megoldású.
Nagyon gyenge lett ez most a Baleától,nem ilyen illatra számítottam.Pacsálom rendesen,nem spórolok vele,csak fogyjon már el.Ennyire hamar még soha nem használtam el tusfürdőt. :D

Balea Fruity Cranberry Bodylotion

Balea Fruity Cranberry Bodylotion
2016. január 1.

Nem egy nagy durranás,olyan semmitmondó illata van.Citromos zselécukorhoz tudnám hasonlítani.Felkenéskor van egy pici alkoholos beütése,de ellillan és maga az illat se tart sokáig.Ez mondjuk nem hátrány.
Hidratálása átlagos,az én bőrömnek elég ez.Könnyed állagú,jól kenhető,ha eltalálom a mennyiséget tökéletesen beszívódik.Ha netalántán többet kenek egy pici olajos réteget hagy,de nem zavaró és nem ragadok tőle.
Mostanában feltűnt,hogy egyre több új Balea termékben jelenik meg az alkohol,ahogy ebben is,remélem nem szoknak rá,mert nem hiányzik beléjük.
Csomagolása gusztusos,viszont az adagolása katasztrófa.Nemtudom,ez valami újítás-e,de a kupak nyílásának közepén van egy icipici lyuk és azon keresztül jön az anyag.Ki volt az a pihentagyú aki ezt kitalálta?Erő kell hozzá,testápolós kézzel meg kissé harc.Fúrtam rá nagyobb lyukat.
Kissé csalódás,nem éppen citromos illatra számítottam.A használatával egyáltalán nincs bajom,de az illatát még mindig nem kedveltem meg.

Isana Winterseife Vanille & Karamell

Isana Winterseife Vanille & Karamell
2015. december 10.

Nyertem,ajándékcsomag tartalma volt ez a darab.Magamtól nem vettem volna le a polcról,mert nem az én illatvilágom.Eléggé tömény édes,karamella illata van,még a színe is halványbarna.Számomra sok,nehéz ez az illat.Kézmosás után sokáig érzem a bőrömön.Habzása megfelelő.Te jó ég,soha nem fog elfogyni ez a mennyiség ilyen illat mellett.
A csomagolása szép,abszolút igazi téli szappan.

Upd.: Mostanában tusfürdőként használom.Látom,nem csak én vagyok olyan elvetemült,hogy erre is bevetettem.
Hm,nem is olyan rossz ez.Úgyis csak fürdés közben érződik az illata,ráadásul így használva nem is olyan tömény.Nem viszketek tőle,utána meg úgyis testápolózok.
Egy baj van vele csak,hogy tusolás közben megkívánom a tejkaramellát. :D

Fa Magic Oil Ginger Orange Tusfürdő

Fa Magic Oil Ginger Orange Tusfürdő
2015. november 30.

A Vtalize&Power mellett a másik legszupibb Fa tusfürdő.Valóban isteni narancsos illata van,de érződik egy pici fanyar gyömbér is.De a narancs az uralkodó.Szép a csomagolás ezzel a csillogós háttérrel és a narancssárga színnel.A Magic Oil kiadások közül ez a legjobb.
Testápoló nálam kell utánuk.

Fa Vitalize&Power Tusfürdő C Vitaminnal és Pink Grapefruittal

Fa Vitalize&Power Tusfürdő C Vitaminnal és Pink Grapefruittal
2015. november 30.

Nagyon jó illata van!Nem az a vad keserű grapefruit,hanem nagyon kellemes,finom,frissítő,de abszolút felismerhetően grapefruit illat.Valóban nyáron a legjobb használni.Ritka szupi illatú Fa tusfürdő.Kár,hogy kevés helyen látni.Szerintem ez hivatalosan meg sem jelent itthon,csak vannak olyan boltok akik külföldről hozzák.

Isana Keep Calm Koala Krémtusfürdő

Isana Keep Calm Koala Krémtusfürdő
2015. november 28.

Semmi extra,de nekem nagyon bejön az illata.Olyan finom!A csomagolás meg csúcs.Jó illat,jó állag,az ára meg nem pénz érte.
Az illatát nem bírnám meghatározni,sokszor olyan érzésem van mintha egy éretlen zöldebb banánra hasonlítana. :D

Schauma Szupergyümölcs Balzsam

Schauma Szupergyümölcs Balzsam
2015. november 27.

Imádom ezt a balzsamot,odáig vagyok azért az édes gyümölcsillatáért.Annyira fincsi.Már a második flakonnal vettem meg.
Eurós boltokban stb. fellelhető a német kiadás,meg több fajtája is,ami itthon már kivontak.Ezeknek a német verzióknak nem teljesen ugyanez a incije és szilikonmentes is,ráadásul 250 ml-s flakon,de a gyümölcskivonatok ugyanúgy benne vannak.
Jó kis sűrű anyag,nem is kell belőle sok.Már öblítés közben is érezni,hogy sima,gubancmentes,puha a hajam.Nálam a puhasága már kissé hátrány is,mert kevés mennyiségű hajam van,de cserébe könnyen kifésülöm és alig hullik ki,ami meg nálam fontos.Ráadásul szerencsére nem zsírosítja a hajam,mondjuk csak a hosszára teszek,fejbőrre nem és alaposan ki is öblítem,de mindezek ellenére is jól hidratál.Pedig én évek óta nem használtam balzsamot,Bánfi sampon mellé kellett és az illatába szerettem bele,de határozottan bejön ez a hajcumó.
Szóval szupi,legjobb döntés volt egy ötszázasért megvenni.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2015. november 26.

Épp ez van használatban,untam már a Kallost.Sikerült kivadásznom a kupac aljáról egy bontatlan darabot a Rossmannban.Eleinte valóban több festéket vesz fel,de én simán elboldogulok vele és nem törölgetem,nem pocsékolunk.Hasonló a keféje mint a K-é volt,alakra,csak ez puhább,finomabb.Könnyed viselet,nem nehezíti el a pillákat és a színe is megfelelő.Szépen íveli és hosszabbítja a pillákat,pedig nekem kis közepes szempilláim vannak.Mégis sokkal hosszabb pillákat,nyíltabb tekintetet varázsol ugyanabból az alapanyagból mint a Kallos.
Nem irritálja a szemem.Eltávolítani se nehéz,bár hajlamos maszatolódni és át kell törölni mégegyszer.Napközben is könnyen maszatolódik és egy idő után hajlamos potyogni.Csinálhattak volna vele valamit,hogy tartósabb legyen és ne mászkáljon el váratlanul.Ezért az egyért kár.
Amúgy szeretem,mert szebb pillákat csinál mint az előzőm,éppen ezért sajnálom,hogy nem biztonságosabb.Így még meggondolom,hogy újraveszem-e.

Dr. Chen Patika Hair-Revall Tonic Lotion Spray

Dr. Chen Patika Hair-Revall Tonic Lotion Spray
2015. november 20.

Upd. Én sem értem mi lett ezzel a termékkel.Még most is megvan a nyárról maradt 2 flakonom,képtelen vagyok elhasználni,mert olyan brutális módon viszket tőle a fejem,hogy szavakkal le se tudom írni.Meg zsírosít is,amit régen szintén nem csinált és hullik is tőle a hajam.Röhej.Hónapok óta nem is használom,akkor nyugi van,ha elkezdtem akkor megzavarodok.Összetevői ugyanazok.De,hogy ez a termék korántsem ugyanaz amit én másfél éve elkezdtem használni,az szentség.Ebbe vagy belepiszkáltak vagy nemtudom,de valami nem stimmel.Én is lepontozom,mert jelenleg ez car a javából.

Upd.
Tizendarabot elhasználtam már belőle közben.Eddig szerettem.A nyáron nem használtam,nagyon ritkán csak,semmi kedvem nem volt a hőségben hozzá és most újra hullik ez a fránya.Viszont amióta újra elkezdtem használni,azóta nagyot csalódtam,ugyanis borzasztóan zsírosítja a hajam,hajtövem,amit eddig nem csinált.A szagát pedig lassan másfél év távlatából sem tudtam megszeretni,sőt,annyira brutálisan erős,markáns illata van,hogy már ki nem állhatom és hipertartós. :/
Hol jobb,hol rosszabb a hajam,k*cs*g hormonrendszer hibájából,de megint rá kellett jönnöm,hogy ez sem fog velem csodát tenni.Pedig jól indult,mert az elején hatásos volt.Múltidőben...
Elfújkálom azt a pár db-ot ami még van,mert apró hajaim azért vannak tőle,aztán majd meglátom hogyan tovább.

2014 ápr.4.
Összetevők magyarul: ginzeng gyökér,B1 vitamin,B6 vitamin,gyömbér gyökér,tujaolaj,útifű,csűdfű gyökér,metionin,cisztin,cink-szulfát,radix polygoni multiflori preparata,tea cserje olaj kivonat,alkohol.

Nem régóta használom,az első flakon felénél járok.Itt láttam meg és gyorsan be is szereztem,vesztenivalóm nincs alapon.Így nagy eredményről még nem tudok beszámolni,majd később.Remélem lesz mivel.Szerintem még az ára sem vészes.Barna flakonban van a lötyi és gyógynövényes illata van.Könnyen kézre áll a flakon használat közben.Pillanatok alatt megszárad és ami a legnagyobb pozitívum,hogy egyáltalán NEM ZSÍROSÍT!Eddig szinte csak olyan hajszesszel találkoztam,amiktől tiszta ragacs és zsíros lett a hajam.Na ettől nem.Fújás után teljesen észrevétlen,még a kezemen se marad nyoma.Viszont baromi erős ginzenges,gyógynövényes illata van,ami megmarad a hajban,nem illan el és állandóan érezhető.Már kezdem megszokni,a hatásért mindent,de tényleg erős.Semmilyen parfüm nincs benne,szóval annak tudom be,hogy van benne hatóanyag ezek szerint rendesen.