siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Herzéria Hajápoló Ampulla

Herzéria Hajápoló Ampulla
2015. november 10.

Upd. 8 ampulla után eldőlt a sorsa,ez sem az én hajamnak való.Hajmosás után nem érzem és nem látom,hogy olajos maradna a hajam,de másnap reggel már zsíros a hajtövem és lenyalt az egész,moshatnám meg újra. 3 naposan pedig vállalhatatlanul ocsmány,valami brutális módon zsírosbödön a fejem,tragédia az egész,még én is csak kapkodom a levegőt.Ennyire eddig nem volt zsíros,még a nyári 40 fokban sem.Heti két hajmosással hosszú-hosszú évek óta elvagyok,de most,ez valami borzalom.
Hajhullásomon ennyi nem javított.Marad a hajszesz,más nincs.
Pedig annyira bíztam benne...

Tegnap végeztem ki az első dobozt,hetente 2× használom.Irtózatosan kevés és über vékonyszálú hajam van,így nekem elég volt az egy ampulla,de valóban kevés amúgy.Mivel műanyagból van,így a végén kisollóval a széleinél kettévágom,így maradéktalanul,az utolsó cseppig fel bírom használni.Pöttyenként óvatosan beletapicskolom a fejbőrbe,az utóját a hajvégekre rakom.Lágy pakolás ez,nem ragad,de a fej olajos hatású lesz,mindenképp csak mosás előtt alkalmazható.A hajból könnyen kimosható,nem marad zsíros semennyire.Puha,selymes lesz tőle a haj,balzsamot sem használok.Több hajam nem hullik tőle,ez mindenképp biztató.
Nemcsak a doboza,de az ampullák és az illata is retro feeling.A kamillától valóban érdekes illata van,de nem vészes,csak először furcsa volt.Engem nem zavar semennyire.Mosás után valameddig még ragaszkodik,aztán majd elillan.
Az első vélemény motivált,hogy valaki a ritka hajú barátnőjének vette és bevált neki.Én is azt várom tőle,hogy hátha sűrűsödne kicsit és ne látszana annyira a fejbőröm.Hátha meglódítaná az apró hajacskákat.
Elég nehezen tudtam beszerezni,a patikában nincs,mert nem keresik,a város egyetlen bioboltjából sikerült,ott is rendelésre.Úgy tervezem,hogy jópár dobozzal elhasználok,hogy ténylegesen kifejtse a hatását,aztán fenntartónak heti 1× még valameddig.
Kifejezetten felemelő,hogy nincs benne alkohol,nem szeszalapú készítmény.
Majd jövök még később véleményformálásra.

Isana Keep Cool Panda Tusfürdő

Isana Keep Cool Panda Tusfürdő
2015. október 27.

Irtó aranyos ez a dizájn.Ha másért nem,már ezért megéri megvenni.Jobban mondva képtelenség a polcon hagyni,magával ragad ez a cukiság.
Akár gyerekeknek is kedves meglepetés lehet belőle,gyümis rágó illatú a panda flakon tartalma.
Semmi eget rengető élmény,egyszerű rágóillat,inkább a cukiságra mentek a gyártók,a koalás társával együtt.Ebből a szempontból betaláltak,mert megzabálom. :)
A koaláshoz még nem volt szerencsém,csak ez a fajta volt a polcon.

Isana Good Night Wishes Tusfürdő

Isana Good Night Wishes Tusfürdő
2015. október 22.

Nincs valami túl jó illata.Pedig a párosítás nem lenne rossz.A csomagolás tetszetős,imádom a lilát,de az illatot nem.
Ezek az Isanák tipikusan elpancsolós darabok,amikért nem kár,mert akciósan főleg olcsók,de elég gyengusz illattal rendelkeznek.Fürdés közben is rövid ideig élvezhetők,még a flakonban is harmatgyenge némelyik illat,pedig a koncepció jó lenne mindnél.A Balea azért minőségibb.
Ez a fajta limitált nem igazán bejövős.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2015. október 16.

Szoktam újravenni.A Today sajátmárkással használom felváltva,mikor melyik üzletben járok.Nem szöszöl és nem kaparja a szemkörnyékemet.Sokáig tart és olcsó.

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat
2015. október 13.

Éppen ezt használom most.Olyan illata van mint egy multivitaminos gyümölcslének.Jól habzik,igazán fini ez az illat,de lemosás után egyáltalán nem érződik semennyire sem.A pumpa pont annyit adagol amennyit kell.Viszont kissé szárít,mert minden használat után érzem,hogy feszül a bőr a kezemen,tenyeremen.Akciósan megérte,de a szárítás miatt nem lesz alapdarab,hiába a jó illat.

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion (régi)

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion (régi)
2015. szeptember 30.

TÖKÉLETES TESTÁPOLÓ. A régit nem használtam,így összehasonlítási alapom nincs.De nem sokat változtattak rajta,csak a közepétől felcserélődtek az összetevők és került bele sodium hydroxid.
Kifejezetten örülök,hogy megtoldották 50 ml-vel a kiszerelést és így 799-ért abszolút nem drága a 250 ml és jó árban van.Főleg ilyen szép összetevőkkel,hogy az ember tudja,nem ken semmilyen vackot a bőrére,babára meg pláne.
Az állaga becsapós,mert nagggyon híg,folyós,vizesnek tűnik,de elkenve rájövünk azonnal,hogy igenis egy tartalmas kence ez.Picit kenegetni kell és több idő míg beszívódik,de nekem ez nem jelent problémát és nem von le az értékéből.Rajtam egy kis olajos réteget hagy,de nem zavar,később beszívódik és eltűnik teljesen.Ennek ellenére sem tapad rám a pizsi egyáltalán.
Az eredmény pedig pihe-puha bőr.
Jól terül,könnyen kenhető és szuper módon hidratálja a bőrömet.
Illata nincs,talán csak egy pici olajos szaga,de elillan és nem érezhető egyáltalán. Nagyon élvezem ezt az illatmentességet!
Borotválás után is nagyon jó a bőrömre,illetve amikor már torzsásodik és viszket,akkor meg pláne.Hónaljra is kenem ilyenkor,olyan jól helyrehozza.
Egy új kedvencet köszönthetek benne,ezentúl állandó darab lesz nálam,legfeljebb majd felváltva használom mással,mert mindig vannak kipróbálandó termékek,de ez marad,az tuti.
Számomra ez A TESTÁPOLÓ jelenleg.Imádom! A Caonatur pl elbújhat mögötte messze a testápolójával,a nyomába se ér ennek a csodának!
Upd.:Folyamatosan újraveszem,méghozzá kettesével.Mindig kell,hogy legyen tartalék,el ne fogyjon nekem,mert nem bírom nélkülözni.
Szerelem ez,kérem szépen! :)

Cien Provitamin Color & Shine Sampon

Cien Provitamin Color & Shine Sampon
2015. szeptember 28.

Ez a kedvenc samponom már jóideje.Többször is újravettem már.
Jól habzik,nem szárítja a hajat,könnyen fésülhető balzsam nélkül is és puha,fényes haj a végeredmény.Az illata semleges.
Szeretem,hogy közel sincs olyan szálkás a hajam mint eddig,hanem fényes,puha.Nincs festve a hajam,se színezve,természetes barna és amióta ezzel a samponnal mosom,azóta még a színe is szebb,élénkebb.Nem zsírosít jobban vagy hamarabb mint az eddig használt samponok.
Simán van olyan minőségű mint a nevesebb sampontársai,csak potom pénzért.
Olcsón,nagy mennyiség.
Rozmaring olajat cseppentek bele pluszba.Teljesen kompatibilis vele,mert a samponnak semleges illata van.

Isana Krémtusfürdő Olivával

Isana Krémtusfürdő Olivával
2015. szeptember 28.

Tegnap fogyott el,szerettem.Kellemes illata van,amolyan egyszerű tisztaságillat.Ha nem tudnám,nem jönnék rá,hogy ez olívás illat.
Nekem az illatáról rögtön a gyerekkorom egyik habfürdője jutott eszembe a használata során.Talán a Caola Kék-Vörös habfürdőjének volt ilyen illata.El is tettem ezt a kiürült flakont,így ahányszor beleszimatolok,visszarepít a gyermekkorba.Szóval ez a tusi számomra totális nosztalgia. :)

Avon Naturals Herbal Csalán és Bojtorján Sampon Vékonyszálú, Töredezett Hajra

Avon Naturals Herbal Csalán és Bojtorján Sampon Vékonyszálú, Töredezett Hajra
2015. szeptember 28.

Elhasználtam belőle majdnem 3 flakonnal.
Illata nagyon kellemes,jól fésülhető volt balzsam nélkül is a hajam,jól tisztít,jó kis sampon ez.Hosszabb távon önmagában használva szálkás lehet a haj tőle,de egy balzsammal kompenzálható.
Nem zsírosított jobban mint más sampon.
Ami feltűnt,hogy nőtt tőle a hajam,magában használva is észrevehető volt és rozmaringolajjal is.
Most mást használok,mert meguntam,meg kissé körülményes a beszerzése.

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift
2015. szeptember 26.

Jó illata van és ha nyugiban vagyok akkor a hatása is az.(ez a legritkább)
De mihelyt megizzadok,azzal már nem tud mit kezdeni és felülkerekedik a kellemetlen izzadságbuké.
Ami meg totálisan elrontja,hogy pocsék szilikonolajos-dezodoros foltot hagy a ruhákon,hiába hagyom megszáradni,ha megizzadok már fel is oldja és ott a zsíros folt. Ráadásul nem igazán jön ki mosással és látványos marad.Itthoni ruháknál még elmenne,de a felkapós ruháimat nem hagyom kinyíratni.