siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő
2015. szeptember 25.

Nyilván nem egy zamatos vilmoskörte illat.De mégis finom,enyhén édeskés körteillatú.Barackvirág mivoltját nem vélem felfedezni,számomra csak gyümölcsös.Állaga krémes,én ezeket szeretem a legjobban.Szárító hatásról nem tudok nyilatkozni,mert ezután is testápolózok.
Nem egy nagy durranás,de kellemes tusfürdő ez.

Balea Bodycreme Vanille & Cocos

Balea Bodycreme Vanille & Cocos
2015. szeptember 18.

Fejfájdítóan,gyomorforgatóan émelyítő és átható illata van,nem illan el és órákon át bűzölögtem tőle.Képtelen voltam elviselni ezt a szagot a bőrömön,átvette a ruhám és minden.Igaz,nem száraz a bőröm,de picikét használva sem szívódott be és merő olajos voltam tőle még reggel is.
Ezentúl a vaníliás-kókuszos dolgokat inkább csak megeszem,de soha többé nem kenem magamra.Szerencsére sikerült eladnom,így nem buktam rajta sokat.
Totálisan úgy éreztem magam tőle,mintha egy kocsiban fityegő ócska kókuszos autóillatosító lennék.Pfejjj.

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine
2015. szeptember 16.

Kellemes kis tusfürdő,de elég lightos lett.Tusolás közben alig érződik az illata.Inkább enyhe nektarinos illat,virágosat én nem érzek benne vagy csak nagyon minimálisan.
Szokásos Baleás minőség,szép dizájnnal.Az árát mindenképp megéri.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2015. szeptember 14.

Mostanra a kedvenc fogkrémem lett.Először kiakadtam rá,mert olyan gyenge és mű íze van.Aztán újra elővettem a megmaradt tubust és azóta már csak ezt veszem.Hát van ilyen. :D
A legtöbb fogkrémnek hiába van jó íze,egy idő után körbe kipirosodik a szám mindegyiktől.Ettől nem.
Én úgy használom,hogy először egy picike mennyiséggel körbemosom a fogaimat és kiöblítem.Aztán nagyobb mennyiséggel a szokásos módon rendesen fogat mosok.Így teljesen más ízt ad,sokkal frissebb lesz a hatás.Puha sörtéjű fogkefével használom,így a habzásával nekem nincs problémám.
DDA üzletláncú boltokban olcsóbb,illetve lesem az akciókat,Pennyben szokott lenni 3-as akció,akkor nagyon jó árra jön ki.
Más fogkrém már el sem csábít,csak ez kell!

Gillette Simply Venus 3 Borotva

Gillette Simply Venus 3 Borotva
2015. szeptember 13.

Legutóbb ilyet vettem,5 db-os csomag egy ezresért.Árban is megfelelő és sokáig elég lesz.Semmi negatívum nincs ezzel a borotvával kapcsolatban.Éles,nem karcol,nem nyúzza a bőröm,könnyen siklik,nem vágom meg magam vele.Maradéktalanul és könnyen kiöblíthető a pengék közül a szőrszálak,nem marad benne semmi.

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)
2015. szeptember 2.

Upd.:Kezdek rájönni,hogy az államon és homlokomon lévő apró pattanásokért ez a cucc a felelős.Ezelőtt ilyen gondom nem volt,amióta félretettem el is múltak és nem is lettek újak.Szóval ez a bűnös.Túl jól tisztít és faggyútermelésre ösztönzi a bőröm.Testre elfürdöm a maradékokat,mert persze,hogy van még egy egész tubus.

Most,hogy közel egy hónapja használom már arclemosásra,egészen megszerettem.Kezdetben előfordult,hogy viszketett tőle a szemem és kissé ragacsos maradt a bőröm,de mára ezek elmúltak.Jól tisztít és kellemesen felfrissít.Azt nem mondom,hogy egyáltalán nem szárítja a problémamentes arcbőrömet,egy picikét igen,de nem vészes,az arckrém pótolja.
Fürdéshez sem lenne rossz,de szivaccsal gyorsan fogy és a testemen nagyon húzódik a bőr utána,így oda hanyagolom.
Arclemosóként viszont sokáig elég,kiadós.

Uni Kids Nedves Törlőkendő Antibakteriális Hatással Gyermekek Részére

Uni Kids Nedves Törlőkendő Antibakteriális Hatással Gyermekek Részére
2015. szeptember 1.

Nagyon jó kis fertőtlenítő kendők,mindig van itthon,a táskában belőle.Ezt a kéket és a zöldet veszem,mert ezeknek jó az illatuk.A rózsaszín kókuszos illattal bír,nem tetszik,így azt hanyagolom.
Kellően nedves,jól visszazárható a csomagja,sose szokott kiszáradni még az utolsó darabok sem.
Nem tudok rá rosszat írni,én szeretem.

Fa Oriental Moments Tusfürdő

Fa Oriental Moments Tusfürdő
2015. szeptember 1.

Kellemes illata van,de számomra nagyon parfümös világ ez a tusfürdő.Kipróbálni jó,de mégsem az én illatvilágom ez a vonal.
Krémes állag,habzása okés.Hűvösebb időben talán jobb használni.A csomagolás szép és tetszetős.
Akik szeretik az igazán nőcis,parfümös illatokat,azoknak szerintem kedvenc is lehet belőle.

Babydream Extra Sensitive Lotion Parfümfrei

Babydream Extra Sensitive Lotion Parfümfrei
2015. augusztus 26.

Nincs mit szépíteni,felkenve kellemetlen illatú ez a testápoló.Konkrétan zsírkréta szagú,szerintem.
A flakonban csak egy enyhe műanyagos illata van,amivel az égvilágon semmi baj nem lenne,olyan semmilyen,de bőrre kenve olyan kiábrándító szaga lesz,hogy zavaró tényező.Mintha zsírkrétával kenegetném magam.Egy idő után enyhül,de akkor is érződik.Sőt,még reggel is megcsap.
Ha lenne,a gyerekemen se szívesen érezném ezt a bukét,attól függetlenül,hogy az összetevői szuperek.Garantáltan elveszi a finom babaillatot és kap a szülő egy kicsit büdi gyereket. :D
A Babylove hasonszőrű társát semmiképpen nem körözi le,sőt.
Előnye,hogy ennek sűrűbb állaga van,kényelmesebb használni,nem folyós,könnyen kenhető és pillanatok alatt beszívódik,de a szaga...Hidratálása átlagos,a BL sokkal jobban hidratál és puhít.Ebből bármennyit teszek,csak úgy issza a bőröm,de olyan semmilyen,annyira nem táplálja.
Elhasználgatom,most ezt fogom nyomatni állandóan,csak fogyjon el.Nekem legalábbis ez nem bejövős az illata miatt és ezért nem veszem újra.
Maradok a Babylove-nál,az legalább szuper!

Isana Young Tropic Tusfürdő

Isana Young Tropic Tusfürdő
2015. augusztus 24.

Az állaga nem a kedvencem,mivel géles.Kell is utána testápoló,ezek engem szárítanak kissé.Viszont az illata,na az nagyon király!Finom édeskés,szerintem nem erős.A csomagolása vidám,csupa jókedvre derítő kiadás.