siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Tusfürdő Madár

Isana Tusfürdő Madár
2015. augusztus 24.

A csomagolása kifogástalan,olyan aranyos a kiszerelés. Viszont az illata ,meglehetősen furi. Nem tudja eldönteni az ember,hogy tetszik-e vagy sem. Olyan virágpor granulátumra hasonlít,virágos-mézes illat,de eléggé mű.
Egyszer elmegy,újra nem kéne. Nekem ez annyira mégsem jött be.

Balea Kids Hunde Tusfürdő és Sampon

Balea Kids Hunde Tusfürdő és Sampon
2015. augusztus 24.

Isteni finom almás illata van.
Gyerekrészleg felé kóvályogva micsoda kincsre talál az ember! Amolyan kellemes kis őszi hangulatú tusfürdő ez,az almaillat miatt. Jól habzik,nem szárít és annyira fincsi illata van.Nem érdekel,hogy gyerekeknek szánt,annyira tutiságos ez az illat.

Isana Krémtusfürdő Narancsvirággal és Joghurttal

Isana Krémtusfürdő Narancsvirággal és Joghurttal
2015. augusztus 22.

Épp ez van használatban.Finom narancsos illata van.Kicsit híg,nálam az Isanák gyorsan fogynak ezért,de 200-ft nem pénz érte.
Jól habzik,jól tisztít,jó érzés tusolni vele.Fürdés után egy kis ideig még az illata is megmarad.

Isana Passiógyümölcs Krémtusfürdő

Isana Passiógyümölcs Krémtusfürdő
2015. augusztus 22.

Nagyon fincsi illat,bár lehetne picit erősebb.Állaga kissé hígabb,jól habzik.Akciósan bőven megérte a 200 ft-ot.
Kellemes nyári tusfürdő.

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő
2015. augusztus 22.

Nagyon finom gyümölcsös illata van,olyan kis lightos. Az összes Isana ilyen amúgy,hogy nagyon kis enyhe illatuk van.Az ára nevetségesen olcsó és mégis jó minőségű.Jól habzik,nem szárít önmagában használva sem.
Abszolút megéri őket kipróbálni.

Cien Tropical Mango Krémtusfürdő

Cien Tropical Mango Krémtusfürdő
2015. augusztus 12.

Jó illata van,de kissé mű mangó,amolyan éretlen. :D (csak illatában mangó,kivonat nincs benne)
Ettől függetlenül nagyon kedvelem,már a sokadikat veszem belőle. Olcsó,nem kár elpacsálni,de mégis jó minőséggel rendelkezik.Jól habzik,jó érzés használni a krémes állaga miatt.Amiért pedig különösen szeretem,hogy nem szárít,még akkor sem,ha több napig kimarad a testápolózás ebben a melegben.
Igen,ha csak úgy használjuk,hogy végigkenjük vele a bőrünket,akkor egy rövid ideig megmarad az illata.

Uni Antibacterial Wipes

Uni Antibacterial Wipes
2015. augusztus 6.

Nálam is alapdarab a táskában,de itthon is van belőle.A Lidis Frotto sima,azaz nem antibakteriális kendők mellett ez a favorit.
Rengeteg helyzetben hasznos kis darab.
Jó a mérete,kellően nedves és kellemes illatuk van.A tasak jól záródik,bár le kell törölgetni,hogy visszaragadjon,de nekem nem szokott kiszáradni.
Van belőle rózsaszín,kék és zöld csomagolású.Utóbbi kettő ugyanazzal az illattal rendelkezik,nagyon kellemes,abszolút jó illata van.A rózsaszín pedig kókuszos illatú,na én ezt kedvelem a legkevésbé,nem jön be.Így ezt a színűt nem is veszem újra.Maradok a zöld-kék csomagosnál. (a csomagolása nem így néz már ki egyébként,teljesen egyszínű és azon a felirat)
Ráadásul nem is olyan drágák,nekem beváltak.Nem csodaszer,de ötös.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2015. augusztus 1.

Nekem nem lett és lesz a kedvencem.Ahogy a héten kissé "ősziesre" váltott az idő,ezt vettem elő tusoláshoz.Az illata elmegy,bár eléggé műanyag.Dús,selymes habja van,de a jó krémes állaga ellenére érzem,hogy szárít,mert csak úgy szippantja be a bőröm a testápolót,pedig nincs kiszáradva.Ellenben fürdés közben olyan csúszós lesz a bőröm és elég nehéz lemosni magamról a habot.Mégegyszer nem veszem meg.
(a Palmolive barna kupakos kakaóvajas-sheavajas krémtusija sokkal jobb ennél)

Cien XXL Tusfürdő

Cien XXL Tusfürdő
2015. július 16.

A grapefruitosnak van a legeslegjobb illata,de a dinnyés is nagyon fincsi.Szárítanak kissé,meg az állagából adódóan nem hidratál és kell utána a testápoló.A flakon végére könnyen megunható mire elfogy,de jó kis tusfürdők amúgy.
A kókuszosnak viszont nagyon mű illata van.

Exi Körömlakk

Exi Körömlakk
2015. július 13.

Ilyen lakkom nekem is volt.Gyöngyház fehéret használtam nyáron lábkörömre,én szerettem,nekem nem volt bajom vele.Tartós is volt,lábon pedig még a száradást kivárni se okozott gondot.Úgy emlékszem egy üvegcsével még két nyarat is kihúztam,anélkül,hogy tönkrement volna a lakk.