siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam
2015. július 12.

Anyum használja már hosszú évek óta ezt a fél lityós fajtáját.
Nagyon jó illata van,kissé híg formátum.Az én hajam elég kócos lesz tőle és nehezen is tudom kifésülni,csak a hosszára teszek.Nem zsírosítana amúgy,de a kócos-száraz érzést nem szeretem,így én nem is használom.Nem viszi túlzásba az ápolást nála sem,eléggé lightos balzsam,de ragaszkodik ehhez.

Tebamol Teafaolaj

Tebamol Teafaolaj
2015. július 4.

Lábáztatáshoz használom pedikűrözéskor.Remekül felfrissíti a lábakat,nem mellesleg pedig fertőtlenít is az antibakteriális tulajdonsága révén.Nem kell belőle sok,két-három csepp a lavórba,mert erős cucc.Nem csodálkozok rajta,ha valaki fürdővízbe teszi és jól belepötyögtet egy csomót,hogy égeti,nem véletlenül.
Az illata brutál,tiszta olyan mint a gázolaj vagy az autóbenzin szaga.Érdekes módon engem nem zavar,de nem is jó.Rajtam kívül viszont más nem viseli el. :D
Nem olcsó,de erre a célra használva sokáig elég.Nekem másra nem kell.

Palmolive Mediterranean Moments Sárgabarack&Eper Tusfürdő

Palmolive Mediterranean Moments Sárgabarack&Eper Tusfürdő
2015. június 30.

Idén is imádom,meg bármikor.Annyira isteni illata van.Minőségre a szokásos Palmolive krémtusfürdő.Nem szárítja a bőröm,ha nem testápolózok akkor sem,az állaga is szuper krémes.Többször is újravettem már amióta megjelent.Jöhet bármikor.
Szóval jóféle,főleg nyáron.Télen meg azért,mert visszarepít.

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő
2015. június 20.

Szerintem is igaza van az előző hozzászólónak.Ahhoz képest,hogy ez egy női tusfürdő,totálisan pasas illata van.Tengeri só,aloe-vera,vízimenta,semmi olyan,de mégis teljesen férfitusi szaga van.Nekem se jön be.

Palmolive Feel Dynamic Tusfürdő

Palmolive Feel Dynamic Tusfürdő
2015. június 20.

Hasonló illata van mint a régi Morning Tonic volt. Egyedül az állagáért nem vagyok oda,nem annyira kedvelem a géleket,mert szárítanak,de testápolózással ellensúlyozható. Ilyenkor nyáron,melegben jó választás,üde,frissítő hatása van.Amúgy semmi extra,jó illat,ennyi.

Lactacyd Pharma Szenzitív Intim Mosakodó

Lactacyd Pharma Szenzitív Intim Mosakodó
2015. június 4.

Szinte már kínomban vettem meg.Amióta megszűnt a Cien lemosója,azóta meg vagyok lőve,hogy mit használjak.A tiszta víz elmegy valameddig,de a komfortérzet valahogy nem teljes.A testemre kenhetek bármit,de odalent hiperérzékeny vagyok.Eleinte nem szimpatizáltam a márkával,aztán beadtam a derekam és mégis megvettem.Szerintem mindezidáig rá vártam,vagy ő rám.Semmi felesleges sallang,csak a lényeg.Tényleg olyan lágy,selymes lemosó,pont annyira habzik csak amennyire kell és illatmentes.Nagyon kellemes érzés használni,ha lehet ilyet írni egy lemosóra egyáltalán.Lemosás után sincs semmilyen zavaró utóérzet,nem ragad a bőr,nem irritál.Viszont eléggé híg,én tettem bele pumpát,így könnyebb is használni és a pocséklás is kiküszöbölve. 3,5-ös pH értéke van,ezt írja a doboza. 1350 ft volt gyógyszertárban.Nem olcsó,de mivel nem bánt,nekem minden forintot megér és pumpával használva sokáig elég lesz.

Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Peeling Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Peeling Tusfürdő
2015. június 1.

Szuper illata van! Baromi jó ez a párosítás,annyira isteni elegyet alkot.Ez a nyár slágere,talán a legeslegjobb illatú Palmolive amit valaha használtam.Ezzel nagyon betaláltak idén,az új Aroma Sensations család legtutibb tagja.Peeling hatásról nem tudok nyilatkozni,mert szivaccsal használom,így annyira nem bír érvényesülni.Apró homokszerű szemcsék vannak benne,bőrön eldolgozva finoman radíroz.Testápolózok utána,így nemtudom szárít-e.
Az illatáért odáig vagyok meg vissza,teljesen rabja lettem.
Egy vicces dolog van benne,hogy a címkéje áfonyát ír,a képen pedig feketeszeder van és az összetevői között is,a kettő pedig nem ugyanaz.De végülis mindegy,egy kis baki belefér. :D
5*,ez az illat megvett kilóra. :D Imádom!

Upd.: Mégis szárít.Illetve a zselés állagából adódóan fürdés közben húzódik a bőröm,olyan nyers tapintású lesz.Ezért keverve használom a Palmolive Sensitive krémtusival.Egy kicsi abból,egy kicsi ebből.Így kapok egy szuper krémes habot,amitől már fürdés közben pihepuha lesz a bőröm és így egyáltalán nem szárít már.A fincsi illata még így is érződik fürdés közben.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)
2015. május 30.

Szintén a megszűnt Cien Intim után kerestem valami más alternatívát. A Facelle aloe-s után váltottam erre,mert azt nem szeretem,hiába egész jó az incije,olyan fura érzést hagy.
Hát,én ezt sem szeretem. Szárítja a bőrt.Most vagy maga az egész termék vagy a benne lévő kamilla,nemtudom,de ettől is furcsa érzésem van.Amúgy jól habzik,jó illata van,de mégsem jó.Bezzeg egy sima illatosított tusfürdőtől nincs ilyen bajom,de az meg hosszútávon nem jó,így marad a tiszta víz.Legalábbis elölre.
Az örök kedvenc a lidlis marad. :D

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő
2015. május 29.

Kellemes illata van,egyáltalán nem tömény,sőt. Finom vaníliás,a kókusz a gyengébb szerintem. Flakonban is enyhe,fürdés közben pedig pláne.Olcsó,elpancsolni pedig tök jó minőség.

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras
2015. május 29.

Tavaly nyáron már kapható volt a testápoló változata,teljesen felesleges volt idén még egy bőrt lehúzni ezzel az illattal. Már uncsi így,ezek után.