siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lupilu Sensitive Törlőkendő

Lupilu Sensitive Törlőkendő
2019. január 24.

Én nedves toalettpapírként használom,abszolút bevált. Nem okoz irritációt egyáltalán,puha az anyaga,nem kapar és nem dörzsöl. Illata nincs,kellően nedvesek a kendők,könnyű kivenni a zacsiból. Fedeles dobozban tárolom a csomagot,így nem szárad ki,még a legutolsó darab is ugyanolyan nedves marad mint a legelső. Már többször újravettem.

Naturland Levendula Illóolaj

Naturland Levendula Illóolaj
2019. január 16.

Már nem emlékszem mire vettem,nemrég találtam meg,lejárt a szavideje is. De nehogymár kidobjam! Ugyanolyan illata van mint eredetileg,semmi baja nincs. Samponba csepegtetek párat és rajtahagyom a habot a fejemen egy ideig,hasson csak. Erősíti a hajgyökereket,jó hajhullásra,frissíti a fejbőrt stb. Most önmagában használom,de kevertem már rozmaring illó mellé is,szintén samponba. Amióta a gyömbéres fejbőrfújkodás mellé használom ezeket az illókat mosáskor,azóta elkerül a tavaszi-őszi hajváltás. Csak annyi jön ki amennyi fésülködésnél eltávozik,ezen kívül nem hajas a ruhám. Hurrá!

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2018. október 31.

Finom illat,szép összetevők,könnyű állag és ennyi a pozitívum. Nyárra vettem,hogy majd a hőségben ezzel kenegetem a hajam,hát nem jött össze. A legkisebb mennyiségtől is tincsekben összeálló,nem puha hajam lett,nehezen is szívódott be. Kidobni nem akartam,így hajmosásra használtam el. A vizes hajon krémes "habja" lett,abszolút alkalmas volt hajmosásra,még tisztított is. Cserébe mondjuk hamarabb kellett mosni,de legalább pikkpakk elfogyott.
A L'Oreal kókuszolajos balzsamját bezzeg egész nyáron itta a hajhosszom szárazon,pedig olaj+szilikon is van benne,mégse volt zsíros. Ki érti ezt?

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam
2018. augusztus 14.

Idei nyár kedvence. Annyira fincsi illata van,mondom ezt én,aki ki nem állhatja a kókuszos kozmetikumokat,de ez az illat..Muszáj voltam megvenni,képtelen voltam a polcon hagyni.
Szilikonmentes balzsamokat használok,mert vékonyszálú a hajam,de ebben nincs elöl a szilikon,nem érzem hátrányát.Sőt,ebben a szárító melegben jól is jön.
Könnyen fésülhető,fényes,puha és fantasztikusan illatos haj. Két mosás között a végekre és a hajhosszra is kenem,csak úgy szippantja befelé és ápolja. Nem lesz tőle zsíros a hajam,nem hagyja kiszáradni.Valóban finoman kókuszdiótól illatozik. A hidratálása megfelelő,amúgy sincs jó minőségű hajam. Az állaga is szuper,lemosni sem nehéz,jól ki tudom öblíteni.
A Tescoban kapható belőle 400 ml-s 1200 ft-ért,ha akciós akkor pedig 900 ft körül le lehet csapni rá. Árban jobban megéri,főleg hosszútávú használatnál vagy ha valakinek sok és hosszú a haja.

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam
2018. augusztus 13.

Szerettem,újravettem,most is van itthon belőle. Vastagabb hajszálaim mondjuk nem lettek,de a vékonyszálú hajamnak mégis jó állagot adott. Csak hajhosszra teszek balzsamot,így nekem nem zsírosított.Puha,könnyen fésülhető tőle a haj. Az illata az elején nem tetszett,aztán megszoktam és azóta kellemes.Könnyed,selymes állagú balzsam. A Tescoban akciósan 900 ft-ért ki lehet fogni a 400 ml-s flakont,így jobban megéri árban hosszú távú használatnál vagy ha valakinek hosszú és sok haja van.

Cien Babaápoló Habfürdő

Cien Babaápoló Habfürdő
2018. július 13.

Én tusfürdőként használom,szivaccsal tökéletesen habzik. Arcmosásnál,kézmosásnál viszont nem lesz habja,hanem olyan krémessé válik. Mondjuk nekem itt nem is hiányzik a hab,mert könnyebb lemosni. Jól,de kíméletesen tisztít,miközben nem szárít,nem irritál,nem csíp. Friss,üde bőrérzetet ad. Azért ezt vettem tusoláshoz,mert ebben kettővel kevesebb tisztítóanyag van mint a pumpás mosakodóban,féltem,hogy az esetleg szárítani fog.
Imádnivalóan finom illata van,szuper összetevők és árban sem drága. Tökéletes kis termék,már másodjára vettem meg. Ajánlom!

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő
2018. március 7.

Nagyon jó! Mint egy erdei gyümölcsös joghurt. Krémes,sűrű és szuper fincsi illata van. Jól habzik,egy élmény vele fürdeni. Imádom a lilát,ez pedig kívül-belül az.
Ajánlom,próbáljátok ki!

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2018. február 22.

Fincsi illatú egyveleg,nagyon tetszik. Nem kimondottan görögdinnye,olyan semmi nagy extra,de mégis jó.
A Balea,Isana görögdinnye illatú tusfürdőinek nyomába se ér.
Kifejezetten jól habzik,kevés is elég belőle. De nekem kell utána testápoló,mert picit húzódik a bőröm utána. Ha kézmosásra használom valameddig megmarad az illata,de engem ott is szárít kissé. Gusztusos a csomagolása,olyannyira,hogy akárhányszor kézbeveszem,rajta azokkal a szeletekkel a háttérben,dinnyét akarnék enni. Pedig az még odébb van. Igazából még jobb lesz használni majd ha jön a meleg,de eszem ágában sincs félretenni. Tuti újraveszem,imádom az illatát.
Intenzívebb illatokra,nagyobb durranásra számítottam egyébként. Az ananászos felettébb gyenge,a mangóshoz még nem volt szerencsém.

Fa Hawaii Love Tusfürdő

Fa Hawaii Love Tusfürdő
2018. február 16.

Hát,ez szerintem elég gyengusz lett. Ananász illata nulla,inkább olyan édes cukorszirupra hasonlít. Kaptam,magamtól meg sem vettem volna,annyira semmitmondó illata van. Mindegy,majd elfogy valamire. Annyira nem rossz,de abszolút feledhető darab nálam. Jól habzik ez is,de engem szárít,kell mellé testápoló.Csalódás,mert intenzívebb,trópusibb kollekcióra számítottam,de nagyon nem az. A mangóshoz még nem volt szerencsém,hát kíváncsi leszek.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2018. január 20.

Upd. Amennyire szerettem,mára annyira utálom. Iszonyúan zavaróvá vált az illata,állandóan azt érzem magamon,se sprayt,se parfümöt nem lehet használni mellette mert nem fér el egymás mellett. Még este is,sőt másnap is árad a fejemről a szaga és igen,a vége felé már nekem is olyan mint egy ócska wc spray,ahogy előttem is írja valaki. Mellesleg szárít mint a dög,ezt is meguntam,hogy ha hozzáérek a hajamhoz tök száraz és sprőd.
A kezemre vágok,ha mégegyszer fújós szárazsampont veszek.
A hintőpor a legjobb,puha marad tőle a hajam,nem szárítja,nem lesz szálkás és még a zsírt is felszívja. Ja,és nem bűzölgök tőle. Irtó kellemes textúrát ad,volt aki megkérdezte mit használok,mert kifejezetten jó a hajam. Maradok annál.

Én imádom!A hatását és az illatát is.Vonatkoztassunk el a dinnye illattól,mert az nincs neki.Picit édeskés,de leginkább olyan mosópor illata van. Meg-megcsap napközben,ez pont elég.
Összetételre ugyanaz mint a világos hajra való Balea (előtte azt használtam),de ezt jobban szeretem az illata miatt.Kétszer mosok hajat egy héten,kevés és rettentően vékonyszálú hajam van,emiatt nálam alapkellék a szárazsampon.Van különbség a vele vagy nélküle állapot között.Amikor zsírosodni kezd akkor fújom,így felszívja és utána már nem engedi gyorsan lezsírosodni.4-5 napos hajam is még simán vállalható.Nyilván szárítja a hajat valamennyire,de melyik szárazsampi nem?Sötétbarna hajamon is jól el tudom dolgozni.
A flakonjára öröm ránézni.599 pénzért vettem.A tropical coconut társa viszont érdekes módon egy százassal drágább ennél. :o