siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Med Ultra Sensitiv Körperlotion

Isana Med Ultra Sensitiv Körperlotion
2018. január 18.

Átgondolhatták volna jobban a csomagolást. Híg állagú,csöpög mindenfelé miközben használom,főleg ha már jócskán hiányzik belőle és fejjel lefelé kell kézbe venni. A kupakja atom jól záródik,minden pattintáskor kinyírja az ujjbegyem. Teljesen illatmentes,semmilyen mellékillata nincs.Könnyen kenhető,nekem a beszívódásával sincs bajom.Kellemes használni,számomra a hidratálása is megfelelő. Egy könnyed testápoló,tavaszra,nyárra meg pont tökéletes.
Egész nyáron ezt használtam a melegben az arcomra,se pattikat,se mitesszereket nem okozott nálam. Érdemes átönteni pumpás flakonba vagy tégelybe.Most is látom a polcokon,bármikor újravenném. Mindig kijönnek újak amikre elcsábulgatok,de ez visszatérő darab.
Németországban lekerült róla a limited felirat,remélem itthon is folyamatosan elérhető marad.

Fa Fruit Me Up Barackos Tusfürdő

Fa Fruit Me Up Barackos Tusfürdő
2018. január 17.

A Dream Berries párját imádtam,ebből a barackosból 1 flakont használtam el. Fini illata volt,de valamiért mégsem lett belőle kedvenc. Megfelelően habzott,az illata ennek sem maradt meg.Állaga tökéletes volt.

Fa Winter Love Blueberry Dream Tusfürdő

Fa Winter Love Blueberry Dream Tusfürdő
2018. január 17.

Nagyon fincsi erdei gyümölcsös illata van. Krémes állag,jó habzás.A bőrön nem marad meg az illata,de nálam ez nem is szempont. A flakon fehér-lila színe különösen tetszik.

Schauma Wonderfull Hajbalzsam

Schauma Wonderfull Hajbalzsam
2018. január 16.

Ennek a balzsamnak akkor van igazán értelme,ha hajtőre is keni az ember,a koffein miatt. A legtöbb nőci viszont hajtőre nem tesz balzsamot. :D
A flakon hátulján a felirat,hogy hajsűrűség fokozó balzsam gyermekláncfű kivonat és mikro-hajfeltöltő anyagok segítségével fejti ki hatását a haj minden rétegében,eléggé fura. Szerintem sokan azt fogják hinni,hogy valamiféle hajszálvastagító balzsam ez,de nem. A kivonat nagy dolgot nem fog tenni,a mikro-hajfeltöltő anyagok meg melyek? A koffein? Attól idővel talán várható sűrűsödés. A hidrolizált keratin pedig minden Schauma balzsam alap összetétele egyébként is. Egyszóval,a pitypang kivonat és koffein kivételével ugyanazok az összetevők alkotják mint a többi Schaumát.
Mosáskor soha nem teszek balzsamot a fejbőrre,mert zsírosítana,csak hajhosszra. Ha úgy használom,hogy mosás előtt a benedvesített hajra pakolásként akkor hiába mosok utána rendesen hajat,összeesik kissé és lelapul. Ha száraz hajra választékonként bemasszírozom,akkor pedig mivel kicsit ragacsos lesz a haj,így fésülésnél meg hullik. Csak hajhosszra való nálam.
Rettentően erős parfümös növényes szaga van.Nem kellett volna erőltetni ezt a hozzá illő gyermekláncfű illatot. Szokatlan nagyon,az ember nem ilyen balzsam illatokhoz van szokva. Más szerint nemes egyszerűséggel büdös. Tény,hogy nekem se a kedvencem.
Amúgy könnyen fésülhető,puha hajat eredményez.De az illata miatt alig várom,hogy elfogyjon.

Nivea Creme & Oil Pearls Shower Cream - Ylang-Ylang

Nivea Creme & Oil Pearls Shower Cream - Ylang-Ylang
2017. december 29.

Fogalmam sincs milyen illatának kellene lennie az ylang-ylangnak,ennek amolyan Niveás illata van.Felfedezhető benne a sötétkék flakonos tusfürdő illata.Sűrű állaga van,nem lehet rá panasz. A benne lévő olajgyöngyök nyomás hatására szétkenődnek.Én szivaccsal használom,pazarul krémes és illatos habot kapok.Mégis könnyen leöblíthető és bársonyosan puha bőrt ad a törölközés végén. Az illata annyira mégsem lett kedvenc,így emiatt nem venném újra,de az állagát imádom.750 ft-ért vettem egy sima abc-ben eredeti áron,máshol közel egy ezres az ára.
A baj az,hogy pár használat után vakarózok tőle mint egy kutya. Félre is tettem,majd elhasználja más. A cseresznyevirágosra is pályáztam,de már meg sem veszem,mert abban meg a parfüm totál elöl van. 2* az állaga miatt,mert az kifogástalan.

Schauma Mirror Gloss 24H Tükörfény Hajbalzsam

Schauma Mirror Gloss 24H Tükörfény Hajbalzsam
2017. december 28.

Szeretem ezt a balzsamot,viszont már kevés helyen kapható.Én Goods Marketben vettem,már többször is.Amúgy a Color Shine tesója ugyanez,csak abban van fényvédő és nincs quartz.
Könnyen kifésülhetővé teszi a hajam,puha és fényes.Az illata is szuper,olyan édes rágóillatú.Először szappannal hajat mosok,balzsamozok,majd sampon.Így nem zsírosítja a vékonyszálú hajam,hajtőre meg soha nem teszek balzsamot.Két mosás között a hajvégekre is felkenem,mégsem lesz tőle ragacsos vagy zsíros.Sokkal jobban bevált mint mikor hajvégápolót tettem rá.Ráadásul szilikonmentes.Nekem tökéletes.

Balea Deo-Bodyspray Ocean Girl

Balea Deo-Bodyspray Ocean Girl
2017. december 22.

Valami isteni ez az illat!Sosem szeretek sprayt venni,mert zsákbamacska az illata,de ebből volt egy kipróbált darab a polcon.Első szimatra szerelem lett.Nem tartós,de 300 pénzért az sem kár,hogy újra kell fújni.Én csak ruhára,csuklóra fújkodom,a lényeg,hogy érezzem.Rajtam olyan édeskés,vattacukros piros bogyósgyümi illata van.Imádat!

Dove Cream Oil Fine Silk Krémszappan

Dove Cream Oil Fine Silk Krémszappan
2017. november 11.

A Silk Cream Oil változatát használtam,3x újra is vettem.A két szappannak szinte ugyanaz az illata,csak intenzitásban különböznek,szerintem.A másik legjobb illatú Dove szappan.Könnyen habzik,jó krémes,de picit szárít,nekem kell mellé testápoló.A dobozában tárolom,a legvégéig el tudom használni,icipici darabka marad csak meg.

Balea Rose Elegance Testápoló

Balea Rose Elegance Testápoló
2017. november 6.

Illik rá a leírás,valóban édes és virágos illata van.Rózsának annyira nem mondanám,de nagyon kellemes,érződik a háttérben a guava gyümölcsössége is.Szokásos tubusos krém állag,könnyen beszívódik,nem ragad és puha,hidratált bőrt eredményez.A csomagolás is nagyon elegance. :) Próbáljátok ki!

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan
2017. november 2.

Könnyedén felhabzik,finom krémes habja van és isteni illata.Viszont engem sajna kissé szárít,kell mellé testápoló mindenképp.Az egyik legjobb illatú Dove szappan.