siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre
2017. november 2.

Szupi testápoló ez.Január óta már sokszor újravettem,alapdarab nálam.Az ára ellenére is,rendszeres használattal ugyanis hamar elfogy és azért annyira nem olcsó és csak 200 ml.Viszont a beltartalom meg kárpótol.Könnyen kenhető,gyorsan beszívódik és puha,selymes bőrt eredményez.Kényelmes használni a puha flakonját,a legvégén szétvágom és semmi se vész kárba. Arcra is ezt használom,le nem váltanám semmire.Pattanásokat,mitesszereket nem okoz nálam.Szemkörnyékre is kenem,a szemöldököm és szempilláim hálásak érte,sokkal hosszabbak és ott is nőttek ahol eddig nem.Gondolom a benne lévő rozmaringolaj miatt.Irritációt nem okoz.Az illatmentességét imádom,illetve egy pici olajos szaga azért van,de nem zavar vizet.Kellett már egy ilyen az Alverdétől,hogy semmi parfüm,semmi alkohol.Az meg plusz pirospont,hogy még szójaolaj sincs benne,mint a többiben.Remélem még sokáig kapható lesz!

Isana Súlytalan Hajolaj Mikro Komplexummal

Isana Súlytalan Hajolaj Mikro Komplexummal
2017. szeptember 3.

Évek óta a Kallos Elixirt használtam hajvégápolónak,de körülményessé vált a beszerzése.Sürgősen kellett valami más,erre esett a választásom.
Nincs jó minőségű hajam,ezért extra dolgot nem is várok tőle,így amire nekem kell,arra pont megfelel.Igazából semmilyen különbséget nem vélek felfedezni a kettő között,ugyanazt a hatást nyújtja.
Hajszárítás előtt használom.Kevés,vékonyszálú hajam van,de nem zsírosítja,nem nehezíti el.Könnyen beszívódik és nem ragad.Annyit adagol amennyit kell,se többet,se kevesebbet.Kézreálló flakon és ez nem borul fel. :)
Az illatát nem kedvelem,virágillat,de szárítás után már nem is érződik,szóval nem sok vizet zavar.

Maga az olaj SZÍNTELEN,csak a flakonja sárga.

Isana Around The World Sonniges Südafrika Testápoló

Isana Around The World Sonniges Südafrika Testápoló
2017. augusztus 22.

Én a narancsot egyáltalán nem érzem benne.A méz dominál,de nem az az originál méz illat,hanem van benne valami fűszeresség.Olyan mézes süti illata van vagy mint ahogy lejjebb is írták,amolyan jégkrém illatú.Kellemes,mondom ezt én,aki nem is szereti a mézet. :D Nem erős,beszívódás után nem sokkal már alig érezhető és pont jól van ez így.
Színültig van a tégely sűrű krémmel,szokás szerint lefóliázva.Könnyen kenhető,sűrűsége ellenére mégis lágy,nem csöpög,nem folyik. Amíg fogat mosok addig be is szívódik teljesen.Puha,selymes,hidratált bőrt eredményez.Nem nehéz,nem ragad.Még így nyáron se sok.Semmilyen zavaró réteget nem hagy.
Imádom ezeket a bödönös kiszereléseket,nem kell bajlódni a flakon nyomogatásával,a belenyúlkálás sem zavar,mert egyedül használom,egyszóval irtó kényelmes.
Eredeti áron se drága,cserébe hatalmas kiadós mennyiséget kapunk,ápoló kókuszolaj,sheavaj,kakaóvaj,avokádóolaj tartalommal.Viszont semmi szilikon,alkohol,meg parabén.
Az illata nem kedvenc,de egyáltalán nem zavar.Kézkrémet sem használok külön,csak a testápolás végén ezt.Sőt,a szempillaspirált is ezzel szedem le,nedves vattakorongra téve könnyedén eltávolítja és a szememet sem csípi.Abszolút jól funkcionál minden tekintetben.Szeretem.

Isana Med Körperlotion

Isana Med Körperlotion
2017. augusztus 16.

Az összetevői ellenére én nem igazán szerettem.Elsősorban az illata miatt.Nagyon erős,ami idegesített magamon.Olyan frissesség illatú öblítőhöz hasonlított.Webáruházból rendeltem ingyenes kiszállítós napon,ha meg tudom szagolni akkor nem veszem meg.Valamiért a hidratálása se volt kiemelkedő.Állaga könnyed lotion,hamar beszívódott.Egy idő után szemfestéklemosóként végezte.

Balea Spray-On Bodylotion Mango & Hibiskus

Balea Spray-On Bodylotion Mango & Hibiskus
2017. július 25.

Mosogatószer,tisztítószer illata van,egyáltalán nem finom,számomra elviselhetetlen ez a szag magamon.Április óta képtelen vagyok elhasználni,pedig többször nekifutottam,hogy mégse dobjam már ki,de ebből az lesz.

Ha nem tudnám,hogy mangó illat is van benne,soha nem jönnék rá.
Amúgy könnyed állagú,pikk-pakk maradéktalanul beszívódik.Semmilyen ragadós,zsíros érzetet nem hagy.Az én normál bőrömnek elég a hidratálása.Annyi a titka,hogy nagyon közelről kell fújni és nem távolról,különben a környezetet is beteríti.Közelről amúgy is koncentráltabban jön ki a cucc.Először megéri lefújni az egész testet és utána elkenegetni,mert testápolós kézzel lehetetlen nyomkodni.
Tavaszi/nyári testápoló,bár egy idő után azért érzem,hogy hiányzik a bőrömnek a normális testápoló állag,pedig rendszeresen testápolózok,nem lenne nagy dolgaA tubusos limitált Baleáknak a nyomába se ér,ráadásul azok fele ennyibe kerülnek.

Balea Mango Deo Spray

Balea Mango Deo Spray
2017. június 11.

Izzadásgátlásra nulla,de az illata is csak kifújásig tart.Pedig isteni édes mangós,de semennyire se tartós.Pár perc alatt elillan.Egyetlen előnye,hogy nem hagy foltot,hiszen sem szilikon,sem napraforgóolaj származék nincs benne.Csak az illata miatt szereztem be fújkálni,de nem sokat ér.
Ráadásul én még télen vettem,nem is ebben a melegben.Azóta se fogyott el. :D

Balea Fruity Passion Duschschaum

Balea Fruity Passion Duschschaum
2017. június 10.

Véletlenül pillantottam meg a dobozokat a parfümök között a polcon. :D Hogy miért oda rakták,hát az rejtély.
Savanykás gyümölcs illata van,picit mű,de mégis szeretem.Egy picit erősebb a testápolójánál.Jópofa dolog használni,bár nem annyira habzik mint egy rendes tusfürdő.Bőrön semennyire nem marad meg az illat,de nálam nem is szempont.
Borotvahabként is használható.
A dizájn egyből elcsábított,a fürdő dísze lett.
1299 ft-ért vettem.

Nem csodaszer,de imádtam.2 hónapig tuti kitartott ez a 200 ml hab,sokkal tovább bírta mint a hagyományos tusfürdők.Pedig szivaccsal használtam és nem spóroltam a gombócokkal.Ráadásul nem szárított egyáltalán,pedig lustaságból édes ritkán testápolóztam az elmúlt időszakban.
Teljesen koppra kiürítettem a flakont,semmi sem maradt benne és a legvégéig ugyanolyan állagú habot produkált.

Palmolive Naturals Camellia Oil & Almond Krémtusfürdő

Palmolive Naturals Camellia Oil & Almond Krémtusfürdő
2017. május 10.

Nagyon kellemes illata van,számomra olyan melengető.Legalábbis én valamiért inkább ebben a hűvösebb időben nyúlok szívesen utána.Amúgy szokásos Palmolive minőség,remek habzás,szupi krémes állag.

Isana Crazy Melon Krémtusfürdő

Isana Crazy Melon Krémtusfürdő
2017. május 10.

Imádom az illatát! Első szimatra beleszerettem.Mégha csak fürdés közben érződik akkor is.Utána úgyis testápolózok,így nem szempont,hogy megmaradjon.
Testápoló is kéne belőle,hallod Isana? Abszolút megéri az árát,igazi kis nyári darab.

Balea Fruity Passion Spray-On Bodylotion

Balea Fruity Passion Spray-On Bodylotion
2017. május 2.

Olyan savanykás gyümölcsillata van,mint valami tejszínes-joghurtos pohárkrém,bár egy picit mű.Viszont meglepő módon beszívódás után egyáltalán nem zavaró,finom illata marad.Talán enyhe baracklé illatra hasonlít a bőrömön.Aztán szép lassan az is elillan.Az én normál bőrömet jól hidratálja ez a kis cuki játékszer.Ennek is az a titka,hogy közelről kell fújni.Pillanatok alatt beszívódik,nem ragad,nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet a bőrön.A tusfürdőjével ellentétben ez gyorsan fogy,mondjuk kevesebb is.Több mint 2 heti szinte mindennapos használattal már alig van benne.
A dizájn egyből elcsábított.Olyan vidámak a színei,a fürdő dísze lett.
1299 ft-ért vettem.