siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

All Dent Gyógynövényes Fogkrém

All Dent Gyógynövényes Fogkrém
2012. december 1.

Egészen jó kis fogkrém.Enyhén mentolos az íze,gyógynövényes,nekem bevált.Jól tisztít.A nagy márkák fogkrémjei sem különbek ennél.Valamiért minden fogkrémtől kipirosodik a szám,sok fajtát kipróbáltam több-kevesebb sikerrel,ettől nincs ilyen problémám.Régóta csak ezt használom már.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2012. november 26.

Valóban a TÖKÉLETES lemosó.Ajándékba kaptam,sokáig nem is foglalkoztam vele,míg egyszer csak kipróbáltam.Hát egyből megszerettem..Szuperül tisztít,nem húzódik tőle a bőr,semmi pirosság,csak a frissesség.Finom,enyhe illata van.Csak jókat lehet róla mondani.Na jó,egy kis negatív mégis-az ára.Bár ne lenne ennyire drága!Nekem a 250ml-s volt,napi használat mellett azért nem olyan sokáig elég.Csúcs kis termék mindenesetre.

Fa Active Pearls Aqua Spirit Deo Stift

Fa Active Pearls Aqua Spirit Deo Stift
2012. november 26.

Jelenleg őt használom.Jól kenődik,olyan tiszta illata van.Meg vagyok vele elégedve.

Fa NutriSkin Natural Fresh Deo Spray

Fa NutriSkin Natural Fresh Deo Spray
2012. november 26.

Én sem hónaljra használom,csak ruhára.Olyan szupi illata van,nekem a sárgadinnyére hasonlít.Szeretem.

Fa Gelée Royale Moon Orchid Tusfürdő

Fa Gelée Royale Moon Orchid Tusfürdő
2012. november 26.

Elsőre beleszagolva nagyon töménynek tűnik az illata.Jó vele tusolni,finom krémes habja van,engem nem szárított.

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift
2012. november 26.

Alumínium ide vagy oda,nekem bevált.Szeretem az illatát is,általában a Naturel illatúval váltogatom.Hol ezt veszem,hol azt.

Palmolive Naturals Cherry Blossom Krémtusfürdő

Palmolive Naturals Cherry Blossom Krémtusfürdő
2012. november 26.

Szokásos Palmolive minőség.Az olívás,sensitive mellett a legjobb illatú.

Soliteint Bőrfinomító Aloe Vera Hidratáló Testápoló (régi)

Soliteint Bőrfinomító Aloe Vera Hidratáló Testápoló (régi)
2012. november 26.

Olcsó ár,tökéletesen beszívódik,nem ragad,kellemes az illata,nagy mennyiség,sokáig elég.Csak az a BHT ne zavarna benne.Amúgy tök jó kis cucc (lenne).

Dove Firming Bőrtápláló Testápoló

Dove Firming Bőrtápláló Testápoló
2012. november 26.

Régebben nagyon sokáig használtam,rengetegszer újravettem.Akkor még ennyire nem volt drága mint most.Sokkal simább volt tőle a bőröm mikor ezzel kentem.Az illata is kellemes volt.Lehet újraveszem,ha akcióban lesz valahol.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé
2012. november 26.

Nyertem,egyébként nem vettem volna meg.Jól beszívódik,közepesen hidratál.Nyáron használtam,de az illatát nem szerettem.Semmiben sem különb,mint más testápolók.