siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Bodyschaum Vanilla Berry

Balea Bodyschaum Vanilla Berry
2017. április 21.

Egyszer megérte kipróbálni,de rendszeresen azért nem kenegetném vele a bőröm az alcohol denat miatt.
Finom illata van,elsőre töménynek tűnik,eléggé édes,de idővel megszelídül.Könnyű használni,normál bőrre elég is a hidratálása.Könnyen beszívódik ez is és nem hagy zavaró réteget.

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. április 20.

Imádnivaló az illata.Krémes állag,főleg ezeket szeretem.Jól habzik,szokásos Balea minőség.Nálam nem szempont,hogy megmaradjon az illata,úgyis testápolózok utána.
Idén is meg fogja állni a helyét,tavaly valamiért kimaradt a beszerzése.Már most megvettem,biztos ami biztos alapon. :D

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Hajbalzsam Homoktövis Kivonattal

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Hajbalzsam Homoktövis Kivonattal
2017. április 20.

Kedvenc balzsammá vált! Pedig az elején nem szerettem az illatát,de mint balzsamot imádtam.Aztán megszerettem azt a citrusgyümölcs szerű illatát is.Már a másodikat használom és nem is akarom leváltani.Én először szappannal átmosom a hajam,aztán balzsam,a végén pedig sampon.Így nem zsírosítja le a kevés és vékonyszálú hajamat.Puha,könnyen fésülhető illatos hajat eredményez.Télen a sapkás időszakban akár napokig érezhető volt az illata,most azért hamar kiszellőzik a hajból.
A színe narancssárga,picit lágy balzsam,könnyen kifolyik a kezemből,ha nem figyelek,de az értékéből ez nem von le.
Nagyon szeretem,maradok ennél.

Schauma Power Volume 48H Dúsító Hajbalzsam Vékonyszálú & Fénytelen Hajra

Schauma Power Volume 48H Dúsító Hajbalzsam Vékonyszálú & Fénytelen Hajra
2017. március 30.

Ez a balzsam HABZIK a hajon. :D Frankón felhabosodik ahogy beletapicskolom a hajam hosszába,krémes-habos állaga lesz.Baromira meglepődtem első használatkor,soha nem találkoztam még ilyennel.
Viszont ez a Schauma nekem nem vált be.Vékonyszálú,kevés hajam van,így a dúsítás nem játszik,de ettől a balzsamtól lelapult,összeeső hajam lesz.Az eddig próbáltaktól jobb tartású szokott lenni.Az illata amúgy nem rossz.

Lovemore Cherryliscious EDP

Lovemore Cherryliscious EDP
2017. február 4.

Nekem megvan ez a parfüm és semmi olyat nem érzek benne mint amit az előző hozzászóló ír.Lehet rossz volt a teszter.
Elsősorban fiatal lányoknak szánták,szóval nem én vagyok a célkorosztály,de imádom az illatát,így nem érdekel.Finom cseresznyés,gyümölcsös,édes illat.Magamon még műnek sem mondanám és a környezetem szerint sem az és egyértelműen beazonosították,hogy cseresznyés illatod van.Tény,hogy nem tartós,de nálam nem von le az értékéből.
Egyébként nekem már ez az újfajta üveg van meg.

Schauma Golf Vital Balzsam Tápláló Vitaminnal

Schauma Golf Vital Balzsam Tápláló Vitaminnal
2017. február 1.

Többször újravettem már,az illatát is imádom és az állaga is szuper.Jó sűrű balzsam,nem folyik le a hajról,remekül rajtamarad az egész.Olyan diszkrét,enyhén édeskés illata van.Amire nekem kell egy balzsam arra tökéletes.Könnyebben kifésülhetővé teszi a hajam és puha tőle.A Frucht&Vitamin mellett a másik kedvencem.Ha ki is próbálok mást,ezekhez mindig visszatérek.

Balea Magic Fairytale Testápoló

Balea Magic Fairytale Testápoló
2017. január 13.

A flakonban málnásabb illata van,a bőrömön már előjön a magnólia is.Összességében a vizesebb testápolók közé tartozik,száraz bőrűeknek nem elég.Hatása ugyanolyan mint amilyenek a limitált tubusos Baleák szoktak lenni.Az én normál bőrömnek egész évben elég ez a fajta hidratálás amit nyújt.Állaga pont jó,nem folyós,könnyen kenhető és gyorsan beszívódik.
350 ft-ért ajándék,nem bántam meg a vételt,bár újra nem venném.A Sweet Wonderland sokkal jobban bejövős.

Upd.: A magnólia miatt nem tetszik magamon az illat,túlságosan átható és zavar.Zuhanyzás közbeni testápolónak használom el,így egész jó,csak enyhe illata marad.

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2017. január 11.

Ennek a szárazsamponnak az égvilágon semmi köze a szőke/világos hajhoz.Lévén,hogy semmi színezék nincs benne.Ez totál ugyanaz mint a már nem kapható kék flakonos Balea volt.Összetevői,illata,de még a flakon felirata is ugyanaz,csak ez helles haar,az meg jedes haar volt.De a jelenleg is kapható türkiz flakonos spray-on Baleának is ugyanez az összetétele,csak az illata más.
Én sötétbarna hajra használom,amikor már kezd zsírosodni felfrissíti a hajat és egy kis tartást is ad pluszba.Az illata is kellemes,inkább semleges és lehet mellette sprayt,parfümöt használni.Eddig az Isana Berry Maniat használtam,annak túl intenzív volt az illata,ütött minden mást.Ettől a Baleától kissé vattacukor állagú lesz a hajam.Ez is jó végülis,de az Isana Berry kellemesebb viselet.Az illata meg ennek jobb.
Feladatát ellátja,450 ft-ért olcsó.
Szóval sötét hajúak is használjátok,nem fogtok kiszőkülni tőle,ez egy általános szárazsampon,jó marketinggel. :D

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2017. január 7.

Tavasz illat.Amikor már virágoznak a fák és melegszik az idő.Nekem totál ezt hozza.Gyümölcsös-barackvirágos illat.
Szokásos Balea minőség,szép dizájn,jól habzik és olcsón kapunk remek minőséget.

Balea Pflegecreme für Dich Pfirsich & Papaya

Balea Pflegecreme für Dich Pfirsich & Papaya
2017. január 7.

A tégelyben finom barackos joghurt illata van,megenné az ember,de felkenve már valahogy nem vagyok odáig érte.A használatával vannak kis gondok,mert szájra alkalmatlan,ha véletlen rányalok akkor pocsék parfümös íze van.Arcra szintén,nagyon zsírosít.Kézápolónak elmenne,ha óhajt beszívódni egyszer.De mivel nem teszi,így én unom meg és letörlöm.Nappalra esélytelen,még fél óra múlva is merő olajos a kezem,semmihez sem tudok hozzáérni.
Végül testápolónak használom,arra jó,ruha alatt nem zavar a zsírossága.
Nem igazán fog hiányozni.