siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schauma Szupergyümölcs&Vitamin Hajbalzsam

Schauma Szupergyümölcs&Vitamin Hajbalzsam
2017. január 5.

Nagy kedvenc ez a balzsam.Én a szilikonmentes német terméket használom,ami ráadásul 250 ml.Egész nyáron ezt használtam,szupi illata van.Hajmosás után valameddig érzem is a finom balzsam+sampon illatot.Könnyen fésülhető puha hajat csinál.A múltkor újravettem és most megint ezt nyomatom.Ha találok még fogom venni ezután is.
Fogalmam sincs itthon miért szüntették meg,Németországban a mai napig forgalomban van (Ausztriában is Glem márkanéven). Az összetevői kicsit másabbak azóta mint az itt feltöltöttnek,de úgysem kapható itthon minden boltban szóval mindegy.Egy ABC-ben vettem,magyar forgalmazó cég címkéjével ellátva az eredeti német termék.De lehet,hogy Ázsia Centerben vagy Eurós boltokban is fellelhető.

Fa Fruit Me Up Dream Berries Tusfürdő

Fa Fruit Me Up Dream Berries Tusfürdő
2017. január 5.

Imádom!Fa tusit ennyiszer még soha nem vettem újra,múltkor vettem meg az ötödiket belőle és nem bírom megunni.Jó krémes habja van és nagyon finom édes bogyósgyümi illata.Reggel,este arcmosásra is használom és azt vettem észre,hogy a benne lévő 7 ápoló összetevő jó hatással van a szempilláimra. :)
Amúgy valóban hasonlít a NutriSkin acai bogyóshoz,de mégsem ugyanaz az illat.Ez finomabb nekem sokkal.
Ha úgy adódik,hogy nem testápolózok pár napig akkor sem szárítja a bőröm.

Balea Sweet Wonderland Bodylotion

Balea Sweet Wonderland Bodylotion
2016. december 19.

Kedvencem,imádom! Az illata nem kifejezetten rózsa-vanília,legalábbis nem úgy ahogy elképzelnénk.Diszkrét illata van,alig érezhető.Számomra telitalálat ez az illat,finom és kész.Még a pizsim is lágyan illatos tőle.Puha,selymes bőrt eredményez.Kézkrémnek is imádom,állandóan a kezem szagolgatom.
Az állaga picit folyósabb (a Magic Fairytale sűrűbb ennél),könnyen beszívódik és nem ragad.Hidratálása számomra megfelelő,nincs száraz bőröm,nekem ezek a tubusos testápolók egész évben jók.Az utolsó grammig elhasználom,szét szoktam vágni a testápolós flakonokat.
Nincs teletömve felesleges összetevőkkel,mégis jól hidratál és remek minősége van,az illata meg plusz.Az ára meg 350 ft-ért vicc.
Ebből betárazok míg kapható,annyira szeretem.

Vettem is még belőle gyorsan. :)

Balea Brauner Zucker Mit Feige Bodylotion

Balea Brauner Zucker Mit Feige Bodylotion
2016. december 15.

Volt alkalmam kipróbálni mielőtt még megvettem volna és milyen jól jött!Ugyanis teljesen más illatra számítottam és baromi nagyot csalódtam.Rajtam se nem édes,se nem cukros,ez egy púderes illat,amit nem bírnék a flakon végéig magamon elviselni és egyáltalán nem is tetszik.
Állagra jó,hatásra is,de ez az illat abszolút csalódás.A csomagolása dekoratív,praktikus,de ezt az illatot valahogy nem tudom összeegyeztetni az ígért barnacukor-füge illattal.

Balea Kakao Bodylotion

Balea Kakao Bodylotion
2016. december 14.

Barna testápoló,ha már kakaó,akkor a színe is dukáljon.Nagyon komoly csokis-kakaós illata van.Én nem igazán csípem a tömény dolgokat,de valamiért tetszik.Szintén csak próbáltam,de mégsem szerzem be nagyban,mert könnyen megcsömörlik tőle az ember.Akár a Balea Schoko Love vagy Palmolive csokis tusijával használva tökéletes élményt kaphat aki mámort szeretne.
Ára jó,állaga szintén,könnyen beszívódik.Praktikus a pumpás kiszerelés és cuki ez a külső.

Schauma Fresh It Up! Balzsam

Schauma Fresh It Up! Balzsam
2016. november 30.

Összességében szerettem ezt a balzsamot,bár kicsit lágy állagú és hajlamos volt a vizes hajról lecsöpögni.Én csak annyit várok egy balzsamtól,hogy könnyebben tudjam kifésülni a hajam és valamennyire hidratáljon,ezt mind hozta is.Kellemes illata volt,olyan citrusos-virágos.A végére eléggé meguntam ezt az illatot,de nincs kizárva,hogy valamikor újraveszem.Hajtőre sose teszek és az első samponozás után balzsamozok,így nem zsírosítja le a vékonyszálú és kevéske hajamat.

Isana Style2Create Berry Mania Szárazsampon

Isana Style2Create Berry Mania Szárazsampon
2016. október 23.

Az illata vagy tetszeni fog valakinek vagy nem,vagy elviseli magán vagy nem.Aki nem szereti az édes műgyümölcs illatot,az ne vegye meg,mert ezt sem fogja szeretni.
Eddig a hasonló összetételű Baleát használtam,de az már nem kapható.
Kifújáskor elég fura illattal indít,kissé olyan piaszaga van,de másodpercek alatt elmúlik.Marad egy cukros,édes,mű bogyósgyümi/erdei vegyesgyümi illat,ami nagyon tartós.Egész nap megcsap,mondjuk nekem tetszik és nincs bajom vele,még másnap is megmarad.Volt aki megjegyezte,hogy mi ez a finom illat?Viszont parfümöt nem tűr meg maga mellett,mert annyira átható.Aki használ,vegye figyelembe.
Nekem sötétbarna hajam van és nem okoz gondot a használata,pedig fújom mindenhová.Kézzel eldörzsölöm és passz.Ha véletlenül sikerül úgy fújni,hogy látszik,akkor törölközővel rámegyek még.Sokat segít a zsírosnak látszó hajamon,kissé megemeli a hajtöveket is és "tisztább" érzetet ad.Persze nem akkor kell fújni mikor már nagyon zsíros,hanem amikor kezdődik,így 3-4 naposan is sokkal vállalhatóbb a hajam mint nélküle lenne.Semmilyen hajlakkos vagy egyéb kellemetlen érzetet nem okoz.
Nagyon szeretem,nekem megéri a plusz árat a zöldhöz képest,mert az büdös.Legközelebb kettőt veszek,nehogy eltűnjön a polcokról,mivel limitált. :/

Cien Med Sensitive Arckrém

Cien Med Sensitive Arckrém
2016. október 23.

Fogalmam sincs mitől sensitive és med,mikor még ugyancsak van illata.Ugyanolyan illata van mint a Cien Sensitive krémtusfürdőnek.Nekem nem jön be,olyan pasis az egész és zavaró is magamon érezni.Ha előre tudom,hogy ilyen,akkor meg sem veszem,de a pénztár közelébe kitéve még megszagolni se lehetett.
Lágy állaga van,könnyen elkenhető.Viszont akármennyire is picikét teszek,zsíros-olajos marad a bőröm és még ezt a kevéskét sem szívja be.Ráadásul van egy filmréteg szerű érzet.Krémezés után nem sokkal pedig már zsírban tocsog a képem és merő diszkógömb.Pedig kétoldalt szárazabb az arcom mint a többi helyen.Az aprócska pici pattik megjelenéséről meg már nem is szólva.(amúgy nincsenek)
Részemről abszolút pénzkidobás,majd elkenegetem lábszárra.

Isana Szárazsampon

Isana Szárazsampon
2016. október 22.

Szerintem nagyon büdös.Legalábbis én képtelen vagyok elviselni magamon,arról nem is szólva mi van, ha más is megérzi milyen ócska szagom van.Olyan öregasszony illat vagy nem is tudom mihez hasonlítani,nagyon ciki.Hatásával és használatával nem lenne bajom,de a szaga borzalom.Ez teljes pénzkidobás,mert az illata miatt használhatatlan nálam.

Balea Kids Tusfürdő és Sampon Wald

Balea Kids Tusfürdő és Sampon Wald
2016. október 13.

Gyerek tusfürdő ide vagy oda,nagyon kellemes az illata,első szippantásra magával ragadott.Ráadásul ennek nincs furcsa neonos,erős színe mint a többi felnőtt Baleáknak,mert ebben még színezék sincs.Amit én nem is bánok,jó ez így,ilyen egyszerűen.
A flakon képe pedig drága jó gyerekkorom mesekönyveit idézi.Remek illat,egy kis nosztalgia,tökéletes.